Přejít na výpis diskuzí

Morandi

HUDEBNÍ SKUPINA 27.6.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: V Esu

    ahojte vsichni co poslouchate skupinu morandi kde bych nasla nejake videa,kde byli v esu a na ocku.předem dekuji,MORANDI JSOU ZLATIČKA FAKT DOBRY SPEVACI,JSOU TO MOJI MILAČKOVE,PISNIČKI MAJU FAKT SUPROVO BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.CMUK.A ANDREI JE TAK SLADKYYYYYY.ACH *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Yebly howada

    kdež je nesnašiš tak se ktomu radši ani nevyjadřuj *13*
  • Re: NEJJJJ

    ja ji miluju sou tak krasní a bozi proste sexy *14*
  • Re: Yebly howada

    a co se teda líbí tobě
  • Re: Morandi

    ahojky lidičky,zdravím vás a také se mi líbí morandi.hezky se poslouchají.líbí se mi hlavně písen save me.a navíc se mi líbí ten andrej.je sexy. *3* *4*
  • Re: Re: Yebly howada

    ze jo
  • Re: Re: Yebly howada

    ty es tak maximalne jebly howado kdyz se ti to nelibi tak sem nelez
  • Re: hlasuj a vyhraj iPod

    jo ja sem tam hlasoval
  • hlasuj a vyhraj iPod

    Hlasujte pls pro Morandi v hotmusic.cz, navíc jeden z hlasujících vyhraje iPod! a to už stojí za to! www.hotmusic.cz
  • Mazec skupina!!!

    Miluju jeee... nej sou Colors. *14* *14*
  • Re: Yebly howada

    TY JSI ALE PĚKNĚ BLBÁ KRÁVA *9* *5* NEMÁŠ VKUS PINDO
  • Re: NEJJJJ

    MÁŠ STRAŠNOU PRAVDU *14*
  • NEJJJJ

    MORANDI JSOU ÚPLNĚ NEJJJJ SKUPINA *14* ALE TEN ANDREI ROCPEA RANDI TEN Z JEŠKEM JE MÓÓĆ HEZKEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14*A NA TOM KONZERTĚ TEN ANDREI JAK SE SE MNOU A S TETOU FOTIL *14* TO BYLO MÓC SUPER ALE TEN KONZERT BYL STRAŠNĚ DRAHEJ A TA FOTKA JEŠTĚ VÍC ÚPLNĚ NEMOŽNÝ JAK BYL SLADKEJ *14* HOLKY MÓÓC DOBREJ A TEN MARIUS MOGA KUDRNATEJ JE TAKY SIMPAŤÁK ALE ANDREJÍČEK JE MÓÓC NEJJJ *14* *14* *14* *14*
  • Yebly howada

    Jsou to yebly howada. NENAVIDIM tuhle hudbu a chci, aby to vsichni vedeli. Howada yeble *9* *9* *9* *9* *9*
  • Re: Morandi

    Přesně tyhle dvě se mi taky líbí nejvíc *3*
  • Re: Re: morandi§ten hlavni

    souhlasim *5* Morandi jsou u me na prvnim miste
    a ten zpevak presne muj typ i kdyz je na me trochu starej *14* *14*
  • Re: morandi§ten hlavni

    JJ Morandi sou úpě božíí.... ale hlavně ten co zpívá *3*
  • morandi§ten hlavni

    ahoj!!morandi sou neeeeeeeeeej skupina co znam!!!!hlavne ten co spiva nejvic a mam pirsing je sexy *5* ! *8* sem do nich upe zblaznena
  • Re: Re: www.stránky

    jste nej nej nejlepsi na svete....mate hezke pisnicky hlavne angels ta se mi libi nejvic.*14* co dodat ste proste suprovi!!!!!! *14* *14*
  • Re: Kristynka-mORANDI

    Morandi jsou nejlepsi. *14* oni jsou takove kundy... *4* *14* *14* *14* mam vas moc radaaa!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit