Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podpořte příjezd Muse do Česka

    Zdravím fanoušky těchhle géniů=)
    Kdo umí aspoň trochu anglicky,tak prosím napište Muse na oficiálku nějaký vzkaz otom že je tady chceme=D má jim vyjít tento nebo další rok CD a s ním pojedou na tour,tak bysme konečně mohli dat najevo,že jsou unás vítání=) .Víc si můžete přečíst tady → http://mywowchemicalromance.blog.cz/0901/pro-fanousky-muse-prague-czech-republic-muse-messageboard ← a pokud možno,šiřte to dál. Mějte se=)
  • Good music!

    Tak mě neukamenujte, ale je o týhle kapele sem věděla, už dřív, ale naprosto jsem ji odsuzovala, protože jsem jí uviděla na nějakejch blogách s nálepkou EMO, já mám docela odstup radši od Emo stylu... Pak sem viděla Twilight a slyšela tu písničku, sem si jí hned zamilovala, pak jsem zjistila, kdo jí zpívá, takže už než něco kecnu radši se juknu na youtube jestli je opravdu emo.... Vážně dobrá kapelka!! *15*
  • beSt muSiC = muSe

    fuCKt 1 z NEJLepšíCh kapeL, co kDy wzniKLA *14* "bLACk hoLes anD reLevatiOns" foReva *14*
  • hojda

    Ahoj všici,tak jsem se sem k vám taky přidal,pač jsem MUSák.Držim jim palce a chci je vidět naživo,alespon jednou v životě*3*
    Jinak se mi líbí všechny alba i dvd(mám je doma vystavený),souhlas s jejich popisem na těchto stránkách,že to poslední cd jde do komerce-je to na tom dost znát,ale i tak se to ještě dá,ale mohlo by to být kytarově podobné tomu co tvořili.Jinak pokud mužete sehnat tryčko s jejich nápisem dejte mi vědět-kuju,ahooojda *15*
  • MUSE

    Nazdar, nazdar fanclub. Milujem Muse. Genialna to formacia, vyborna hudba. Mam kompletnu diskografiu, je to fakt genialna hudba. Takychto kapiel by malo byt co najviac.
  • Kritizovat jde každýmu

    Nejenom, že protagoniska je super krásnej, ale taky je vidět, že tahle hudba je prostě dospělá...nejsou to popovky jako Britney, nebo Chistina (Boha Jeho)..ale je to hudba, která se oblíbí až po pár poslechnutí a vydrží..Můžete jí poslouchat třeba 5 let..10 možná..a pořád nejste dost nasiceni...ale neni to jako Enrike, kterej když udělá best song Do you know? tak že je dobrej...za měsíc o tý písničce ani nevzdechnete...Ale Muse...jak řikám..dospělá hudba
  • Shirlay_

    Ano ano přesně se všema souhlasim ale nesouhlasim s tim ze je dobre ze v CR nejsou moc popularni! protoze pak v CR nebude zadnej konceeerttt!! a to je to JEPŘEDNĚJŠÍ v mim zivote muj zivotni cil! *9* ale nejspis sem neprijedou a ja budu muset jet na koncert do zahranici s firmou OZZY A POTKAN *14* uz se straasne tesim *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MUSE FOERVER

    forum....na www.musefans.sk *4*
  • MUSE

    Zalozila sem profi MATTHEW BELLAMY a naprosto ho MILUJU je jednička uplne presne dodá tý hudbě to NĚCO je geiální bůh autor všech písniček proste kdyby takovách chlapu bylo víc byl by svět dokonalej hořim touhou po něm *16* *1* sem z neho a jeho hudby kterou zdokonaluje i Dom Howard a Chris Wolstenholme vysloveně UDĚLANÁ *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE MUSEEEEEE forever
  • Ach ta krása

    To sice jo,...ale Metthew je opravdu.....krásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit