Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co?

    Tohle by mělo být hlavně pro takový dementy jako Nimettka, ha, metalJane a ostatní pošahance, kteří dokážou jenom blbě kritizovat. Kolik ste napsali vy písniček? Na kolika turné ste byli vy? Myslíte, že být úspěšná, i když show byznysu zaprodaná kapela ja tak jednoduchý? Probu´dte se! Z názorů, že Anette šlápl kůň do držky, nebo že vříská jako kráva je mi blbě. A navíc kráva nevříská, ale bučí ( přírodověda 1. stupeň ZŠ). Vy všichni děláte jako by nikdo nikdy z žádné kapely neodešel AC/DC, KISS, The Who... hrály ještě sakra dlouho. Nemyslím, že nové CD je tak hrozný jak si většina lidí myslí. Je to zase něco nového. Mj. nové singl CD Tarji sem taky slyšel a nemyslím si, že si vzala Nightwish s sebou jak tady někdo napsal. se starou kapelou Nightwish tam má společný max 2 nebo 3 písničky. To je asi tak vše, a přemýšlejte. By by opera.
    • Re: A co?

      myslím že budeš sám dement!! jak můžeš nahazovat kolik ste vy napsali textů?? dit je to blbost!! aji kdybych napsal víc než ona čí žádnej tak to nezmění kvalitu mého názoru!!
      prostě to ber tak jak to je skupina se stala komerční.. a jeslti říkáš že ne tak vůbec nevíš.. kolik lidí o nich vědělo před 10 lety a kolik lidí je zná ted?
      neříkám že anette zpívá falešně.. to určitě ne ale jakmile z jakékoliv odejde hl. zpěvák/zpěvačka..(hlavně když je jenom jeden ve skupině-marcovi vokály teda moc nepočítám-na novým albu se moc sere do zpěvu..) tak tu skupinu "zruší" prostě už to není nightwish.. měli se přejmenovat a začít novej projekt.. jestliže z ACDC odešel baskytarysta určitě to tak rapidně nezměnilo sound.. -jo beru že odešli i zpěváci(jeden zemřel) ale hl. zpěv zůstal..
      někomu se líbí tarja někomu anette.. nikomu vzkus neberu ale de o to že už je to jiná skupina!! pro mě budou nightwish vždy do roku 2007.... *9*
      • Re: Re: A co?

        Souhlas, souhlas, souhlas, není co dodat. Bylo řečeno vše!!!
        • Re: Re: Re: A co?

          Oprava: patří k autorovi Hanes!!!
      • Re: Re: A co?

        Ahoj já neříkám, že nejsou komerční. Jsou, ale s nimi i 90% všech kapel.nebo myslíte, že zpívaj a hrajou jen pro ty vaše modrý oči?
        Chtěj jen prachy a některým to vydělávání a hraní jde prostě víc než jiným.
        Je docela smutný, že tolik lidí hraje jen kvůli penězům, ale tak to je a my stim nic nemůžeme udělat. To by sme je museli přestat poslouchat, ale lidi už bez hudby neudělaj ani krok.
        Když se vám nový Nightwish nelíbí tak je prostě už dál neposlouchejte. Nedávejte jim ty prachy za to nový album, a když už za něj zaplatíte tak si aspoň nestěžijte, že stojí za ho... a že Anette neumí zpívat.
  • natasa

    no chlapci si mohou vybrat zpěvacku jakou chteji to je fakt Sice to pro Tarju museko byt hrozny ze dostala padaka hned po velkym koncerte ale myslim si ze je to tak lepsi. Si prectete ve sparku co pise. A prej se jí dari mnohem lip nez kdys byla s nima. Ja myslim ze takhle je to v poradku.
    • Re: natasa

      Tady ale nejde o Tarju, tady de o Nightwish......víš jakej měli pokles fanoušků? Dyť kvičí jako prase. Tarje se vede dobře, ale Nightwish ztratili tisíce fandů *16*
    • Re: natasa

      No podívej celá kapela si ji začala hodně dobírat na to že je prej neuctivá k publiku a že si o sobě moc myslí ve smyslu že je pro ně nepostradatelná ( s čímž naprosto souhlasím ) a měla pravdu, ale ta kapela jen odehrávala koncerty a v soukromí se přehlíželi a dělali že se nevidí. přez rok se spolu kapela nebavila a hádali se a myslím že vyzpívat celý turné je pořádná fuška pro hlas, ostatní mačkaj klávesy a brnkaj na kytaru ale hlas je živel kterýmu neporučíš když tě zklame a kterej potřebuje odpočinek. Proto Tarja chtěla zrušit koncert který se nakonec konal a ve kterém ji kapela vyhostila. Ano tarje se daří líp, ale komu by se nedařilo když ji rok ignorovali a opovrhovali jí a jejími problémy. Tak jak tak, bylo to pro jejich klid to nejlepší což jim způsobilo zkázu ( pop srdíčka plesaj, metal srdce pláčou ).
      • nw

        ...byť tvrdím že ve skupině neexistuje jeden bez druhýho, tak máš pravdu v tom, že hlas je něco víc než nástroj. Myslím že v Nightwish se vždy těžilo z dobrých nápadů (tudíž dobré hry na hudební nástroje) a z osobitého zpěvu. Jedna z těch dvou věcí se z Nightwish vytratila. Na Dark Passion Play si můžu vychutnat už jen to první. Nightwish bych tedy rozhodně neřadil do "POPU", jenže o kvalitním "METALU" se rovněž mluvit nedá. Sólová kariéra Tarji už podle mě také nemá ty správné grády. ...Nightwish rozhodně nikdy poslouchat nepřestanu, ale na prvních příčkách v mém srdci je rozhodně vystřídali jiné skupiny.
        • Re: nw

          Přesně, přesně. jak je Nightwish bez Tarji bezradný tak i Tarja je bez Nightwish jen nezapálená svíčka. Nemyslel jsem POPem to že je se skupina přeorientovala na pop ale že se přiblížila popu a odddálila od metalu , ale metalová je pořád. každopádně nightwish byli, nejsou a nebudou, kdyby se alespoň přejmenovali :-D
  • .

    *** T A R J A ***
    • Re: .

      ***TEREZA***
      • Re: Re: .

        taky se přimlouvám za TEREZU *3* nevim jestli máme na mysli tu stejnou, ale já sem kdysi s jednou chodil a mám krásný vzpomínky *14*
        • Re: Re: Re: .

          Já jsem z žádnou Terezou nechodil, klidně jsem tam mohl napsat třeba Jana, Lucie, Petr, George, Ruslan, Fidelia nebo třeba Koiči, jen jsem tím chtěl naznačit, jak neskutečně hloupý a zbytečný příspěvek to byl.
  • tarjA

    TarJa Je NejlEpčíííí!!!!!!!!!!!
    • Re: tarjA

      Blbne ti klávesnice?:/
    • Re: tarjA

      A ty si NejPičaaaáááááá!!!
      • Re: Re: tarjA

        Za to ty jsi evidentně velký inteligent...! *1*
        • Re: Re: Re: tarjA

          XD dobře ty
  • k Anett

    páni tady napsat že je Anett lepší než Tarja tak s ebojím o svůj život....no naštěstí nejsem zastánce tohoto názoru....ale něco se Anett musí nechat...umí zpívat líp než já xD *1* to je vedlejší ale taky se musí uznat že si zavedla svůj vlastní styl co se týče zpěvu tak taky stylu oblékání...ani trochu neopakuje po Tarjře...a čekala sem že bude
    • Re: k Anett

      Tarja je prostě Tarja, ,ě se nelíbí hlas Anett, ale možná je to jen o zvyku...
      • Re: Re: k Anett

        ano,kdo ví jak by zněl amaranth,bye bye beautiful nebo the islander v podání Tarji....nebo vůbec jaká koliv písnička kteroou zpívá Anett....možná je to fakt o zvyku a kdyby s Nightwish byla od začátku Anett a ted by s ek nim přidala Tarja možná by s ehodně lidem naopak nelíbila Tarja...no apodle mě Tarja vytáhla hodně Nightwish nahoru,nebýt Tarji možná by nebyli ani tak slavní...ale zas naopak taky Nightwish vytahlo Tarju
        • Re: Re: Re: k Anett

          No myslím že je to vyrovnaný, Nightwish měli výbornou zpěvačku, která zas byla v Nightwish, kde jí ostatní (hlavně Tuomas) servírovali výborný kouský, výjímečný písně ...myslim že si pomohli navzájem
          • Re: Re: Re: Re: k Anett

            Hele,ja si to taky myslim Anette je na hovno!!!! Neumí vůbec zpívat nechapu jak ji do Nightwish mohli vzít!!! *16*
    • Re: k Anett

      já s tebou souhlasim!...i když nějáký ty anettiný modeli sou lehce šílený *1*
  • Tarja Anette

    Tarja,Anette bla bla bla Tarja Anette bla bla bla a porad dokola.Jednoducha vec nalibi neposlouchejte,libi poslouchejte a nemejte porad keci Tarja,Anette bla bla bla myslim ze je mnoho veci o kterich psat/myslim o NW/a ne znova a znova Tarja Anette bla bla bla bla bla bla atd. *16*
    • Re: Tarja Anette

      ma pravdu omg... mě se líbý tarja dyž zpíva svoje(myslim písničky z doby dyž byla v NW)a anette neni špatná ve svejch(...)ale jak mění tarjiny písničky se mi taky nelíby tak je neposlouchám néééé.....omgg
  • Nightwish-odvoz tam i zpět:)

    ahoj,máme 2volná místa v autě na koncert nightwish v praze,odjezd z ostravy,jedeme přes brno,cena 500kč na benzín na osobu,kontakt 608 410 107, 739 453 543
    • Re: Nightwish-odvoz tam i zpět:)

      Ahojky, může mi někdo prozradit, jak se včera jmenovala kapela co hrála před Nightwish? Byli supr!
      Jinak si taky myslím, že AN na TR ve starých pisničkách nemá! A celkově to ušlo.
      *3*
      • Re: Re: Nightwish-odvoz tam i zpět:)

        Pain *14*
    • Re: Nightwish-odvoz tam i zpět:)

      A jedete take z Kyjova? *7*
  • Zpěvačka

    Ahoj, pročítala jsem si tady ty vaše přízpěvky a docela jste mě překvapili. Kdo tvrdí že Nightwish s Anette je super tak je asi určitě hluchej, vždyď ta "rádoby" zpěvačka by nezaspívala čistě ani ovčáci čtveráci. Když se řeklo Nightwish každej si vybavil Tarju a její nezaměnitelnej hlas a kdo tvrdí že ne tak je lhář. Ty jejich momentální hity jsou takový ty chytlavý komerční melodie a to už rozhodně NENÍ Nightwis, Thuomas měl při psaní těchto songů asi pěknou opici a nebo se blbě vyspal. Tohle už není ta světová kapela, teď můžou jít hrát tak maximálně do nějakejch putik. Vždyď i ten koncert v praze stál za hovno, nebejt Marka tak ta kráska nezazpívala nic. *9* *9* *9* *9* *5* *16*
    • Re: Zpěvačka

      jj máš upa pravdu Anetta je pekna kurva, sice trochu hezka ae to se mi jen zda mno a nemi spivat a svata pravda.Pisničky dřiv měly v sobě nějakou tu nightwisháckou část a taky část tarjy, ale s anett to stratilo svůj šmrnc. *16*
      • Re: Re: Zpěvačka

        Znáš ji osobně, nebo kde vlastně bereš tu jistotu že je kurva. To s ní šlapeš v Dubí u cesty????
        • Re: Re: Re: Zpěvačka

          to sem si ani nevšim,že vyměnili zpěvačku,ale tu novou jsem ještě neposlouchal,tak nevím a na youtube mám pokažený zvuk,ale ta minulá byla skvělá *9*
          • Re: Re: Re: Re: Zpěvačka

            Dobré ráno!
        • Re: Re: Re: Zpěvačka

          Mělo to krapet jinej význem ... ale to neřeš
    • Re: Zpěvačka

      Tak hele milej zlatej, neber nám laskavě naše názory, jo?!? Zrovna třeba já si nevybavovala nikdy pod názvem Nightwish Tarju, ale celou skupinu. A kdyby jednotlivce, tak Tuomase. čao!
      • Re: Re: Zpěvačka

        Ale prosimtě prcinko, tomu sama nevěříš!!! *1*
    • Re: Zpěvačka

      TO SI ASI TEDA BYL NA ÚPLNĚ JINÉM KONCERTĚ NEŽ JÁ *5*
      • Re: Re: Zpěvačka

        Tak to se asi budeš muset stavit na ušní..... *1*
      • Re: Re: Zpěvačka

        pochybuju ...
  • nechte toho

    Jenom se tady hádáte a překřikujute kdo má pravdu. Nevíte co chcete lidi? Když se mi snad aneta nelíbí tak ji neposlouchám, ne? Stejně tak tarja,
    ale to ne, všechno se musi komentovat.
    Musim řict, že jsem dark passion play poslechl, něco se mi libilo, to si poslechnu znova. To co se mi nelíbí snad nechám být, kurňa. Stejně tak my winter storm, kromě několika skladeb je to nuda. Jsem jenom posluchač, ne nějaká drbna z maloměsta, je mi jedno kdo má koho rád a jak se ten a ten chová, zajímá mě co vyprodukuje za hudbu.
    • Re: nechte toho

      Presne s tebou sohlasim..tohle jsou moudra slova. A nikdo to z nas nezmeni. *4*
    • Re: nechte toho

      Tak si poslouchej hudbu a nekecej tady
  • only

    TARJA !! ta nová zpěvačka, prostě hrozný... Tarja ma lepší hlas... a s ní jsou písničky úžasný ...
    • Re: only

      Její osobní přístup ke kapela už ale tak úžasný nebyl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit