Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    No já na koncertě byla a můžu říct že mě anette mile překvapila...věděla sem že prostě něco nevyzpívá a to od tarji prostě veme po svym, ale bylo to lepší než sem čekala.....je to sice jiná kapela, ale taky super=) *14*
  • Tarja je nejlepší

    Nightwish bez Tarji není Nightwish.Hlas Anette se do symfonického metalu vůbec nehodí,je to prostě takové nemastné-neslané.U Tarji se mi líbí rozsah jejího hlasu a to,jak dokázala do metalu dostan něco z opery.Někde jsem četla , že by se tarja do Nightwish měla zase vrátit,tak doufám,že to je pravda.Na koncert s Anette bych nešla , ale na koncert s Tarjou ano.Prostě Tarju nikdo nenahradí.
    • Re: Tarja je nejlepší

      máš uplnou pravdu..nightwish už není jak býlav...chybí tam prostě ten operní hlas od tarji...od anette se mi to nelíbí ale poslouchám to protože se mi líbí texty a skladby...toť vše... *5*
  • boze boze

    no samozrejme ze Anett nema na Tarju ve starych pisnickach, protoze byly Tarji napsany na jeji hlas, Anett takovy nema, ale snazi se, asi to neni pro ni lehke zpivat v kapele po Tarji
  • tarja

    a vsichni skoro by chteli tarju zpatky ale to uz se bohuzrel nezmeni ze? no jo casem si zvyknete anebo kdys anette nesnasite tag to jednoduse neposlouchejte
    • Re: tarja

      snášet nesnášet ... kdybychom neznali tarju tak by se nám to líbilo. Doufám že chápeš proč to píšu.
  • anett je lepší!*14*

    koukejte nwm co proti ní ¨všichni máte možná nemá všechny ty zkušenostu a tak ale to asi nikdo když teprve začíná a je na ní vidět žhe zpívá s úsměvem a radostí zatímco Tarje už to bylo šumák..takže jí dejte plsky chwilku čas ona se zaběhne ikdyž Amaranth je bezkokurenční song..! *8* *14* *1* *13*
  • elfce

    Mila elfko jeste se podivej na skupinu Nothern King tam kdysi ten basak/Marco Heitala/hral a obcas i zpival poslechni si ho a sama uslysis ze jsou to stejne hlasy a jestli ne tak bez urazky nemas sluch
  • tarja a anette

    a proc by se jim mela smat? anete ne ta je v poho ale vsadim se že za par let zase vymení zpevacku a to zase bude ze tam mela byat anette atd.. cili nightwish jag a anette tag s tarjou forever!
    • Re: tarja a anette

      Máš prawdu...jko já si osobně myslm že anette je f poho..ani tarja byla lepčí..ale není špatná.. *5*
    • Re: tarja a anette

      třeba budem rádi až ji vymění, co víš :-D
  • omluva elfce

    Elfko asi sem ti ted udelal v hlave gulas.Ja sem cet kropii asi neumim cist proto sem nevedel co porad nechapes timto se ti omlouvam a jeste te druhe osubce uz ale nevim jak se jmenuje
  • 1. místo

    super tak sou konečně na 1. místě!:D...a s tou Anette je to blbý ale už se to nejspíš nezměmní takže se s tim musíme smířit a neřešit to... *9*
  • Chliv

    Jsou to CVICENY VOPICE. Kdyby skupina zanikla, ani nikomu nebidou chybet a nikdo si to nevsimne, .... teda krome Nightwis samotneho, hehehehe KVIIIIIIIIIIIIIIIIK
    • Re: Chliv

      Nesmysl, pravděpodobně jsi velice omezený tvor a nebo jen provokuješ...Takoví do této diskuze nepatří....Jistě, jsem schopen vyslechnout cizí názor , ale ne urážky.Devalvovat někoho dovede každý blb....
    • Re: Chliv

      Tak když jim nefandíš,co sem vůbec lezeš a píšeš o nich tohleto? Tak když posloucháš něco jinýho,co třeba my ne tak to neznamená že budeš nadávat skupině,která se ti zrovna nelíbí. My taky nenadáváme JB nebo Miley,i když je třeba nemáme rádi,jen proto že se nám nelíbí. A toto je fanklub,kolikrát to mám opakovat,Nightwish se tady urážet nebudou,je to nej skuina! Nám se třeba líbí něco jinýho než tobě,víš??? *13*
    • Re: Chliv

      Nightwish je kapela s velkym N...
      nevim jestli poslouchas dechovky, ale nestrkej cumak kam nemas, kdyz NW neposlouchas tak se sem neser a hled si sveho... to vis HIP HOP= houf impotentnich picusu, hopsajicich okolo podia...
    • Re: Chliv

      Na tohle radši neodpovídat...si píča co určitě poslouchá JB tak si vyliž
      • Re: Re: Chliv

        Pokud příspěvek směřoval k uživateli diwa swina, tak se omlouvám...
      • Re: Re: Chliv

        JB? Co to? Laskavě tady nikomu sprostě nenadávej, tobě taky nikdo nic sprostého neříká! Někdy se divím, kam až lidi klesnou... Myslíte si, že jste drsňáci, co? A ještě by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že NW nebudou nikomu chybět... A proč tady někomu nadáváš do pi*í, když ti k tomu tvému zcestnému názoru dá nějaký argument... Dokaž, že mluvíš pravdu a nebo, že ten druhý říká kraviny... Proč to neuděláš? Nemáš k tomu co říct a dokážeš jen nadávat, co? Tak to ti gratuluju!
    • Re: Chliv

      Kdyby NW zanikli, všimlo by si toho hrozně moc lidí. A hodně lidem by to bylo líto. Jo kdyby se rozpadly, pussycatsdolls nebo něco podobného, tak tohle by nikomu ani nepřišlo. Protože takových rychlokvašek je všude hromada. A navíc lidi, kteří tohle poslouchají, tak jim to je jedno. Rozpadne se jedna, bude druhá. Ale fanoušci NW jsou věrní. A proto rozpad NW by měl fatální následky. Když tomu nerozumíš a jsi jen další z hlupáků poslouchajících hudbu, co je zrovna IN, tak tady nezveřejňuj svá moudra. O ta ti nikdo nestojí a nikoho tím nenadchneš, možná jen pár hloupých lidí, jako jsi ty a ti tu většinou nechodí. Obdivuj si Siple plan nebo co a nevyjadřuj se k věcem, kterým nerozumíš.
    • Re: Chliv

      Ty vo** *16* .
      Co to kecáš?
      Nevšiml sis že Nightwish mají na milionů fanoušků po celým světě a těm milionům fanouškům by určitě chyběli!!!
      Kdyby se rozpadli,tak si toho nevšimneš akorát TY a ti blbci co neuměj zpívat-jenom repujou a žvatlajou !!! *8*
      A když se o ně nezajímáš tak sem nepiš takový kravoviny!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit