Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu to...

    Nechápu,proč se SKALNÍ FANOUŠCI pořád naváží do (jak oni říkají)pseudofanynek a pipinek, který přišly k Muse díky Twilight!Každej má jinej způsob, jak si najít novou kapelku vhodnou k poslechu. Mně ji doporučil kámoš - taky mi kvůli tomu budete nadávat? Jasně, taky mě tyhle slečny semtam štvou - ale nechám úplně na nich, jestli u Muse zůstanou nebo po skončení celé ságy všechna CD nebo mp3 skončí v koši. Zdá se mi, že ze strany věrných fanoušků jde o skoro žárlivost, aby jim tyhle slečny kluky neoposlouchaly.
    A přemýšlejte - když na to půjdeme logicky - Muse se díky tomuhle humbuku stávají známějšími = víc hlasů pro koncert u nás,nebo ne???
    *7*
    • Re: Nechápu to...

      Já souhlasím! Dostala jsem se k Muse díky Twilight a že bych nějak tak vypadala to né .. ale už mi zůstane nálepka twilight Fans a hotowo .. brát vážně takou .. to je kec .. nic takého nikdy prostě nebude =/
      • Re: Re: Nechápu to...

        no že muse hráli dávno před tím šíleným filmem, a de facto s ním maj společnou jen jednu píseň..........
        já bych se styděl,to radši bych na twighlight zapomněl a tvrdil bych že he poslouchám kvůli albu Origin of Symetry, baf *16*
        • Re: Re: Re: Nechápu to...

          tak teď tě asi nechapu .. (radši asi)
  • kapely

    Ahoj, The Resistance...super, čím víc se to poslouchá tím je to lepší...Ale mě by zajímalo jaké DALŠÍ KAPELY poslouchate? Třeba mě někdo navede na něco nového....? *7*
    • Re: kapely

      Paramore, Guano Apes, Toxique, Airfare, Judas Priest, Def Leppard, Nirvana, Linkin Park, Helmutova stříkačka.
    • Re: kapely

      Porcupine Tree, Radiohead, Sigur Rós, DredG, Russian Circles, The Mars Volta, KTU, Dave Matthews Band, Rufus Wainwright a další...
    • Re: kapely

      Muse,Billy Talent,MCR,The Sounds,Good Charlotte,The Libertines,American Hi Fi,Mindless Self Indulgence,The Offspring,Sum 41, Evanescence, Allister, Mest, Blink 182, Papa Roach,Exilia, Yellowcard,Sugarcult, Zebrahead, Fall Out Boy, Green Day,You Me At Six
  • MUSE FOERVER

    forum....na www.musefans.sk *4*
  • again..

    WWW.FUTURISM.BLOG.CZ > fan club Muse and blog o MUSE! *14* *14* *14*
  • Uznávám

    Musím se přiznat, že jsem o Muse nikdy neslyšela, až do té doby, než jsem viděla Stmívání. Byla jsem úplně unešená scénou s baseballem a ta hudba...no týýý jo *1* Hned jsem si poslechla další písničky a teď mám telefon nabitej jedině těmahle klukama. FAKT NEJLEPŠÍ!!! *14*
    • Re: Uznávám

      O Muse jsem slyšela už dřív,ale nikdy mě nenapadlo se o ně více zajímat. Poté co jsem se podívala s kámoškami na film Stmívání (u kterého strašně vzdychaly, i když mě se ten film taky líbí,ale nejsem hysterická, vypatlaná fanynka!)jsem chtěla zjistit, co to bylo za skladbu u basballu, no a tak jsem příšla na chuť této skvělé skupině. Vím, že v očích některých jsem asi jen ta "blbá", protože jsem se o téhle skupině dozvěděla díky filmu, který ne všichni musí. Ale myslím si, že díky filmu si tahle skupina získala další fanoušky!! A to je pro každou skupinu přínos, ne?
    • Re: Uznávám

      Dost dobrý :D...já sem na tom totiž úplně stejně...k Muse sem se dostala přes Stmívko, a po Supermassiv black hole sem začala poslouchat pouze písničky od Muse : )...úžasná skupina *14* *14*
      • Re: Re: Uznávám

        ano holky/kluci xD já taky a te´d jsem do nich blázen upéé xD blog o nich popsané věci apd ... xD jsou super a ty jejich funny moments xD
  • THE RESISTANCE TOUR

    http://www.muse.mu/
    • Re: THE RESISTANCE TOUR

      nic moc cc? (=o(((()
      • Re: Re: THE RESISTANCE TOUR

        Ale dopadlo to celkem slušně...Berlín, Mnichov - to je co by kamenem dohodil...vzhůru na koncert !!!
        • Re: Re: Re: THE RESISTANCE TOUR

          njn pro moravany to není tak lehké =oD
  • TwilightManie

    nwm za jak dlouho to odpadne ... muse mají 3 písně v New Moon a další 2 díli budou během dvou let ;) takže Twilight mánie nezkončí jen tak
    • Re: TwilightManie

      Bohužel *9*
      • Re: Re: TwilightManie

        =o( budou tam (asi):
        Hyper Music
        Apocalypse Please
        Sing For Absolution
        • Re: Re: Re: TwilightManie

          A už je to oficiální?
          • Re: Re: Re: Re: TwilightManie

            podle všeho jo =)
  • Mus -ak

    AHOOOOOOOOOOOOOOOOOJ, Fanousci. Ja jsem Mus--ak jiz hodne dlouho, tak nejakych 5 - 6 let. Seznamil jsem se s nima uplnou nahodou, a poslechl jsem album Origin of Symmetry /tenhle dodnes povazuji za nejlepsi v jejich diskografii. Ihned pote jsem si poridil celou diskografii. Vubec nachapu , o jake Twilight s tu mluvi : Co to prosim Vas je, to Twilight ? Diky, Diwa Swina
    • Re: Mus -ak

      Je to film o upírovi který se zamiloval do dívky a je to vzájemný .. mno a ta autorka co napsala Twilight ságu (film je podle ní) je upe zblázněná do Muse x) .. mno a tak do filmu do jedné zcény dali .. song SBH =oD .. a plno lidí zná jen tuto píseň a říkají že milují Muse apd. mno a to se starším MuseGirls and MuseBoys nelíbí a tak tu nadávaj na lidi kterým se zamlouvá film a někteří je přes ně objevili .. mno hotowo ;/
      • Re: Re: Mus -ak

        hah *1*
  • Muse-film

    Možná tohle není zajímavý, ale znám málo lidí který viděli film 30 dní a 30nocí(30 days and nights-orig.)Tam byla použita skladba "Apocalypse, please z alba "ABSOLUTION" Tady je odkaz na youtube, skladba začíná v traileru hrát po 1:44 min. ..http://www.youtube.com/watch?v=EG YFSFLyPrk Já jsemten film viděla, je to normální dvojkovej horor, ale není špatnej........ *13*
  • nové CD

    ukázky písní z nového alba!!! http://www.youtube.com/watch?v=r5vU Mt33_Xw *3*
    • Re: nové CD

      Na torrent stahneš už i celý album *5*
      • Re: Re: nové CD

        fake
      • Re: Re: nové CD

        no já vím, ale to se přeci neříká *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit