Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • THE RESISTANCE

    1. "Uprising"
    2. "Resistance"
    3. "Undisclosed Desires"
    4. "United States of Eurasia (+Collateral Damage)"
    5. "Guiding Light"
    6. "Unnatural Selection"
    7. "MK Ultra"
    8. "I Belong to You (+Mon Cœur S'ouvre à ta Voix)"
    9. "Exogenesis: Symphony Part I (Overture)"
    10. "Exogenesis: Symphony Part II (Cross Pollination)"
    11. "Exogenesis: Symphony Part III (Redemption)"
    • Re: THE RESISTANCE

      Koukám že se tady zastavila diskuse..... Nebo ticho před bouří.... Nebo že by zklamání z nového alba?
      Já už ho slyšela *4*
      • Re: Re: THE RESISTANCE

        No úžasný *13* seš fakt velkej fanda, když si to nelegálně stáhneš.. co by asi řekli muse.. *8*
        • Re: Re: Re: THE RESISTANCE

          Můžeš mi říct kolik procent ze všech fanoušků, kupříkladu tady na tomhle serveru má všechna alba pořízená legálně? *3* tipuji maximálně tak 10%.........
        • Re: Re: Re: THE RESISTANCE

          a kdo říkal že jsem si to nelegálně stáhla *13*
    • Re: THE RESISTANCE

      Ten tracklist už znám ale ještě jsem ani jednu skladbu neslyšela, zajímalo by mě jak jsou na tom ostatní......... *7*
      • Re: Re: THE RESISTANCE

        TAk jsem si to trochu víc oposlouchala, a mohu říct že na tom albu jsou minimálně dvě rockový pecky, počínaje uvítacím singlem "Uprising" a výbornou cool pofranštěnou peckou " I belong To You".
  • MuSe

    SOU NEJLEPŠÍ a nejlepší song -> Undisclosed Desires *14* *14* a Mett *14* hm:D
    • Re: MuSe

      moj clovek, mam to aj na zvonenie!!!:D:D:D milujem muse!!!:D:D:D
  • Prekvapena

    Ahoj, o skupine Muse jsem nevedela, dokud jsem omylem neshledla film Twilight, kde meli jednu pisen, pak jsem si je nasla a neco poslechla. Musim rici, ze me prijemne prekvapili. Osobne davam prednost tvrdsi muzice (Guano Apes atp.), ale v zasade nejsou spatni ;-)
    • Re: Prekvapena

      Já jsem se o nich dozvěděla až na MTV =) tak byl videoklip resistance.. =) miluju je! *14*
  • The best

    Muse are the best !! :-) Znám je už pěkně dlouho.. Bohužel není nás moc co je zná déle než 1 rok. :) *3*
  • Muse love

    Tuhle kapelku si pouštím už hodně dlouho a poslouchala jsem ji se svým přítelem,jejich hudba je plná pocitů,prostě všeho co člověk prožívá každý de,ale neuvědomí si to dokud to neztratí..některé písničky jsou prostě nezapomenutelné a budu si je vždycky pamatovat ve spojení s něčím,co mi změnilo pohled na život a moje cítění.Písnička Citizen erased a Sunburn plné pocitů,no Muse to jsou prostě miláčci *3* Moje zážitky na Rock for people při koncertě Muse se nedají popsat,asi jsem byla v pěkném pobláznění a zůstalo mi to dodneška *3* Jenom mi k tomu někdo chybí,ale jako bych slyšela Muse v jednom textu...v celém vesmíru není nikdo jako jsi ty *3*
  • Muse

    ahojte, musím to sem napsat MUSE je bomba kapela, miluju je. Nádhera hlas,hudba i melodie. Balzám na duši i na uši *1*
  • MUSE

    Zalozila sem profi MATTHEW BELLAMY a naprosto ho MILUJU je jednička uplne presne dodá tý hudbě to NĚCO je geiální bůh autor všech písniček proste kdyby takovách chlapu bylo víc byl by svět dokonalej hořim touhou po něm *16* *1* sem z neho a jeho hudby kterou zdokonaluje i Dom Howard a Chris Wolstenholme vysloveně UDĚLANÁ *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE MUSEEEEEE forever
  • Kritizovat jde každýmu

    Nejenom, že protagoniska je super krásnej, ale taky je vidět, že tahle hudba je prostě dospělá...nejsou to popovky jako Britney, nebo Chistina (Boha Jeho)..ale je to hudba, která se oblíbí až po pár poslechnutí a vydrží..Můžete jí poslouchat třeba 5 let..10 možná..a pořád nejste dost nasiceni...ale neni to jako Enrike, kterej když udělá best song Do you know? tak že je dobrej...za měsíc o tý písničce ani nevzdechnete...Ale Muse...jak řikám..dospělá hudba
  • Podpořte příjezd Muse do Česka

    Zdravím fanoušky těchhle géniů=)
    Kdo umí aspoň trochu anglicky,tak prosím napište Muse na oficiálku nějaký vzkaz otom že je tady chceme=D má jim vyjít tento nebo další rok CD a s ním pojedou na tour,tak bysme konečně mohli dat najevo,že jsou unás vítání=) .Víc si můžete přečíst tady → http://mywowchemicalromance.blog.cz/0901/pro-fanousky-muse-prague-czech-republic-muse-messageboard ← a pokud možno,šiřte to dál. Mějte se=)
  • muse

    ty voe ja je poste zeru oni jsou poste nej a ten jejich song ze stmivai OMG *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit