Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klip I walk alone

    Videoklip Tarji - I walk alone je fakt super i celé její nové album My winterstorm.
    Nightwish je i tak stále skvělá skupina, i když mi tam chybí Tarjin operní hlas.
  • Nové Tarjino CD

    Mno, ja nevim, ale novy NIGHTWISH, uz proste neni NIGHTWISH, je to uz prumerna kapela... Pripomina mi to Evanescens*9* nebo neco takoveho.... ALE SLYŠELI UŽ JSTE NOVÉ CD, OD TARJI????? ONA SI PROSTĚ VZALA NIGHTWISH SEBOU !!!!!!
    • Re: Nové Tarjino CD

      Přesně tak, je to pravda a tu už bohužel nikdo nezmění
  • tarja

    to máte pravdu,že na Tarju nikdo nemá..a srovnávat jí s Anett budou lidi asi pořád..strašně moc mi tam chybí..a tak si přehrávám pořád dokola staré alba..mohla by nám přijet zazpívat do Čr *5*
    • Re: tarja

      Souhlasím, určitě by fanoušků nebylo málo. Já Nightwish miluju....
  • nightwish

    ahoj právě teď jsem se přihlásila do fanklubu NIGHTWISH! Musím se Vám přiznat že jsem byla na Nightwish hodně naštvaná když jsem se dozvěděla že vyhodili Tarju. Ale už jsem se s tím smířila že už to (asi) jiné nebude.
  • video

    Já sem Nighwish slyšela poprvé na www.webgames.cz ve videach a tam je pěkné videjko . Jmenuje se Over the hills a já sem si to pustala porad znovu a znovu, opravdu pěkne. Kdyžtak se na to kukněte. *3*
  • Tarja jede

    Jinak dnes oficiálně vyšlo v ČR album Tarja - My Winter Storm. Slyšel jsem, paráda.
  • Co bylo bylo

    Koukám téma zpěvačka stále aktuální. Ale podle mne je to tak, že Anette se bude stále srovnávat s Tarjou. Jedněm se líbit bude, jiným ne. Viděl jsem něco na youtube.com z jejich současné koncertní šňůry. Ať si Anetka zpívá své písničky. Proboha, to od Tarji radši ať ale nezpívá. Na to prostě nemá.
    • Re: Co bylo bylo

      a co když je tam musí zpívat??
  • Petice xD

    Vyhlašuju petici =D ... xD kecám,nemůžu kecat do toho koho si členové Nightwish vyberou za zpěvačku...ale podle mě prostě nikdo na Tarju nemá a bez ní to nejsou pravý Nightwishi...Anette má opravdu pěkný hlas,ale na have-metal se moc nehodí...Prostě to není to co bývalo *9* Tarja prostě k Nightwish patří a nikdo jiný...Ale bohužel,je to jejich rozhodnutí a my s tím nic nenaděláme *9*
    • Re: Petice xD

      naprosto s tebou souhlasím
    • Re: Petice xD

      Souhlasim taky mě mrzí že tam není tarja, ta Anet mi tam stejně nesedí, je to takový nezáživný ne tak gotický jako to bylo právě s Tarjou ta mi na všechny video´klipy seděla ale tahle mi tam vůbec nesedí ať se jdou vycpat. *16*
      • Re: Re: Petice xD

        promně nightwish odchodem tarji skončili už to prostě nestojí za to
  • uža

    ahojky lidi tahle skupina je good mam je moc rada jejich songy sou nadherny mtr a jejich new pisnička je nadherna
  • Nightwish

    Když poslouchám skladbu Sleeping Sun,tak mi jezdí mráz po zádech.Album s novou zpěvačkou Anettou je taky super a nejlepší je skladba For the heart i once had - to mě lezou i slzy do očí. *4* *4*
    • Re: Nightwish

      Tak Sleeping Sun mě taky dostává do tranzu. A mnoho dalších. Mě se líbí celé CD. Jen Master Passion Greed je trošku slabší. Je vidět, že Tuomas trošku pozměnil směr. A dobrým směrem. Je to super človíček a miláček. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit