Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uznávám

    Musím se přiznat, že jsem o Muse nikdy neslyšela, až do té doby, než jsem viděla Stmívání. Byla jsem úplně unešená scénou s baseballem a ta hudba...no týýý jo *1* Hned jsem si poslechla další písničky a teď mám telefon nabitej jedině těmahle klukama. FAKT NEJLEPŠÍ!!! *14*
    • Re: Uznávám

      O Muse jsem slyšela už dřív,ale nikdy mě nenapadlo se o ně více zajímat. Poté co jsem se podívala s kámoškami na film Stmívání (u kterého strašně vzdychaly, i když mě se ten film taky líbí,ale nejsem hysterická, vypatlaná fanynka!)jsem chtěla zjistit, co to bylo za skladbu u basballu, no a tak jsem příšla na chuť této skvělé skupině. Vím, že v očích některých jsem asi jen ta "blbá", protože jsem se o téhle skupině dozvěděla díky filmu, který ne všichni musí. Ale myslím si, že díky filmu si tahle skupina získala další fanoušky!! A to je pro každou skupinu přínos, ne?
    • Re: Uznávám

      Dost dobrý :D...já sem na tom totiž úplně stejně...k Muse sem se dostala přes Stmívko, a po Supermassiv black hole sem začala poslouchat pouze písničky od Muse : )...úžasná skupina *14* *14*
      • Re: Re: Uznávám

        ano holky/kluci xD já taky a te´d jsem do nich blázen upéé xD blog o nich popsané věci apd ... xD jsou super a ty jejich funny moments xD
  • Martin

    Caute. Ja som uz dost dlho Mus-ak. Mam strasne rad tuto kapelku. Takych kapiel by malo byt co najviac. Prajem im len to najlepsie, nech sa dari, treba im zvysit sebavedomie a velmi ich podporujem.
    P. S. : Som diwa swina, cize kanec
  • Muse jedou na podzimní turné

    Skupina Muse na svých stránkách zveřejnila zprávu o svém podzimním turné. Trio by mělo během něj zahrát ve městech Velké Británie, Evropy i Severní Ameriky. Přesné termíny budou oznámeny v nejbližších dnech.

    Bubeník Muse Dom Howard také na svém (MySpace.com) profilu zveřejnil zprávu o připravovaném nástupci alba "Black Holes And Revelations": " Máme ještě dva songy, které musíme natočit, a pak bychom měli pracovat na kompletním albu."

    Dodejme, že Muse (MySpace.com) budou na svém zářijovém turné po Severní Americe doprovázet v roli předskokanů kolegy z U2.

    musicserver.cz *14* *1*
  • Muse<3

    Oni jsou jednoduše to nejlepší, co mohlo hudební svět potkat... Nejlepší ze všech! Matt v pohodě zastane 3 hudebníky najednou (piano,kytara,zpěv) a v Česku je moc lidí nezná... neví o co přicházejí. Někdo jako Matt snad ani není člověk, je to něco víc... *14*
    • Re: Muse<3

      OK Matt je úúúžááá ale neměl by se zmiňovat ako jediný ... =o*** ... Dom a Chris tam patří taky a jak by bez nich Muse vipadala? *9* ... oj radši si to fanoušci nepředstavujte je tohrůznéé! =oO ... budem jim přát jen to nejlepší =oDDD
  • kytara

    Nevíte, prosím, někdo, na jakou kytaru hraje Matthew? Značka, typ a tak... Dík.
    • Re: kytara

      Značka MANSON, několik typů se speciálními efekty dělaných na zakázku.
      • Re: Re: kytara

        Díky. Koukal jsem na jejich stránky a maj tam přímo složku s kytarama dělanejma přímo pro Matta. viz:
        http://www.mansonguitars.co.u k/Muse%20gallery/index.htm
  • again..

    WWW.FUTURISM.BLOG.CZ > fan club Muse and blog o MUSE! *14* *14* *14*
  • Fan club

    Posloucham tuhle skupinu už 5 let a pořád byla..je..a zůstane mojí NEJ...Fan club Muse na stránkách www.futurism.blog.cz *14*
  • prostě bomba

    hej úplně souhlasím, že tahle skupina je fakt suprová.. mluvil o ní můj kluk, tak jsem si ji prostě musela pustit a byla jsem mile překvapená. takovýchto skupin by podle mě mělo být víc. Tvoří bezkonkurečně skvělou hudbu a když se jejich písnička objevila v Twilightu tak jsem byla v sedmém nebi. Ty knížky prostě miluju a do toho moje oblíbená skupina... vážně jsou skvělí!!!! *14*
    • Re: prostě bomba

      nějak tak hele =D *14* Twilight *14* *1*
  • Už dlouhou dobu

    Miluju Muse už přes 2 roky.Neznám kvalitnější kapelu....trošku mě začíná mrzet,že se z nich pomalu stává komerční kapela kvůli tomu,že je má ráda ta spisovatelka,která napsala ten besceler Stmívání a jeho pokračování....ale co...přeju jim co nejvíc fanoušků,oni si to zaslouží!
    • Re: Už dlouhou dobu

      ne komerční to není ... mají normální ceny ... nic předraženého .. a hudbu dělají protože je to bawí ... kdyby ne tak by to vzdali hned na začátku ... skupinu znám jen chvíli ale začínám pomalu dokupovat věci ... a je mi jedno zda za to utratím kolem 2 ooo ... + nějak se živit musí ne?
      • Re: Re: Už dlouhou dobu

        ...nepochopila, co je komerce... *7*
        • Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

          ako e dělají něco pro peníze
          • Re: Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

            Jedna definice říká, že komerce je když z obchodu dodavatele (MUSE) a odběratele (FAN´S) profituje třetí strana.Takže např. Ty si dokupuješ jejich věci a dáš vydělat obchodníkovi s cd - to je komerce...když jsem jel na koncert, tak jsem dal vydělat přepravci, hoteliérovi, hospodskému - to vše je komerce...ale nic z toho samozřejmě nemá vliv na kvalitu jejich tvorby... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Už dlouhou dobu

              Áno áno XD
    • Komerce ???

      Ach jo...komerce...hudba je buď kvalitní, nebo stojí za h**** a o tom, jestli je komerční rozhodují takoví blázni jako já, kteří si kupují originální CD, DVD, obětují nemalé peníze a cestují několik set kilometrů, aby to všechno mohli zažít "LIVE". Takže hrdě přiznávám, že přispívám k tomu, že se MUSE stávají "komerční" kapelou.
  • MUSE

    No konečně lidičky !!! Vypadá to, že u nás začíná registrovat Muse širší veřejnost a nejen pár "znalců z oboru" a několik muzikantů. Měl někdo z vás tu čest vidět je naživo? Když jsem před časem sondoval, kdo by jel na koncert, tak jsme se sešli 2, slovy DVA fan´s...
    • Re: MUSE

      Já je na živo ještě neviděla.Ale prevděpodobně pojedu po vydání dalšího CD na ně do Vídně,protože na koncert unás to zatím vůbec nevypadá=( ale kdyby přijeli ,tak určitě jdu ať to stojí co to stojí=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit