Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • album

    pls,kamos neska přinesl asi 2 písničky.jedna je Amarant zpívaný marcem a pak ešte jedna.Na obrázku je napsaný THE SOUNDS OF NIGHTWISH REBORN:EARLY DEMONS FOR "DARK PASSION PLAY "AND B-SIDES .můžete mi prosím někdo říct co je to za CD?Fakt moc pls.
    • Re: album

      nebude to náhodou demoverze k sogu Amaranth? já si to teda myslim... nejsem si jistá ale mám zato že tuhle písničku zpíval uplně jako1. marco než nabrali anett, takže si myslim že to bude demoverze...a marco zpívá amaranth ještě někdy teť tak třeba to1.cd co ti kámoš dones bylo to novjejší a to cd mohlo být to demo..... ale fakt si nejsem jistá...
      • Re: Re: album

        Nazpíval i "Cadence of Her Last Breath"...
        http://www.youtube.com/ watch?v=wGcKYhnW6_8
        • Re: Re: Re: album

          jee diky...a kdo se vám líbý víc na Amarant Marco nebo Anet...skuste si tam predstavit Tarju *1* *3*
      • Re: Re: album

        jo určo je to demo....., nejprv to zpíval marco a pak s amarantem zaesovala anett...... *3*
    • Re: album

      pls o odpoved *7*
  • anette a tarja

    První je vždycky nejlepší jenže ted je to jaksi už pryč. Dobrá je Anette ale i Tarja. Ale musí zpívat s nimi pisničky ktere si vytvoří ane aby ji anette brala písničky a tarja anette to jsem byla v škoku když anette zpívala nemo a tarja amaranth. Každá by měla zpívat to svoje
    • Re: anette a tarja

      no já myslím že souhlasím,každé sednou ty jejich písničky k hlasu....nwm jak nazpívala tarja amaranth protože jsem to neslyšela,a je možný že jí to nesedlo ale to nemůžu posoudit....až to uslyším tak řeknu svůj názor *1*
      • Re: Re: anette a tarja

        To ale neuslyšíš! Tarja totiž Amaranth nikdy nenazpívala!
        • Re: Re: Re: anette a tarja

          jag myslíš našla sem to na youtube a číst kupodivu ještě umím!
          • Re: Re: Re: Re: anette a tarja

            Ano? A mohla bys mi tu prosím nechat link? Ono totiž není vždycky pravada to, co je napsáno v záhlaví u videa na youtube! Někdy je titulek: Bye, bye, Tarja - Nightwish a když si to člověk pustí, zjistí, že je to jen pár fotek na pozadí se songem I Belive od Hammerfall a něktěří pak píší o tom, jak Nightwish Tarji složili "písničku na rozloučenou"... Když tu necháš ten link, tak uvidíme, co je na tom pravdy...
    • Re: anette a tarja

      Takže Tarja nazpívala Amaranth? Docela by mě zajímalo, jak jsi na to přišla...
  • ...

    Tarja byla a je dobra zpevacka az na to ze odchazi pri koncertu v pulce pisnicky to se mi fakt nelibi a je dobre ze ji vymenili, ale uz to nejsou stary dobry nightwish i kdyz Annete se snazi neni to az tak super. Casem i ona pochopi nebo uz pochopila ze tato skupina potrebuje nekoho jineho s velkym rozsahem hlasu a nebo s takovym aby se vyrovnal Tarje
    • Re: ...

      no, já teda nevím, kdo odešel z jeviště v půlce písničky-Tarja to nebyla-ta je profesionál (ma vystudovanou školu na zpěv)
      byla to aneta a marco to zkoušel dozpívat --------takže sklapni
  • starý je starý

    jo nový Nightwish už není co dřív,možná hudba a hlas co má Marco Hietla
    • Re: starý je starý

      Hudba je lepší ale styl ochřadnul a ten jeho zpěv ... je to vůbec zpěv ??? Vždyť do toho jenom řve. Good Old Times :)
      • nw

        no Marco Hietala není sice tak známej jako třeba Dave Mustainea (Megadeth), nebo James Hatfield (Metallica), ale podle mě má hlas rozhodně čistější než tihle dva (přičemž je oba uznávám a dokonce Megadeth i Metallicu) dost poslouchám). Marco má boží hlas a koncert se mu taky moc povedl.
  • the islander

    the islander zpiva basak od nightwish a je tam zastoupena cela kapela.Kdyz se podivas lip urcite je poznas ccusky
  • anette

    dneska sem si zas po dlouhý době pustil NW a dřív sem mi taky Anette nelíbyla,ale dneska je to uplně jinak.Nevim proč (asik sem změknul xD).Ale najednou se mi Anette líbý víc než Tarja.Bude to asi kůly textu a melodii(podle mě dělá Tuomas pro Anette takový lepší písničky)...Skuste se s Anette smířit protože jak už někdo psal tak Tarja se už vrátit nemůže... *3*
    • Re: anette

      no teda sou tak na stejno...podle mě
  • oprava

    Marco Hietala už ani nevim jeho jméno to je ostuda *1*
    • Re: orava

      Koncert, co říct: Anett se mi nelíbila, byla příšerná, tarja je ta jediná. Marco ovšem tradičně super a zbytek kapely též. Prostě Anetta je popová a nic víc. *16*
      • Re: Re: orava

        pop,jo?tak to asi newíš co pop je a jak zní! *16* pop je hybridní hudba *9*
        • Re: Re: Re: orava

          Jo a právě to dělá anette z nightwish a pokud to neslyšíš tak pro tebe už jenom dechovku nebo death-m.
          • Re: Re: Re: Re: orava

            Ty D...... neber si do huby DEATH METAL!!!!!!!!!!! *16* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: orava

              Cože ??? četls ten příspěvek vůbec ?? Dvakrát čti a pak osumkrát přemejšlej a pak ještě zvaž jestli vůbec něco napíšeš ...
  • Amaranth

    Lidičky to mě úplně nasr... *16*
    Nějaká krá.. nazpívala Amaranth v popovým vydání *10* .
    Normálně nechápu jak může někdo takovou nádhernou písničku dokopat *7* .
    Rozhodně jsem proti kopii *13* .
    • Re: Amaranth

      Jo, zrovna to slyším v rádiu *16* *16* *16* *16*
    • Re: Amaranth

      to si děláš pr...taková krásná písnička a někdo jí přespívá do takovýho hnusu?? Cože??.....a kopii taky neschvaluju.. *16* *10*
    • Re: Amaranth

      ježíš...se nepo...taky COB předělávají písničky Britney a tak...tak co no...neříkám, že je to dobré, ale nevidím na tom nic špatného...navíc v podání Anette zní taky písničky Tarji jako popovky...
    • Re: Amaranth

      elfko proti cemu ses proti annete nebo kdo nazpival the islander jestli je to skrz pisnicku tak se zeptej nekoho znaleho ale rekne ti to sami jestli se vNW vyzna
    • Re: Amaranth

      cože? to teda jsou blbci že se takhle opičí,jejich písničky jsou jedinečný a kdo se po nich opičí a předělává jejich písničky je vůl a neumí si vymyslet svoje. a proč? protože není tak dobrej jak oni protože jak oni není dobrej nikdo!!!!! *14*
      • Re: Re: Amaranth

        a též jsem proti kopii *4*
        • Re: Re: Re: Amaranth

          Taky nevim prozi cemu piste konkretnejs asi sem nejak opozdenej tu samou otazku sem dal i elfce tak doufam ze mi jedna napise o co jde
          • Re: Re: Re: Re: Amaranth

            Posloucháš obyčejný rádio? *7*
            Jestli ne,tak si ho pusť.
            Písničku Amaranth nazpívala Anette s NW,ale i nějaká jiná holka bez NW a k tomu v popovým vydání.
            Chápeš to ?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Amaranth

              Ja sem ale o tom jestli nekdo zpiva amaranth vubec nemluvil precti si nejdriv co pises a co ti lidi odpovidaj ja sem ti odpovedel na otazku kdo nazpival the Islander.Mila elfko neplet si otazky a odpovedi
  • dilema

    Je to věčný téma, i když neřešitelný. Nightwish se znovuzrodili, Anette je dobrá zpěvačka. Zpívá prostě jenom jinak (tuctověji?), vrátit to nelze. I když mě naprosto nadchlo, že na samostatným koncertě v Pardubkách Tarja zpívala několik zlatejch hitovek z dob s Nightwish. Byl to skvělej nářez, a za to jí děkuju.
  • Skupina nej!!!!

    MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC SKUPÍÍÍÍÍÍÍNÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!Po znala jsem ji díky bráchovýmu cd!!!!!!!!! *14* *14* *15* *8*
    • Re: Skupina nej!!!!

      no doufám že to bylo nějaký starší jinak se zase naseru :-D
      • Re: Re: Skupina nej!!!!

        Ty už taky tahni někam. Anette rád nemáš, tak to každýmu furt necpi!!! *16*
        • Re: Re: Re: Skupina nej!!!!

          *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit