Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tarja

    tag tarja se vam uz nevrati. kdybych to měla říct slušně tag nemela úctu k lidem ale zase se mi líbí její obleceni nez anette to je fakt. ti kdo poslouchali nightwish od jeho zalozeni tag si ted na novou zpevacku budou tezkou zvykat ovsem nemusejí se s tím smířit. ale tarja si mihla jezdit skoukromym letadlem atd.upe nejvetsi zasluhy ma na tom Toumas ten kapelu vlastne zalozil a sklada texty a ten si muz vybrat zpevacku jaka se mu zlíbí *15*
    • Re: tarja

      Neměla úctu k lidem !!!! Tohle mě fakt dostává do úzkých ... Napiš jsem raději co PŘESNĚ udělala, protože si myslím, že každý kdo tohle napíše tak ví kulový co se stalo. Takže tě prosím nepiš kraviny a napiš CO Tarja udělala !!!! *13*
      • Re: Re: tarja

        Taky nemám rád když to někdo podá takhle nepřesně, ale o jejím chování ve skupině toho bylo už napsanýho na internetu poměrně hodně a je zbytečný to tady omílat. Četl si třeba ten dopis co Tarji ostatní ve skupině napsali? A četl si první rozhovor s Tarjou po jejím vyhazovu? Obě strany (NW i Tarja) vyjádřili v médiích svůj názor, ale nebylo to tvrzení proti tvrzení! jak sem to už tady jednou napsal - Anette nebyla podle mě dobrá volba, ale Tarja si vyhazov zasloužila!
        • Re: Re: Re: tarja

          Já jsem právě četl vše takže vím co se stalo, a dle mého názoru si vyhazov nezasloužila, ale je to asi o tom kdo snese jaký chování, protože i když se někomu zná že si to zasloužila, já si to nemyslím. Ale to je věc názoru.
          • Re: Re: Re: Re: tarja

            Sice si myslím, že si nezasloužila takové, podle mě sprosté jednání a hnusný vyhazov, ale odešla by tak jako tak, vždyť to sama chtěla! Takhle se to stalo jen o pár měsíců dřív... Ale výběr nové zpěvačky, to je to, co nadzvedává lidi ze židle! To byla opravdu trefa vedle!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              Nooo, pouč nás a situaci, která se odehrála v letadle... Tys tam letěla s nimi, že? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              JAKO SORRY LIDI, ALE MĚ KDYBY NĚKDO ŘEKL, CO VAŠE MILÁ TARJA ŘEKLA TUOMASOVI JEDNOU V LETADLE(VÍTE TO VŮBEC?), TAK Z TOHO LETADLA LETÍ VOKNEM PO HLAVĚ.
            • Re: Re: Re: Re: Re: tarja

              S tím špatným výběrem nové zpěvule souhlasím... Jinak jak už sem to tady říkal: "NEPŘIMLUVIL BYCH SE ANI ZA JEDNU". Stojím si za názorem že kdyby NĚKDO jako sou Nightwish začali pořádně hledat, určitě by se našla dobrá, ne-li výborná zpěvačka. Je pravda že např. Simone Simons z EPICY by po poslední vydařených letech skupinu asi nerada měnila, ale někdo by se prostě určitě našel, dělá se to tak všude na světě... ne nějákej posranej konkurz pro téměř "kohokoliv z ulice".
  • Anette.....

    U mnohých ohraná písnička, ale i tak s odchodem nezaměnitelné Tarji Nightwish již nepatří mezi mé sluchové buňky. Odešla TARJA odešel i Nightwish. Můj osobní názor je ten, že AN má sice krásný hlas, ale na můj vkus moc jemný a v jejím podání písničky od TR se nedají poslouchat. Hold TR nasadlila hodně vysokou laťku. Mimochodem co se týká AN šatníku: nejhůře oblékaná žena roku 07 VC Beckhamová by se dovedla obléknout vkusněji! Naštěstí je dost jiných kapel se skvělými zpěvačkami podobného rázu, takže nestrádám!
    • Re: Anette.....

      Souhasím, že Tarja je nenahraditelná! Nightwish s Anette už nejsou nightwish. To ale neměmí nic na tom, že starý písničky nazpívané Tarjou pořád sou a je jich hodně! Navíc Tarja vydala i své album, na texty nightwish to sice nemá ale také je DOST dobré hlavně Tarji hlas!!
      • MWS

        Jojo.My Winetr Storm *14* -Damned and Divine *14*
        Holt je Tarja squělá...no....co s tim naděláme.....
        Ale ta koza...co koza,urážim chudáka zvíře.....
        Sem si řikala,že to nový album nebude tak hrozný.....že to bude bez Tarji,ale furt Nightwish.....
        Ze začátku se mi sem tam něco z DPP líbilo....ale to asi bylo čirý zoufalství.....teď to už nemůžu ani slyšet.....
        Neřikam,že se tam nenajde sem-tam nějaká ucházející část,ALE..... *13*
        Old NW 4ever!!!! *14* *14* *14*
        Tarja 4ever!!!! *14* *14*
  • trošku objektivity

    Myslím,že je hlavní,že to co dělají ,srdcem a naplno.Bez rozdílu.Hlavně ať se to nepřežene s komercí.Bude to výhra pro nás všechny bez rozdílu pohlaví,pleti,vyznání a pod.
    • Re: trošku objektivity

      Souhlasím!
    • nw

      ...asi tak, je skvělý, když je někdo v něčem dobrej... pokud ale začne bejt sebestřednej, je to na prd a kolem někho už nikdy nebude nic "perfektní"
  • Best

    Nightwish sou upe BEST a gdo to jako newi ten je upe vul!!!!! *15* *15*
  • Anettino zhroucení

    Slyšeli jste už o tom že se Anette na koncertě zhroutila?
    • Re: Anettino zhroucení

      Neslyšela sem o tom, povídej, kde? Kdy? *3*
      • Re: Re: Anettino zhroucení

        Psychycky se zhroutila uprostřed písně The Poet and the Pendulum a musela odejít. Zlé jazyky tvrdí že NW se rozpadnou nebo vyhodí Anette. Ale je to podle mě a několika dalších lidí pitomost...
        • Re: Re: Re: Anettino zhroucení

          Aha, dík za informaci *5*
          • Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

            Že odešla bych chápala víc, než tu stupidní výmluvu, kterou to odůvodnila!
            Všichni říkali, jak byla Tarja nafoukaná, ale tohle jim nikdy neudělala, jak fanouškům, tak kapele... Kde je ta Anette, o které všichni říkají, jak je přátelská a otevřená... Tomuhle já říkám MANÝRY... Tarja nechodila na zkoušky, ale Anette si klidně odejde z kocertu. Asi jí to, holčičce, taky pěkně stuoplo do čumáčku...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              Tohle je nemožný jak tady všichni děláte jak jste chytří při tom o tom víte hovno... *9* koukněte se prosím na tohle video : http://www.youtube.com/watch?v=yFmpUW7Tolw a potom sem pište jak odešla kvůli tomu, že by nezvládla to, že prostě podle některých lidi není lepší než Tarja! *7* Já mám ráda Nightwish pořád... i když to není už jako dřív. *9* anette a tarja se nedají srovnávat každá z nich je úplně jiná... a také každá z nich má své plusy a mínusy *4* Myslím si, že by lidé neměli odsuzovat anette jen proto, že není stejná jako tarja... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              Zajímavý názory, viděl ste aspoň někdo to video z koncertu?...NENI TO KVŮLI TOMU "ŽE JÍ NIKDO NEBERE", ALE KVŮLI TOMU, ŽE SOUD DAL DO PÉČE JEJÍHO SYNA BÝVALÉMU MANŽELOVI!!...anette jentak neodešla, rozbrečela se, chtěla to zkusit dál, ale nešlo to tak nakonec odběhla...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              S tím ale Anette mohla počítat. Musela vědět,že díra po Tarje se bude zaplňovat jenom velice těžko... A když nedokáže unést to, že Tarja byla lepší a že ji fanoušci neberou (taky se není čemu divit), tak má z Nightwish odejít, když jí to tak vadí a ne odcházet z koncertu, na který si fanoušci zaplatili lístek - to by si měla uvědomit, protože tohle ji živí... A mimochodem bych byl rád, kdyby ses trochu sklidnila... Tady z nás nikdo na Anette fakáče neukazoval, tak zchladni!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              já sa ti divím.....když o tom nic nevíš tak tady rači nic nepiš a drž mlč....já sa anette nedivím že se rozbrečela....já bych sa rozbrečela taky kdyby mě už víc jak po roce fanoušci vůbec nebrali a různě se do mě naváželi a ukazovali na mě fakáča....když se vám anette nelíbí tak radši seďte doma na prdeli a držte huby!!!!!!!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anettino zhroucení

              A TY SE JÍ JAKO DIVÍŠ, ŽE ODEŠLA, KDYŽ JÍ TAM MÍSTNÍ IDIOTI PODOBNÍ MNOHÝM NA TÉTO DISKUZI NADÁVALI, KŘIČELI TARJA A UKAZOVALI PO TOPOLÁNKOVSKU SI JEDNIČKA. VŮBEC SE JÍ NEDIVIM, JE MI LÍTO SLUŠNÝCH FANOUŠKU, KTEŘÍ KVŮLI TOMU PŘIŠLI O KONCERT, ALE VŮBEC SE JÍ PO TAKOVYM HNUSNYMM CHOVÁNÍ NEDIVÍM. PROČ TY LIDI NESEDĚJ NA PRDELI A PLATĚJ ZA VĚCI, CO SE JIM NELÍBÍ. V PRAZE NAŠTĚSTÍ TAKOVÁTO INDIVIDUA NEBYLA NEBO SE ALESPOŇ NAŠTĚSTÍ NEOBJEVOVALA, I KDYŽ JSEM SE DOST OBÁVAL.
  • Nechte to bejt!!

    Já se divím, že plno lidí i po takové dobé pořád diskutuje o tom jestli je v NW lepší Tarja nebo Anette. To rozhodli už Tuomas, Marco, Jukka a Emppu když Tarju vyhodili a ona si za to může sama. A kdyby ji oni nevyhodili, tak by ona odešla. Koho by ste pak obviňovali?! Tuomase a spol., protože jí nedali prostor se realizovat?!
    Anette je oproti Tarje sluníčko, co rozdává úsměvy na všechny strany a to se projevilo i na loňském pražském koncertu. Bylo to úžasný! Z Anettina vystupování mi hřeje u srdce ještě dnes, dodala kapele něco co jí s Tarjou chybělo.
    To, že v Nightwish není už Tarja není zas tak podstatné jako kdyby z kapely odešel Tuomas. Bez Tarji sou Nightwish sále Nightwish, ale bez Tomase by byli úplně někdo jiný. Chci jen říct, že nejdůležitější v Nightwish není (a nikdy nebyla) Tarja, ale Tuomas, tak to bylo již od začátků skupiny a tak to bude už na pořád
    • Re: Nechte to bejt!!

      a co kdyý rozhodli špatně?podívej se na Tarjin božský hlas a na to co už v životě dokázala!a co anette-vždyť ta spoustu písniček-i těch svých -neuzpívá!a co dokázala-nic NW s ní jdou akorát do háje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ *16* *13*
      • Re: Re: Nechte to bejt!!

        to teda neni pravda...ja sice jako rikam to, ze Tarja zpivala suprove...ale Annet neni spatna...me se to proste libi...a chtel bych aby uz bylo new album *3* *4* ...pac tahle skupina je upa supeeeeer *14*
    • Re: Nechte to bejt!!

      Já s tebou souhlasím. Už to budou 4 roky a pořád se tu řeší Anette! Vdyť ta za to ani trochu nemůže.
    • Re: Nechte to bejt!!

      Ano, máš pravdu, že Tuomas je v kapele velice důležitý - přece jen... Kdo by skládal tu úžasnou hudbu? Ale poslechni si třeba Walking In The Air v podání Tarjina sólového výstupu s obyčejnou kapelou a Anettina výstupu s Nightwish... Co ti víc připomíná Nightwish? Sama si v duchu odpovíš, že Tarja a sama to taky moc dobře víš! A k tomu, že kdyby ji nevyhodili, že by stejně odešla... Taky máš pravdu, ale mohli to udělat nějak jemněji a ne ji dát dopis, který pak dali i médiím a nebyli schopni jí to říct do očí... I kdyby k tomu měli jakýkoliv důvod, byla dlouhou dobu jejich dobrou přítelkyní a všichni dobře víme, že Tarja přispěla obrovským dílem ke slávě Nightwish (neříkám, že ona sama, ale tvrdím, že na tom měla obrovský podíl)... Taky když album Century Child potkala nečekaná vlna neúspěchu, Tarja řekla, že v tom kluky nenechá a natočila s nimi další album, i když před vydáním zmíněného alba Century Child oznámila, že z kapely odejde... Proto si myslím, že jednání kapely a způsob vyhazovu nebyl správný...
      • Re: Re: Nechte to bejt!!

        Tarjin hudební výraz bude Nightwish vždycky připomínat víc než hlas Anette, ae to jen proto, že Tarja s nima byla od začátku a spolu se proslavili. Kdyby s nima od začátku byla Anette a oni ji vyměnili za Tarju, co byste řikali pak?!
        Způsob jakym jí vyhodili nebyl zrovna správnej, ae jestli se chovala tak jak to popsali kluci v tom dopise pak se nedivím, že to udělali tak... Loučení je těžké a jeśtě za takových podmínek...
        • Re: Re: Re: Nechte to bejt!!

          Ano, Tarja s nimi byla od začátku - to je fakt! Ale všude platí, že podobné se nahrazuje podobným, je to naprosto běžný jev třeba i v živé přírodě... Právě proto, že měla Tarja takový hlas, jaký měla, měla ji skupina nahradit někým s hlasem podobným, aby neztratila svou tvář... Stejně, jako kdyby byla Anette s Nightwish odjakživa, tak by taky všem vadilo, že by byla nahrazena zcela jinou Tarjou, to máš zase pravdu... Ale dělá se to tak i v jiných kapelách, které vyměnily zpěváky/čky - nahradily je vesměs podobnými osobnostmi s podobnou barvou hlasu, jakou měl zpěvák/čka předchozí, a tak kapela neztratila svůj osobitý styl. Jde prostě jen o to, že Anette není vhodnou náhradou po unikátní a hlasově bezchybné Tarji Turunen.
          • Re: Re: Re: Re: Nechte to bejt!!

            Uvědom si, že oni nechtěli podobný hlas, chtěli se hudebně posunout a né tisící odvar Tarji.Ta měla svůj výraz a bylo moudré, že vybrali zpěvačku,která se do ní nestylizuje. To by bylo trapné, kdyby byla vybrána nová zpěvačka, která by se snažila dělat ze sebe Tarju, kterou není. Anette má svůj vlastní ksicht a to je daleko lepší, než kdyby tam byla nějaká, co se snaží pouze kopírovat původní zpěvačku. Takhle kapela jede dál a vyvíjí se. A spousta kapel si vybrala zpěváka s oslišným hlasem, namátkou: HELLOWEEN: Derris x Kiske, AC/DC Scott x Johnson, ARAKAIN: Brichta x Kolář a Toužimský.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nechte to bejt!!

              vždyť tady nikdo nemá nic proti Anetinýmu obličeji,nikdo se k jejímu vzhledu nevyjadřuje,nikdo neřiká,že by jiná zpěvačka měla být Tarji podobná vzhledově,protože ten u zpěvu není důležitý.proč by jiná zpěvačka měla kopírovat Tarju?myslíš,že každá zpěvačka,která má podobvný hlas kopíruje Tarju?je spousta zpěvaček s velice podobným hlasem a nemyslím,že to je jen kvůli tomu,aby ji kopírovali!
  • Ja

    JA chci z5 Tarju!!!!!Anette umi zpivat dobre...ae nehodi se k Nightwish...at si de nekm zpivat pop-....ae at neleze do metalu!!!
    • Re: Ja

      Souhlasím. Akorát, že ji já bych to zazpívala líp jak Anette.
    • Re: Ja

      A koncerty Tarji s lítajícími plyšáky, to je teda metal jako prase!
      • Re: Re: Ja

        to mas teda pravdu no *16* *8*
      • Re: Re: Ja

        Ano ano, je to velký rozdíl ve srovnání koncertů NW, kde plyšáci lítají pro změnu na Anette...

        Měříš dvojím metrem, inteligente...!
        • Re: Re: Re: Ja

          Kde? Dej mi když tak odkaz na trubky
    • Re: Ja

      Já chci zpět Beatles ,Johna, Palula, George a Ringa polu na koncertě, v kvádrech, s účesy ála helma na hlavě a chci, aby naživo v ČR zazpívali She Loves You jé, jéí jé !!!!!
  • zase zpěvačky

    tak do háje lidi, uvažujte, tarju by nevyhodili jen tak, pro nic za nic.....a vůbec, můžete se přestat furt bavit o zpěvačkách? Čao, TUOMAS FOREVER!
  • pomóóóc!!!

    měl jsem na mobilu takovou úúúúúúžasnou písen od nightwish chvíli byla pomalá nezpívalo se pak zařval chlapskej hlas a pak úžasný zpěv tarji

    nejak se mi vymazala prosíííím pomote hledám ji uz pres mesic a neznam meno
    • Re: pomóóóc!!!

      phantom of the opera
    • Re: pomóóóc!!!

      Phantom of the opera
    • Re: pomóóóc!!!

      a zkusil jsi nemo? sice tam nikdo nezařve ale začátek je pomalej a je to hodně známá písnička od nich hrajou ji i v rádiu
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        Tak myslím, kdyby to byl Nemo, tak by to asi nehledal měsíc!!! (smajlík s očima v sloup)
    • Re: pomóóóc!!!

      Napadá mě Sirena, ale to asi nebude ono... Nebo, jelikož nevím, co je u tebe pmolý, mě napadá Ever dream ,ale to je taky hodně nepravděpodobné...
      Nic jiného mě nenapadá, takže tady asi nepomůžu...
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        Já jsem tedy taky v koncích:-( Chtělo by to trochu víc specifikovat. Aspoň pár slov, nebo průběh písně, jestli tam byl orchestr, jestli Tarja zpívala spíš civilně nebo tím dramatickým sopránem, jako třeba na albu Oceanborn. Takhle to je hledání příslovečné jehly v kipce sena:-)))
    • Re: pomóóóc!!!

      Tak zkusíme najít;-) Ale ještě potřebuju vědět-ten mužský zařval jen něco jako uááá nebo slovo(a)?, pak zpívala Tarja sama nebo se střídala s tím mužským vokálem? a nakonec-bylo to z CD nebo z koncertu?
      • Re: Re: pomóóóc!!!

        No slovo těžko říct ale spíš ne a tarja urcite sama a to poslední bohuzel nevim ale moc dekuji za pomoc :D
  • ...jen tak...

    Určitě Tarju nevyhodili jen tak... Chudák despotický Tuomas už neunesl, že Tarja je slavnější než celí Nightwish!
    • Re: ...jen tak...

      hahahahahaha
    • Re: ...jen tak...

      Přesně...Prostě ho deptalo, že když se řekne Nightwish, tak se všem jako první vybaví Tarja! A stejně to tak i zůstane. Navíc Tarja je krásná a velmi zvláštní žena. Tím se každému vryje. Za to Anette je obyčejná a nikdo si jí pořádně ani nevšimne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit