Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    OCEANBORN!!!
  • Vyhoštěna

    http://www.youtube.com/watch?v=M_WO ZUWLM7g&feature=related Po tomhle si snad většina lidí uvědomí že tarja odejít nechtěla a že to nečekala a že její vyhazov byl neůměrný tomu co udělala. Tak si ty žvásty prosimvás strčte za klobouk.
    • Re: Vyhoštěna

      Členové kapely spolu musejí strávit orovskou spoustu času, často víc než s vlastní rodinou, takže si musejí po lidské stránce rozumět. Když jsou na nože, je to v kelu. Rozhádaná kapela mívá špatné výkony na pódiu, trpí i skládání nové muziky, když je člověk vystresovanej z vztahů a nemůže se soustředit na práci. Říkám, bez toho vyhazovu by už žádní NIGHTWISH nebyli! Skupinu už stejně tvořili jen 4 chlapi, Tarja žila úplně mimo a setkávali se jen na pódiu. Jak by asi vypadala v takové situaci tvorba následujícího alba? Toho, po kterém Tarja stejně chtěla NW opustit. Proberte se lidi už konečně a hleďte do budoucnosti!!
      • Re: Re: Vyhoštěna

        My koukáme, ty jsi si nevšimnul ?
        • Re: Re: Re: Vyhoštěna

          Ne, vždyť tu pořád jen tatjujete a Tarja je v NW minulost!
          • Re: Re: Re: Re: Vyhoštěna

            Celí staří dobří Nightwish jsou už minulost! Teď to je nová pěkná kapela pro malé holky s emařskou zpěvulí a andělíčkovými klipy...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vyhoštěna

              souhlas absolutně!!!!!!!!!!§§§ *5*
  • koncert

    Nevíte někdo,jestli Nightwish budou v čr?
    děkuji za odpověď....
    • Re: koncert

      Vím, že tu maj bejt až v roce 2011. Ale Tarja tu má bejt tento rok na MoR.
    • Re: koncert

      oprava - 2011 *3*
    • Re: koncert

      někdy v roce 2012 tušim.. ještě se voptám ale myslym že tak... *3*
      • Re: Re: koncert

        to si jeste pockame *9* *9*
    • Re: koncert

      Dlouho nebudou...!
  • Tarja

    Anetu bych vyhodila z okna je příšerná, hls děsnej, obliká se jak hoka co jde na tokio hotel. Nesnášim jí. TARJA FOREVER
    • Re: Tarja

      tak si pocuvaj tarju a nestrkaj nos do veci co ta nebavia a posli neake video ohladom tvojej osoby aby sme,teda myslim ze aj viacej ludi to zaujima,aky mas styl obliekania a spev...style and singing forever. *16*
  • pro polib si

    Ver mi kdybych te chytil do rukou utrhnul bych ti palici jak muzes takhle urazet zensky? skoc do kanalu a tam kecej s hovnama kanale zas...Jak muzou takovy lidi existovat nechapu pis si na svoji skupinu a neotravuj tady ne tech strankach mas asi iq mezi rasou a prvokem
  • Nehádejte se!!!

    Já nechápu,proč se tu musíte furt hádat,jestli je lepší Tarja nebo Anette,jestli ta to zazpívala blbě ta dobře.Nevím proč třeba nediskutujete o tom kdy vydají další CD nebo kde budou Nightwish vystupovat.Jo a ještě něco,NIHGTWISH BUDE POŘÁD SKVĚLÁ SKUPINA,I KDYŽ TAM ZŮSTANE TŘEBA JENOM JEDEN PŮVODNÍ ČLEN SKUPINY!!!!!!!!!!!!!!!! *13*
  • :-)

    Jo a víte proč je teď Nightwish ještě slavnější než s Tarjou?Protože lidi naštvalo že vyhodily Tarju a tak byly zvědaví jak zpívá ta nová zpěvačka tak si začali kupovat CD s Anette,a každej si myslí že je teď Nightwish slavnější.Ale já vám něco řeknu...NENI!!! *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: :-)

      Dneska v době vypalovaček, MP 3, Rapidshare, Youtube, MySpace a jak se všechny ty věci jmenují si nikdo desku za čtyři až pět stovek nekoupí ze zvědavosti. Alespoň v generaci pod padesát let teda NE!!! Takže tvá teorie je naprosto zcestná a nesmyslná!!!
  • Anette

    Byla jsem pred dvema tydny v Manchesteru na jejich koncetre.. Byla jsem hooodne zvedava, jak to Anette zvladne a prekvapila me moc a moc.. Vsichni lidi suprove rozhybala a zpivala skvele.. *3* a hodne ocenuju, ze se nesnazi kopirovat Tarju, ale jede si po svym tak jak ji to jde.. Sice je pro me Tarja the best zpevacka a posloucham jeji nove album stale dokola, ale Anette je fakt dobra a fandim ji :-)
  • aenette

    dle myho nazoru anete je o neco lepsi a to jeji oblecení jí prece slusi *1*
    • Re: aenette

      To teda jako fakt ne!!!! *13* Aspon zpěvem lepší není!!! *16*
  • BEST

    Já mám strašně moc rád Nightwish.Myslím, že jsou ikona symfonického metalu a metalu vůbec.Bez Tarji to sice není ono, ale i tak ta hudba, to je extáze..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit