Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parádička

    Já je viděla a slyšela jen párkrát, ale fakt super.. *4* ..a komu se to nelíbi, ať poslouchá dechnu, ta mu učaruje... *15* ...jinak teda bohuzel musim konstatovat, že mě mrzí, že jsem vdaná... *14* *14* *14*
  • GAYS?!

    No prostě píčusové, zpívaji vulgárně a jeste k tomu tam jsou samí teploušové! Lidi, zamyslete se , co to posloucháte!!!!!!!Až se vám rozsvítí, doufám, že s tema srackama prestanete!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: GAYS?!

      ty tu zas píšeš vulggárně *3*
      ni sú nejlepší narozdíl od tebe
    • Re: GAYS?!

      jeje, tady je někdo nevrlej, snad nejsi gay a nestydíš se za to, pak bych pochopila, že tě rozzuřilo, jinak seš trošku na paličku..jinak přidávám se k obdivovatelům-má to švih a je to sranda *4*
    • Re: GAYS?!

      Smím se tě jen zeptat, co tě vede k takovýmhle závěrům? Nehledě na to, že momentálně ten, kdo tu je vulgární nejsou NightWork (nevím o jediném jejich textu, který by takový byl), ale ty. *5*
      • Re: Re: GAYS?!

        taky ti dávám za pravdu, nevím, že by byli vulgární, moc jím fandím, a to nejsem žádn á dvacítka, ale matka tří dětí.
      • Re: Re: GAYS?!

        Snad si každej může poslouchat co chce, tady nikoho nezajímá, že tobě se nelíbí *1*
  • Super skupina

    Čau lidi,Nightwork jsou upe pecka skupina.Miluju je a nej je Vojta upe krásnej přehananej herec i zěvák miluju ho. *14*
  • Upe super

    Upe super skupina..
  • :*

    Nejlepší skupina ... Maximálně mě dostaly .. a to sem si je poslechla jednou *15*
  • supeeer

    Nightwork je ta nejlepší česká skupina co jsem kdy slyšela *4* a doufám že se hned nerozpadnou *9* to by byla totiž hrozná škoda takže jim přeju všechno nejlepšííííííííííííííí *3*
  • vojta!

    nej je vojta *14* vojta!!!!!!!!! *4*
  • Koncert

    3.12.2008 mají NightWork svůj koncert v Retro Music Hall, tak kdo je má rád, tak ať přijde
  • CENZURA

    ČAU LIDI,Řikam,že FLATTUS JSOU NAJLEPŠí.ooooooouuch
    *1* *1*
  • CENZURA

    Čau lidi,Night work jsou dobrý,ale na FLATTUS nemaj. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit