Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nw

    pardon... předchozí zpráva ye nedokončená (moye chybička) ...............furt klábosíte o slečnách zpěvačkách že? No abych pravdu řekl, sem dost znechuceney tím, že snad nikdo nemá pochopení pro Tuomase. Ten člověk Nightwish založil. Všechny písničky kromě "Over The Hills And Far Away" a "Walking In The Air" byli z yeho hlavy! Nikdo s ním ve skupině neměl problém, yen později Tarja. Uznávám že ye "výborná" zpěvačka, ale na yejí sólové desce " My Winter Storm" ye yasně vidět že to nestačí. Maestro Tuomas Holopainen ye u mě nedostižney borec a ye yenom yeden na světě, steyně tak yako Emppu, Marco a Jukka. Ti hoši mají právo vybrat si do skupiny kolegiální zpěvačku, která nebude myslet yen na sebe! Toť vše... Měyte se fayn a čau, M *3*
    • Re: nw

      Přesně. Maestro Tuomas je jen jeden a když odešla Tarja, tak Nightwish fungujou. Ale kdyby odešel on, tak by Nightwish byli slušně namydlený. On je Nightwish!!!!!!!!!!
    • Re: nw

      Laskavě se alespoň nauč psát , když už nás chceš oblbovat výplody tvého nezralého ducha a dezinformovat prázdnotou své mysli . Tuomas nezaložil NW at1 Tarja je to co udělalo Nightwish -> Nightwish at2 a proč všichni vidíte její odchod tak tragicky ?? V dopise jasně stálo , že se jí nelibili fanoušci , že byla unavená a znuděná z toho náporu fanoušků ... lidi omfg .. podívejte se na sebe ! Dav ignorantů slintajících po tonech Tuomasových písní .. deroucí se zpod podia a zalévající Tarju neskonalou vděčností ... A potom ? Dopisy .. maily .. dárky .. od bandy zfetovaných , ožralých polovyvinutých bezmozků , kteří jen bezmocně hltají proudy energie vycházející z nitra zpěvačky ... Svízelná situace když je někdo inteligentní a vidí , jak JEHO hudbu pohlcuje masa volného místa které by potřebovalo defragmentovat ... Prázdná slova pro toho kdo je přijímá protože "Nightwish" .. Najdi smysl v té písni .. nehledej ho v lidech . Nedivím se Tarje že jí ti "fanoušci" srali . Mě by srali taky ..
      • Re: Re: nw

        Jak tak vidím, tebe sere úplně všechno...! A jenom tak btw., není nutné používat složitá slova, kterým sám nerozumíš, tím tady nikoho neohromíš! Lidio tady ví, co to znamená, ale ty si vem slovník! Jo a ještě jedna věc... Z toho tvého přízpěvku, přes tu hromadu nekontrolovaných blábolů nejde poznat hlava - pata! Takže příště pointu, kamaráde!
        • Re: Re: Re: nw

          To patří k "bounovi", titulek "nw"... Nějak mi to tady dělá krávoviny, tahle diskuze...
      • Re: Re: nw

        FANOUSCI SOU STEJNY VSUDE A BUDOU SE K NI CHOVAT STEJNE I NA SOLOVY KARIERE: S NIGHTWISH TARJA SPOKOJENA NEBYLA PROTOZE NECHTELA JENZE CO BY BYLA BEZ NICH? KDYZ BYLI NIGHTWISH V UNORU V PRAZE TAK TAM BYLO ASI 10 000 LIDI A TO UZ NECO ZNAMENA NE? A JESTE BY ME ZAJIMALO NECO KDYZ NIGHTWISH NEZALOZIL TUOMAS TAK KDO PODLE TEBE? NERIKEJ ZE TVOJE LASKA TARJA??!!
        • Re: Re: Re: nw

          Zdarec (na koncertě prý bylo zhruba 15 000 lidí ...prostě super *3*) ...no ono se říká, že Nightwish založili 3 lidi - Tuomas, Tarja a Emppu ...jenže ti dva další už byli po zbytek času hodně závislí na Tuomasovi co napíše a vymyslí... takže tarja možná chtěla skupinu, jenže pchybuju, že to byla schopna realizovat.
          • Re: Re: Re: Re: nw

            Už to realizovala. Potřebovala jen trochu zkušeností :)
      • nw

        Myslím že skupina není jen o jednom člověku (což je důkazem toho že mám rozhodně vyzrálejšího ducha než ty) žádnou takovou skupinu neznám.
        • Re: nw

          Ale když se řeklo Nightwish tak sem si představil tarju a euforické pocity při poslechu skvělé hudby díky kapele a výtečnému zpěvu díky Tarje, ale když se teď řekne Nightwish, pomyslí někdo na Anette ?? oni už tu kapelu berou jako celek a jako že už mají zpěvačku. Tarja byla jádro NW a bez tarji jde tahle skupina jinam než na metalovej trůn.
          • Re: Re: nw

            Jo, tak newim, kam čumíš. Jádro Nightwish je Maestro Tuomas!!!!!
          • nw

            ...na metalovej trůn už nikdy mít nebudou, v tom máš pravdu.
            • Re: nw

              hlodak: Pěkná představa ... *9*
            • Re: nw

              Nepudou ale kdybytam byla Tarja tak mohli.
    • Re: nw

      Dobře řečeno...souhlasím s tebou...vemte si co se asi muselo stát, že tolik riskovali...
  • Pořád stejná písnička...

    Nepřipadáte si už poněkud trapní tím neustálým porovnáváním zpěvaček. Proboha proberte se, už je to téma, které je minimálně rok pasé. Tohle bylo aktuální tak naposled před rokem. A když tak pořád brečíte po Tarje a vyzdvihujete jí, tak poslouchejte její sólovou kariéru a diskutujte na nějaký stránce o ní. Stejně po dalším albu hodlala NW opustit, takže nevím, nad čím pořád brečíte! S ní byly vztahy v kapele tak špatné, že už by možná a to velmi pravděpodobně už žádní Nightwish ani nebyli, protože ona a hlavně ten její argentinskej manžílek kapelu skoro zničili. Takže se prosím smiřte, že Nightwish se vydali kupředu a nebo poslouchejte a diskutujte o něčem jiném.
    Dá se tomu ještě říkat metal - to není o zpěvu ale o instrumentaci- zpěv má přece v metalu nejrůznější podoby. Nečekejte zbytečně na návrat Vaší nedotknutelné ikony protože:
    1. S Tarjou byly vztahy v kapele na bodu mrazu, s Anettte si rozumí, ona je člen kapely, ne diva létající si soukromým tryskáčem.
    2. Očekávaný pokles prodeje a návštěvnosti koncertů se narozdíl třeba od Iron Maiden nebo Judas Priest nedoastavil, právě naopak.
    Takže hoši nemají sebemenší důvod se vracet do minulosti, když se kapele daří jako nikdy předtím. Dark Passion Play sice není nejlepším albem NW, ale vezměte v potas v jaké vznikalo situaci a výsledek je slušný. Vzhledem k pohodě, jaká v kapele vládne bych se divil,kdyby jej následující album nepřekonalo po všech stránkách.
    A k interpretaci starých písní. Vážení, ty písně nejsou Tarji ani vaše ale Tuomasovy a on si za jejich interpreta vybral Anette, takže si jako člověk, který je vytvořil a zná je určitě nejlépe rozhodl, kdo je bude zpívat.
    • Re: Pořád stejná písnička...

      No a Ty se chováš jako by jsi tam byl a všechno věděl nejlíp. Snad lépe než oni.
      Zkus otevřít i druhé oko. Neříkám, že nic z toho není pravda, ale vyznělo to jak propaganda (POUZE jeden úhel pohledu)

      Je fakt, že o stále srovnávání je pasé. A nikdo jim do toho kecat nemůže. Ať sou důvody jakékoliv, tak jsou JEJICH.

      Tarja na solové kariéře není vůbec špatná. Má stále skvělý hlas, pěkné písničky, ale taky to není ono =o)
    • jndfhkdfhjkdghkes

      aby Anette pak neměla stejné manyry jako Tarja!!! *13*
    • Re: Pořád stejná písnička...

      aby Anette pak neměla stejné manyry jako Tarja!!!
    • Re: Pořád stejná písnička...

      Tak k těm tvým dvěma důvodům:
      1. Chci vidět, jak se budou chovat NW s Anette, až s ní budou jako s Tarjou (9 let). Vždy si nové věci rozumí, čím déle se znají, tím to bývá horší. Myslíš si, že si s Tarjou nerozumněli už první rok jako jsou teď s Anette???
      2. Album se hodně prodávalo z toho důvodu, že lidé chtěli vědět, kdo je na místě Tarji a jak bude jejich hudba vypadat, znít bez Tarji!
      • Re: Re: Pořád stejná písnička...

        S tím prvním bodem naprosto souhlasím. To, jestli je Anette opravdu o tolik spřízněná duše kapely, se pozná teprve až za X let, až spolu stráví více času v kapele.Buď to dopadne jako s Tarjou, a nebo to bude klapat stále tak jak to má v kapele správně klapat,čili pak teprve se bude moci o Anette tvrdit,že její přijetí do kapely bylo správné životní rozhodnutí.Já vím,že i tak přijetí Anette bude pro NW dobré,protože jim může přinést něco nového,ale snad víte,jak jsem to myslela *3*...
      • Re: Re: Pořád stejná písnička...

        Čoveeče, dneska je takovejch možností, jak zjistit, jaká ta hudba je, že CD už si opravdu koupí jen ten, komu se 1. ta muzika opravdu líbí a 2. má na to prachy. Takže tvoje kalkulace je naprosto zcestná. A navíc na koncertě v Praze bylo přes 13 tisíc lidí. Myslíš si, že dali 800 korun v dnešní těžký době jen ze zvědavosti? A kdyby opravdu dali - myslíš, že by atmosféra v hale -13 tisíc hrdel naplno skandujících a dvojnásobný počet rukou ve vzduchu byla taková?? Opravdu si myslíš, že tohle bylo jen ze zvědavosti. Já si myslím, že si lidé přišli poslechnout svoji oblíbenou kapelu! Já si to nemyslím, já to vím, protože jsem tam byl.
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          Co to je pro pražáky 800 stovek :), to je míň jak kapesný. A šli tam pro dobrou pověst a zvědavost. :)
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          Taky to byl pro mnohé nadlouho poslední koncert NW, na který šli...!
          • Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

            Dokud zase nepřijedou... *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Tak tím bych si tak jistej nebyl ...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Můžu ti říct, že každá skupina na Masters Of Rock byla lepší než noví NW(kromě těch českých samozřejmě)...!
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          Zapálený fanoušek si CD koupí, ne proto, že má dost peněz, ale proto, že je to pro něj cosi, co se nedá popsat. Navíc podle jedné písničky nejde posousit, jak někdo zpívá. Jedna písnička nic není. Já jsem si třeba CD NW koupila ne proto, že mám dost pěněz a nevím, co s nimi, ale proto, že je to prostě NW.
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          ps: To bylo autotovi mink, chybička se vloudila.
          • Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

            minkA a ne mink!!!! *13*
      • Re: Re: Pořád stejná písnička...

        no tak to není zas tak pravda...mohli si to poslechnout v televizi, na internetu...atd..
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          Myslím že až na prodejnosti druhého CD s Anette se opravdu pozná kolik příznivců kapela má, Lidé samozřejmě byli zvědaví a chtěli vědět co na ně čeká a až teď, když to ví, přemýšlejí jestli si další CD koupí či ne, myslím že se ukáže jak jsou NW oblíbění teď, chce to jen čas.
    • Re: Pořád stejná písnička...

      No, moc hezkej projev, to se musí nechat. Jen si myslím že kdyby to téma nebylo aktuální tak se o něm lidi něbudou bavit, ale v podstatě máš pravdu. Je nuda musíme se o něčem hádat :-D. Tarjina sólová kariéra nestála za starou bačkoru, což si vysithl taky dobře, ale podle mě se dokázala postavit na nohy a co vydala desku My Winter Storm mimo nightwish, musím uznat, že je to mnohem lepší než dřív. Taky musím souhlasit s tím že ona v podstatě ( a její přítel, Manažer skupiny NW ) zapříčinila její odchod ( vyhazov ) ze skupiny z důvodů že si nerozumí což se stává a my můžem jen plakat :). My víme že se Tarja nevrátí a už to ani nebude možný, ale už to není ono, ano jiná zpěvačka, novej začátek, ale jsou to pořád nightwish a když se řeklo tohle jméno tak jsem si představil Tarju a určitě nejsem sám. A Anette by rozhodně neměla přezpívávat Tarjiny písničky, protože to za 1. nikdo nikdo nedělá a nedělal, takže je to dost urážející a za 2. je to nemožný protože ona na ty písně prostě nemá hlas ani výdrž, ani cit. Tohle byl hlavní důvod proč ji odsuzuji, protože dělá co by neměla.
      • Re: Re: Pořád stejná písnička...

        Když je zpěvačkou kapely tak asi musí zpívat ty staré songy ne? Neznám kapelu, která by po přijetí nového zpěváka začala od nuly a zpívala jen nové věvi Brian Johnson taky zpívá v AC/DC songy po Bonu Scottovi, i když má úplně jiný hlas, Andi zpívá taky v Helloween songy po Kiskem, i když jeho vokál je někde úplně jinde, Blaze zpíval v IM věci po Dickinsonovi taky i Kolář s Toužimskym, zpívaj starý klasiky, co na albech nazpíval Aleš Brichta. Mimochodem, asi si nebyl v únoru v Praze, Anetka tam zpívala starý songy perfektně! Na tom trvám, na Tarju jsem si vzpoměl za celou dobu koncíku jen jednou, a to ve chvíli, kdy si Anette lehce lidsky ukrkla při doplňování tekutin a zachytil to mikrofon, protože to by upjatá Tarja nikdy nedokázala.
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          Ty si vůbec nepochopil, co se ti snžil Rudolf říct. Zkus přezpívat třeba BEATLES. Prostě to nebude ono a každý to bude odsuzovat.
          • Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

            Ky¨dyž se vám nová zpěvačka nelíbí, tak si uzamkněte stará alba s Tarjou v přehrávači a pouštějtwe si je poád dokola, zatímco mi ostatní se k nim občas vrátíme, ale hlavně se budeme těšit na novém album!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Neodbíhej od tématu, teď tu řešíme přezpívávání písniček, ne to jestli se nám líbí, jestli k tomu nemáš co říct ( napsat ) tak s tím raději nezačínej :)
        • Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

          S tím nesuohlasím... Noví zpěváci starých skupin by neměli přezpívávat staré songy kapely... Obzvlášť, tenhle styl, který musí člověk perfektně ovládat a to mnozí neumí! Na Masters Of Rock jsem měla tu čest slyšet svoje oblíbené Haggard na živo a říkala jsem si: "Páni, ta zpěvačka se úplně změnila, vůbec bych ji nepoznala, ale hlas má pořád nádherný...!" Tohle jsem si řekla těsně před tím, než zpěvák oznamoval složení kapely a představil jejich novou zpěvačku, která s nimi dnes poprvé vystupuje! Byla to nádhera, krásný, křišťálově čistý hlas k nerozeznání od původní vokalistky! Tohle byl správný výběr, tato zpěvačka si mohla dovolit zpívat staré songy kapely... Ovšem ne Anette, která zpívá songy Tarji, pominu-li to, že je zpívá úplně jinak, což se mnohým nelíbí a což by mi ani nevadilo, nejvíc mi vadí to, že je zpívá úplně falešně a úplně mimo notu... Anette by měla být natolik soudná, aby řekla chlapům v kapele: "Ne, tohle já prostě nezvládnu." a měla by úplnou pravdu! K tomu krknutí se snad radši ani nechci vyjadřovat... Máš pravdu, je to lidské, ale ve společnosti se to hodnotí jako projev neslušnosti, nevychovanosti a to Tarja ví... Narozdíl od někoho! Nevadilo by to v tom případě, kdyby sis myslel, že koncert Nightwish je jen nějaká klubová akce a ti, kdo na něj přišli jsou jen nějaké stádo nevychovanců z vesnice, kterým toto, jak ty říkáš, "lidské chování" připadá normální, ba dokonce i milé... Takoví lidi tam ale nebyli. Vím, že jim to určitě nevadilo (všichni víme, co dokážou bublinky), ale určitě to nikdo nevyzdvihoval...
          • Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

            K tomu krknutí: Člověk, s alespoň kapkou inteligence by si tohle nikdy ve společnosti nedovolil. Jen nějakým buranům z vesnice to přijde normální a bohužel asi i vtipné. A že Tarja nekrkala neznamená, že by to byla nějaká upjatá komisní fiflena, byla na úrovni a znala zásady společenského chování.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              No přesně tak, nemám co bych dodal :-D Ten názor že si krkne do mikrofonu a je to fajn, panebože odkud seš ?? Základy etiky by jsi měl poznat a Anette obzvlášť.
          • Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

            Proč by Anette říkala chlapům, že to nezvládne, když to ale vůbec není pravda. Zvládne to a zazpívá to po svém a skvěle!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Je znát, když ti průměrná zpěvačka má zaspívat operní píseň ( bez vokálů to prostě není ono ) a navíc pokud ji už někdy někdo předtím nazpíval, to ptom každý pokus byť je dobře myšlený je naprosto neuspokojující.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Ale je to pravda! Nemá na to!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pořád stejná písnička...

              Kdyby to zpívala po svém, tak neřeknu ani slovo... Ale ona to zpívá falešně! Pokud tomuhle říkáš "po svém", tak se není o čem bavit.
  • Tarja se dá těžko nahradit

    Bez ní to není ono.
    Když jsem poprvé dokoukal DVD End Of Era, koukal jsem půl hodiny s vypleštěnejma očima a s hubou dokořán do zdi. To se mi ještě nikdy po nějakém koncertu nestalo. Ten zážitek byl ohromující. Tarja má obrovský charisma a kapela šlapala jako nějaký dokonalý stroj. Spousta hudebních nápadů. Je mi moc líto, že už s nima není.
    • Re: Tarja se dá těžko nahradit

      souhlasím. Já jsem to dvd viděla teprve nedávno, ale draly se mi do očí slzy. no je to fakt síla. Anette má spíš takový rockovější hlas. Je to úplně něco jiného
      • Re: Re: Tarja se dá těžko nahradit

        dvd sem vydel uz docela dsavno (od te doby nespocetne krat) a byl to teda nenahraditelny zazitek toto sem jeste u zadneho koncertu na dvd (kromne tarji) nestalo.NW s tarjou bilo ndeco snad i bozskeho....Anette to cele leda skazila ,podle mne je jeji spev spis jako parodie na NW....neco priserneho..kdys sem si koupil dvd s anette tak sem vydel prvni minutu a hned sem to musel vypnout a vyc sem s toho dvd uz nikdy nevidel.........Kazdopadne mne to obrovsky sklamalo *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Tarja se dá těžko nahradit

      Tohle mi připomíná, když jsem byla malá a brečela jsem, že se rozpadli Lunetic... *1* Hudební vkus se mi naštěstí radikálně změnil, ale když jsem slyšela poprvé zpívat Anette, chtělo se mi brečet stejně jako tehdy a říkala jsem si: "Tarjo, vrať se...!"
  • Nightwish je naše druhá rodina!:)

    Nightwish je fakt božííí skupina!!! Poslouchám ji již nějakej ten pátek, takže vím co mluvím!! Nightwish je naše druhá rodina!! *4*
    • Re: Nightwish je naše druhá rodina!:)

      Nějakej ten pátek ?? to je měsíc nebo dva ?? já je poslouchám třetím rokem a to co v poslední době předváděj, to je shit ze kterýho je mi do breku.
  • Best skupina

    Nishtwišáci jsou nejlepíš!! miluju je :-* 458-497-434 *14*
    • Re: Best skupina

      Od jaké doby ??
      • Re: Re: Best skupina

        Spíš do jaké doby...
        • Re: Re: Re: Best skupina

          *1* jj
  • Anette

    No většině z vás se líbí více Tarja, ok možná o něco má hlas lepší, ale u mě vítězí Anette. Není sice to co Tarja, ale většina z vás by tu nevyzpívala ani z části to co ona. A navíc Tarja se chovala hodně hnusně, asi si myslela jak není nepostradatelná!!!! Říkám MÁM RADŠI Anette. *3*
    • Re: Anette

      Problém je v tom , že Nightwish totálně suck od té doby co Tarja odešla . Z toho vyplývá že tak nějak JE Nepostradatelná . To co ona točí teď sama , jsou stejný shity jako to co točí Nightwish bez Tarji . Když sem poprve slyšel Dark Passion Play skoro sem brečel nad tou hrůzou ... po čase se to dalo překousnout .. u mnoha songů .. ale když se zeptáš , jestli bys začala poslouchat Nightwish , když by tam byla Anette a ne Tarja v prvním dojmu ... Ne . Nightwish je pruměrná popová skupina se slabým vokálem , hloupými videoklipy ( Buy Buy Beauty fool :-P je otřesná rána do kasy ale taky do mozku .. ačkoli ty šštětky jsou pěkný , je to propadák) . Songy zůstaly úžasný , jen není nikdo kdo by je prodal .
      • Re: Re: Anette

        NIKDO NEJNI NEPOSTRADATELNEJ! Všichni sou nahraditelný! I ta vaše božská tarja, která se chovala hnusně k fanouškům i ke klukům ve skupině. to že měla hezkej hlas jí nikdo neubírá. Tuomas a Anette forever!!!!!!!!
    • Re: Anette

      nevíš co mluvíš a než začneš takhle pomlouvat tak si zjisti fakta. Víš kulový o tom proč tarju vyhodili a co si o tom tarja myslela, tak tady nepiš takový žvásty. jádro nightwishů byla tarja a anette je pro lidi přijatelnější a posluchovější ale ne pro ty co nightwish poslouchali předtím.
      • Re: Re: Anette

        Tak třeba já vim, proč jí vyhodili a jestli si četl ten dopis, tak to víš taky a souhlasim, že se na koncertech jinak chovala hnusně. Kámoška se dostala do zákulisí a chovala se k ní jak k něčemu podřadnýmu, co jí nesahá ani po paty. Prostě fandim Anette!!!!!
      • Re: Re: Anette

        Sakra se vzpamatuj, já že tu píšu takové jak ty říkáš "žvásty", já o Nightwish i o tom co se tam dělo vím docela dost, četla jsem dopis i poro Tarju i od Tarji! A já neřekla že Anette je kdoví jaká královna, kdyby jsi si můj koment přečetl pořádně, tak by tvému mozečku došlo že jsem tam napsala Tarja máo něco lepší hlas.....
      • nw

        ...jádrem Nightwish byl, je a vždycky bude Tuomas, Tarja pomohla skupině svým hlasem, skupina jí pomohla nástroji a nápady (ty byli hlavně Tuomasovi). teď už o ní všichni ví že zpívala v Nightwish, takže může směle zpívat dál i bez své staré skupiny. Janže nebejt Tuomase a spol, mohla teď zpívat za průměrnej plat v nějákým Finským divadle a těžko by sme jí znali.
  • NW

    Zdarec... furt klábosíte o slečnách zpěvačkách že? No abych pravdu řekl, sem dost znechuceney tím, že snad nikdo nemá pochopení pro Tuomase. Ten člověk Nightwish založil. Všechny písničky kromě "Over The Hills And Far Away" a "Walking In The Air" byli z yeho hlavy! Nikdo s ním ve skupině neměl problém, yen později Tarja. Uznávám že ye dobrá zpěvačka, ale na yejí sólové desce "
    • Re: NW

      Ano Tuomas sice založil Nightwish ale s ním to zakládala Tarja a ještě někdo kým si nejsem jistej ( myslim že marco ), a vše chno tvořili již od počátku spolu a z důvodů který si pro lepší pochopení vyhledej sám si prachsprostě a hnusně vyhodili a našli si anette, která nejen že ji nedokáže nahradit, proto také zěnili styl ale nejhorší je že ona se o to snaží a zpívá její písničky. N a jejich koncertě bych bral její písničky ale kdyby začala ještě jednou Tarjinu - She is my sin tak bych jim to tam vybombil. *16*
    • Re: NW

      Tuomasovi zásluhy rozhodně neberu, ale musíš uznat, že jakoukoliv skupinu jde hlavně slyšet. A to už jsou ty hlasivky. Pokud je napsaná perfektně píseň, tak si myslím, že taky hodně záleží na tom, kdo a jak to zazpívá.
  • Nightwish jako Nightwish

    Jistě každý z nás máme jiný názor na tuto skupinu,nikdo z nás není stejný.Poslouchám tuto skupinu už léta.Mám ji rád a beru ji i s různými změnami.Sou věci které semi příliš nelíbí,ale nikdy nic a nikdo není dokonalý/lého.Skupinu rád poslouchám a rád shlédnu jejich videoklipy.Také musím říct že Anette za jejich mladých let moc líbila.Dle mého názoru je lidštější.Je pravda že není jako tarja,ale co semi nani líbí a co obdivuji je jeji výdrž a odhodlání.Moc se snaží a jistě to není proni nejlehčí.
    • Re: Nightwish jako Nightwish

      Někdy ale nestačí jen odhodlání a výdrž... Občas to chce nějakou tu sebekritiku a hlavně soudnost!!!
      • Re: Re: Nightwish jako Nightwish

        a alespoň trochu talentu!!!!
        • Re: Re: Re: Nightwish jako Nightwish

          ...myslím že to chce i komunikaci s ostatníma ve skupině, být prostě kolegiální a soudržnej... proto je to hudební "skupina" ...za sebe musím říct, že Anette moc nemusím, ale vyhazov Tarji mi nevadí... akorát si myslím že v tom konkurzu si hoši z Nightwish mohli vybrat líp... prostě tam musel být někdo lepší než Anette...
  • zklamání

    Zhruba od roku 1992 jsem začala poslouchat skupinu Therion a moc se mi líbila. Postupem času se mi do rukou dostali NG a rázem jsem si je zamilovala. Tuhle kapelu jsem si vždycky spojovala se třemi věcmi:
    - skvělá hudba, která se neustále pohybovala směrem dopředu a stále víc zkvalitňovala a přitvrďovala - výborně napsané texty - a v poslední řadě čím mě tahle kapela dostala byl nádherný sopránový zpěv v podání TR což z téhle kapely udělalo něco zcela vyjímečného. Hudba se nezměnila, jak jsem řekla je čím dál lepší, texty takřka při starém, ale co mě strašně zamrzelo, je to, že úplně zmizel vokální zpěv. Výběrem jejich nové zpěvačky se v mých očích zařadili mezi tuctové kapely. Jistě AN má také velmi krásný tón hlasu, ale už je pro mě úplně někde jinde. Když jsem si poslouchala jejich nové album, tak jsem byla hodně, hodně zklamaná. Jediné co mi připomínalo ten starý dobrý NG je hudba a hlas Marca. Možná po přečtení budete nadávat, ale je to můj názor, Vy si je poslouchejte dál, ale o mě už nenávratně přišli a je mi to strašně líto. Tak se mějte krásně a snad Vás v budoucnu nezklamou jako mě.
    • Re: zklamání

      Už nás zklamali *9*
    • Re: zklamání

      Souhlasím s tebou... už to prostě není ono.. škoda *9*
  • Tarja a Anete

    No cococo no hlavní je že se ted má dobře jak Tarja tak Nightwish a Anette. Podle mě obě si vedkou dobře. Ale jak víme první je vždy nejlepší, ale už se nedá nic dělat. Tarjá stále zpívá i když už bez Nightwish a myslím se že jen tag zpívat nepřestane. Jediný co bych Anettě vytkla je to že zpívá Trjiny písničky to je to jediný co mě štve. At si každá zpívá to co si vytvoří *3*
    • Re: Tarja a Anete

      Tarja žádnou píseň Nightwish NEVYTVOŘILA. Vytvořil je Tuomas, a ten CHCE, aby je zPívala Anette!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit