Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja vs.Anette

    Každá z těchto dam má své kouzlo!I když Anette možná nemá takový hlasový rozsah do rejstříků jako Tarja,která nasadila laťku dóóóst vysoko,přesto Anette odvádí dobrou práci *3*
    • Re: Tarja vs.Anette

      Každá z těchto dam má své kouzlo . Tarja tím co předvádí , vystupováním a chladně ostrou intonací a Anette tím, že se oblíká a maluje jak čarodejnice . *13*
  • Toumas

    No jo no Toumas je peknej akorat je zadanej takze mam smulu ach jo *8*
  • Nightwish

    jj,ty válej! *3*
  • Bye Bye Beautiful

    A jenom tak moje nejoblíbenější písnička je Bye Bye Beautiful a tu zpívá Anette!
    • Re: Bye Bye Beautiful

      Mě se líbí Islander a ten zpívá Nightwish .
      • nw

        ...Islander ye perfektní pohodovka, Nightwish yeště nikdy tak oddechovou písničku podle mě neměli a na koncertě v Praze se taky náramě povedla
  • Anette-Tarja

    Koukam ze se tady bude Anette a tarja probyrat jeste deset let nezda se vam to uz trapny?kdyz se vam Anette nezamlouva tak to neposlouchejte vzdyt vy nemate nazory vy jen melete porat do kola to same.Piste o skupine,kde budou co noveho a ne poradT-A uz je to ubohy
  • anette

    mne se libí Amaranth a anette tyto písně vyspívá si vemte tarju ta by to nebyspívala
    • Re: anette

      ccože ? ... ty ses asi posrala .. anette je kráva ..
    • Re: anette

      zaprvé se nauč pravopis ty kreténe nebo co si zač, za druhé -tarja má vystudovanou prestižní školu se zaměřením na operní, církevní a klasický zpěv-kromě metalu dělá i tohle na profi úrovni-tak si myslíš že by neuzpívala to co ta švédská kráva, která pořádně zpívat stejně neumí-no to di do prdele, když řekneš že Tarja by něco nevyzpívala--- *16* *8*
    • Re: anette

      no myslím, že je nemužete srovnávat, každá zpívá uplně jinak a každá má svůj styl. Prostě to musíte přijmout, že tam Tarja už není a když se vám nelíbí Anettin zpěv, tak poslouchejte instrumentálky který jsou na Dikipacku.
    • Re: anette

      Kolik ti je let holčičko ? Zaprve.. "zpívat" a za druhé GTFO , když se tvé názory zakládají na pocitu který máš z Anetiných trapných hadrů prakticky kompletně sedících v Emostylu (viz ty stupidní červenočerně pruhovaný fusakle s kterejma kdesi vystoupila) . Tahle stupidní švédská hadrová panenka (po poslechnutí mnoha rozhovorů s ní a s Tuomasem) nesahá královně metalu ani po kotníky se svým chcípákem v krku a prázdnotou v hlavě . So say we all !!!
      • Re: Re: anette

        Poser se dobžote!!
      • Re: Re: anette

        Kua jake EMO .. vam vse m ten styl najak leze na mozek..Nahodou Annet sa me tez libi a ma pekny hlas samozrejme Tarja byla taky skvela..ale holt uz tam nejni tak se s tim uz smirte a stejne s tim nic nenadelate :)
      • Re: Re: anette

        Dovol mi,abych se zasmál.Tarja není královna metalu.Tarja je výborná zpěvačka,ale to je tak všechno.Aby byla královna metalu musela by ovládat více hlasových poloh a ne jenom operní zpěv.
        • Re: Re: Re: anette

          víš kolik hlasových poloh ovládá když má školu zpěvu?hooooooodně ne jenom operní zpěv-on je schopná zazpívat jak vánoční koledy tak poison od alice cooper a tak bychom mohli pokračovat-tak nejdří mysli(pokud něco takovýho dokážeš)a pak piš!!!!!!!!!§
        • Re: Re: Re: anette

          drž hubu ty kteréne!se podívej co Tarja všchno uzpívá!jak to že není královnou metalu?NW by bez ní nic nedokázali-podívej vždyť jdou s švédskou šlapkou do prdele!tak si neber Tarju do huby ty svině!!!!!jaký ma Tarja hlas!má úspěchy.fanoušky,je uznávaná a to nejenom jako operní pěvkyně
          tak di do prdele ty čuráku -seš asi hluchej!!!!!!!kreténe, DEBILE! *16* *8* *10* *5*
        • Re: Re: Re: anette

          drž hubu ty kteréne!se podívej co Tarja všchno uzpívá!jak to že není královnou metalu?NW by bez ní nic nedokázali-podívej vždyť jdou s švédskou šlapkou do prdele!tak si neber Tarju do huby ty svině!!!!!jaký ma Tarja hlas!má úspěchy.fanoušky,je uznávaná a to nejenom jako perní pěvkyně
          tak di do prdele ty čuráku -seš asi hluchej!!!!!!!kreténe, DEBILE! *16* *8* *10* *5*
          • Re: Re: Re: Re: anette

            Ahoj xyxy,jsi opravdu milá *14* .Tvá slova a vyjadřování,jsou na vysoké úrovni.Taková odezva,vždy potěší.Měj se krásně a napiš.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              xyxy,já věděl,že nezklameš a odepíšeš.Divím se,jak snadno se necháš vyprovokovat,kvůli malichernostem a subjektivnímu názoru.Tak co Tarja nebo Anette? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              chudáááčku...nejdřív se nauč poslouchat... *14*
          • Re: Re: Re: Re: anette

            předchozí příspevcěk TO:marco
        • Re: Re: Re: anette

          není to o tom ... když se řekne metal , 30% Evropanů okamžitě vypálí Nightwish . Když se řekne metalová zpěvačka -> zjistíš , že 80% z nich zná Tarju jménem . Tarja .. je .. nejznámější .. metalová .. zpěvačka..vystupující s metalovou kapelou .. tak je to metalová zpěvačka. HOtovo .
          • Re: Re: Re: Re: anette

            No jasně tuctovej popík a ty si asi odkud z Marsu ne a ted si priletel
          • Re: Re: Re: Re: anette

            Vůbec si mě nepochopil.Já se s tebou nepřu o to jestli je to metalová zpěvačka.Já pouze říkám,že to není královna metalu.Na metalové scéně je mnohem více nadanějších zpěvaček než je Tarja,zvládajících zazpívat vícero hlasových poloh a rozprostřít větší paletu emocí svým nezaměnitelným hlasem a citem pro detail.Jo a podle popularity nikdy žádnou kapelu ani zpěvačku nehodnotím,takže jakou má ve světě Tarja popularitu mě nezajímá.Ne vždy to co je populární je taky nejlepší.Nightwish miluji,protože se mi líbí jejich hudba a ne proto,že jsou populární.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              jdi do prdele! Tarja na to studovala sibeliovu akademii(viz. emoce a práce s detaily)nikdo neuzpívá to, co všechno uzpívá Tarja,je světově uznávaná a vůbec-takovýmu ktreténskýmu zasranýmu čurákovi nemá cenu něco vysvětlovat *13* *9* *8* *16* *5*
            • nw

              jedna věc je "co dělá skupina a jak k tomu přistupuje" a druhá věc je "jak to vidí fanoušci". Nightwish sou v Evropě už dost známou skupinou, ale nějákých tvých 30% je střela od boku. Nightwish je moje nejoblíbenější skupina, ale i tak mám respekt k těm ostatním skupinám. Snažím se bejt objektivní, mám rád totiž "metal" obecně. A když už sme u těch procent, tak si taky myslím že to není úplně směrodatný. Když se lidí zeptáš na Metallicu, 90% z nich vypálí "Nothik Else Matters", ale fakt si vy všichni metaloví labužníci myslíte že je to jejich nejlepší písnička? Nakonec jeden příklad za všechny... spočítej prodaný CDčka Nightwish a Britney Spears, myslím si že Britney jich určitě prodala mnohem víc ALE! Myslí si snad někdo tady, že je to lepší muzika?!!! Kašli na procenta, poslouchej metal a buď svůj. M
            • Re: Re: Re: Re: pro bouna

              právě že pochodpila a proto se ptam kolik je tobě!!...a má snad Anette navybranou??...nemůže si teď tak moc vybírat co zpívat a jak to zpívat...
          • Re: Re: Re: Re: anette

            ty tomu něják rozumíš...jen tak mimochodem a kolik je tobě?...de o to, že Anette nezazpívá to co Tarja a Tarja nezazpívá to co Anette...ne stejně...a je blbost je srovnávat!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              jej...no de o to že to tak je a nic...nemůžem s tim nic udělat ani když si budete stěžovat sebe víc...když si poslechnete Angels Fall First a hned pak Once tak tak slyšíte jak se změnili...teď je to jenom daší změna...poslouchejte starý songy a neřešte to...třeba
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Nemyslím si, že je blbost je srovnávat... Když Anett přišla, aby nahradila Tarju, následkem čehož se totálně změnila i celá skupina... Prostě se musí srovnávat a upřímě řečeno-Tarja byla lepší... *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Ale jejich příznivci to nechtěli
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              de ot o že Nightwish chtěli jinej styl...chtěli něco novýho...
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Jak to může být blbost je srovnávat, Anette přišla aby nahradila Tarju což je naprosto nemožný z jakýhokoliv úhlu pohledu. Takže tu mámě Tarju co byla a Anette co máme, tak je musíme srovnávat, stejně nám ani nic jinýho nezbejvá, ale abych to zkrátil, pravdu máš taky, srovnávat se nedá páč Tarja je prostě lepší.
            • Re: Re: Re: Re: Re: anette

              Pokud se ptáš kolik mi je , nepochopil si (nepochopila si) narážku na věk -> gtfo . A jde mi o to , že Tarja se nesnaží zpívat to , na co nemá hlas :-) A nightwish bez TOHO HLASU nejsou nightwish ale posranej tuctovej popík .
  • Bordel

    Ja doufam, ze tema Tarja vs. Anette vydrzi jeste alespon takovych dalsich 10 let. Anette je dementni ovce, co neumi ani zpivat, Proti Tarji je to nule bodu. Zbyvajici clenove skupiny : uplne na hovno. Poslouchal jsem NW v letech 96 --05, kdyz v roce 2005 odesla Tarja, uplne jsem se na skupinu vysral. Kdyby se mi dostalo nove CD do rokou, tak jej vyhodim. Tusim, ze jejich novy album se jmenuje Dark Passion Cliv aneb tak nejako. CVICENY VOPICE to jsou, a vy fandove, se neposerte z tyhle vasi skupiny, Jestvuje cela hromada lepsi muziky : napr. takovy MOTORHEAD
    • Re: Bordel

      ty si clovicku ubohej krupan ctes tady ze by byl nekdo sprostej jako ty?mas asi iq mezi prvokem a rasou,A nikdo te nenuti abys to poslouchal ubozaku tek se SER do svojich stranek hlavo vypatlana.
  • ..

    vis co di do hajzlu nightwish sou nejlepsi skupina jakou znam muzes bejt vubec rad ze existuje a jestli se ti nelibi anette a ostatni clenove tak di nekam *16*
    • Re: ..

      souhlasím s elis5.Mě se ze začátku Anette taky moc nelíbila,ale teď jsem si na ni zvykla a došlo mi,že nezpívá tak špatně.Právě naopak-Zpívá úžasně.Dala bych všechno,kdybych mohla jít na koncert NW.Přijedou do čech na festival.Ale rodiče mě nechcou pustit.A to mi bude 16.6. 14 let.Mno co se dá dělat.Ale každopádně poslouchám NW každej den i s Tarjou.Obě zpívají na 1*.
  • tarja

    hele lidicky vseci se shodnem že tarja je byla super a vždycky bude skoda že ji vykoply a vzali anette :( chci tarji spatky achjo *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: tarja

      posloucham nw 10 let,jejich hudbu miluji,posloucham i nekolik hodin denne,minuly rok jsem byl na jejich koncertu v Londyne.lidi,bohuzel,proste Tarja byl Nightwish a Nightwish byla Tarja.nemam nic proti Anete ale bohuzel.snazila se zpivat pisnicky od Tarji tak to byla opravdu hruza.az mi jich bylo lito.mam jen jedno prani,at se Tarja vrati.a nove CD co ma ted vyjit si samozrejme koupim,uz netrpelive 3 roky cekam.mejte se
      • Re: Re: tarja

        Já jsem byl Nightwish a Nightwish byli mnou, od tý doby, co mě vyhodili už to nejsou žádný Nightwish.
    • Re: tarja

      21.10 to bylo právě 5 let, ani si nikdo nevzpomněl? *7*
      • Re: Re: tarja

        Snad 6 ne? Jasně, že vzpomněl
        • Re: Re: Re: tarja

          Bylo to pět let a ani jsem na to nevzpoměl, snažím se u muziky dívat spíše do budoucnosti, nikdo si třeba nevšim, že bicí na nový album jsou už natřískaný.
          • Re: Re: Re: Re: tarja

            přesně nikdo si toho nevšimne protože se lidi hádají kdo je lepší někteří si ani nevšimli že si Anette zlomila žebro
            *9* *9*
    • Re: tarja

      Neshodneme, už se mužská část kapely a Tarja nemohli vystát a tak někdo musel odejít a protože lídrem kapely je T. Holopainen, tak to musela být Tarja. Jasný jako facka.
  • ZLATA

    Zlata Tiemstro.kdyztak promin osloveni.ale jsem jeden z tech co to nevi.ale je to nedostatkem casu diky za informaci o koncerte si jedina,kdo pise o aktualitach a ne porad Tarja vs.Anetter takobich lidi je na teto diskusi hodna malo.Kdyz se tam dostanes uzij si koncert uplne na plno si opravdova fanynka super.Jesre jednou dik
    • Re: ZLATA

      Pochopil jsi vůbec, Tiemstra co říkala? *1* To nebylo proto, aby ti udělala radost... *1*
      • Re: Re: ZLATA

        Jo uz sem pochopil,ale uz to neslo smazat,ale radost mi udelala aspon s tim,ze vim o koncerte tak se hned vsichni necilte prasknou vam cevky v palici a budou z vas blbeccijako je diwa swina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit