Přejít na výpis diskuzí

Morandi

HUDEBNÍ SKUPINA 27.6.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MISCH MASCH

    Ahoj zdravim všechny příznivce této skvělé skupiny. Chtěla jsem se zeptat zdali někdo z Vás byl na jejich vystoupení 29.10. v klubu MISCH MASCH??? *3*
  • Moradi

    Morandi sú vážne super hudobná skupina, ichp iesne Save Me a Angels ma dostali... *14*
    Ani som nevedela, že sú to Rumuni... *1*
  • Morandi živě!!!!

    21. 11. 2008 budou Morandi vystupovat živě v Teplickém klubu UnicoMe. (www.unicomeclub.cz) Určitě musíte všichni dorazit...bude to absolutní nářez...já tam samozřejmě nebudu chybět.... *4* Love is the answer....
  • morandi

    super *3* *1*
  • romania 4ever

    Morandi jsou fajn. Jsem ráda že se u nás po O-Zone zase objevuje rumunská skupina. Osobně mám nejradši song Uh-la-la. Pokud byste měli zájem slyšet i jiný fajn věcičky z rumunský tvorby tak se jukněte na http://superkobylka.sblog.cz/
    Pro mě je ale Nr.1 Radu *14* (ex O-Zone, nyní Mr. & Ms.) ale Morandi jsou taky super *1* *3*
  • morandi

    super skupina *4*
  • UŽASNÁ SKUPINA

    Tohle je ta nejlepsi skupina co jsem zacala poslouchat jen by o nich mohlo byt vice neco napsaneho i kdyz ja o tom vim neco ale i tak *1* *15*
  • nevíte

    ty we všichcni tady píšou jak je sqělej užasnej krasnej atd.....ale říkate to až když se objevil všude před rokem ste ani nevěděly že existuje a ted ho tady chvalite ......fakt *16* *9* *13* *9* *9* *9*
    • Re: nevíte

      To já jsem ho znala (nebo spíše klip Angels) ještě hodně dlouho před tím něž se stal tak populární a něž ho hráli furt do kola v televizi a v rádiích.
      Jinak mi nezbývá asi než souhlasit s tebou.Takhle je to ovšem skoro u všech zpěváků a herců.Nikdo neví že ten dotyčný vůbec existuje a pak díky jednomu velkýmu hitu po něm všichni šílí.Ale jen ti chci říct že to tak není se všemi fandy *3*
  • morandi

    Nejlepsi skupina v soucasne dobe..uplne bomba..nadherny pisnicky..poklona..i love morandi. *14*
  • Morandi v ČR

    Ahoj všichni fanouškové chtěla bych vám říct ža skvělý MORANDI budou 11.10.2008 v ČR a budou vystupovat v Hodoníně klubu Paladium. Vstupné je 150KČ. Tak jestli chcete koukněte www.klubpaladium.cz *3*
    • Re: Morandi v ČR

      jojo u nás v prdelákovicích budou a lístky se kupujou až prý na místě tak sem zvědavá kolik těch lidí tam bude *9*
      • Re: Re: Morandi v ČR

        budou i v olomouci nechce se mne až do prahy nebo do hodonína *4* angels
    • Re: Morandi v ČR

      budou i v praze a olomouci?????????? *4* angels

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit