Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: věc názoru...

    Milá Haničko,
    potřebovala bys pořádně vylízat kundičku, aby ses probrala.
    Jestli máš zájem, tak se ozvi, pořádně Ti ji prošťouchnu...
    *14* *14* *14*
  • věc názoru...

    Jo, taky jsem včera viděla Noc s Andělem a už dlouho jsem se tak nepobavila, tak jako včera večer!!! Znala jsem jen Globální oteplování a tak hned ráno jsem sedela na netu a dívála se na jejich stránky, hledala klipy a poslouchala písničky. Už dlouho mě nenadchla žádná kapela, tak jako NightWork.
    Kluci jsou úžasní, vtipní, nápadití....a ty jejich župánky, tak to byl SUPER ÚLET, bavila jsem se od začátku do konce!!!
    A to, jak sexuálně jsou orientovaní, je čistě jejich soukromá věc a nevím , proč by to měl kdokoliv z nás zkoumat nebo hodnotit...Komu se kapela nelíbí, má jednoduchou volbu- vypnout televizi, rádio, jednoduše neposlouchat.
    A co jste dokázali v životě Vy, pánové Pedro, Agnes, Jarko... a Vám podobní, kteří posíláte urážlivé příspěvky? Kolik jste toho složili nabo napsali, co velikého jste vytvořili???
    Klukům fandím, zdravím je, jsou úžasní, mají styl, jen ať pokračují, zítra si jdu koupit jejich CD.
  • Re: Sračka

    trochu teda v tom případě nechápu proč to sem píšeš, když je to jejich věc *7*
  • Sračka

    Omylem jsem je dnes zahlédl v Noci s Andělem, no větší sračku jsem neslyšel.
    A ty jejich župánky, no buzíci jak vyšitý.
    Ale to je jejich problém... *4*
  • Re: Re: GAYS?!

    taky ti dávám za pravdu, nevím, že by byli vulgární, moc jím fandím, a to nejsem žádn á dvacítka, ale matka tří dětí.
  • Re: Miluju..

    plně souhlasím, nevěděla jsem o nich, až mi dcera je pustlila, tak ted každý den si je pouštím, je to fakt bomba.
  • JARKO

    Bukvice!!!!!!!!
  • Re: Buzny zaprášený

    a tys natočil co???
  • gej

    ahojy je prachar s vojtou dykem opravdu gejove???jestli jo tak je to velka skoda u obou...a jestli je to sranda tak bohudik *7* *7*
  • Re: Buzny zaprášený

    to že se ke svému malému ,,teplému" problému neumíš přiznat nikoho nezajímá
  • newyou nápadík

    Hej hou NW zase jdou! tak mě napadlo, kdyby se kluci a dívenka třeba ťukli s Ondrou Brzbohatým a něco podnikli tak z toho výjde další bomba. jsou si dosti podobný nápadama,mohla by být i srandoprča! kdo souhlasí ať zamává z okna nebo kde zrovna je. hej hou kej sem tam
    Pajin
  • zupa kapča

    čusky brusky.Tak sem se číhnul na skupču a je fakt zupa!!!konečně někdo kdo to umí rozjet a někoho přejet a udělat u toho ještě srandu. Fakt bombastyck. Tak zase při dalším zhlednutí jsem tu.
    Huskoučuskou Pajin
  • Re: farář *in love*

    Jestli myslíš faráře z klipu Globální oteplování tak to je Honza Maxián *4*
  • farář *in love*

    hele jak se jmenuje prosím ten co hraje toho faráře? je fakt sladkej *14* *1* děkuju, jestli to někdo ví *14*
  • Re: GAYS?!

    jeje, tady je někdo nevrlej, snad nejsi gay a nestydíš se za to, pak bych pochopila, že tě rozzuřilo, jinak seš trošku na paličku..jinak přidávám se k obdivovatelům-má to švih a je to sranda *4*
  • Podporování

    Prosim dejte hlas Nightwork na stránce www.kunce-hitposky.blog.cz dekuju vám
  • WTF???

    Co to je za zoufalý teplomety??? *7*
  • !!!---HLASUJTE PRO NIGHTWORK---!!!

    Životně důležité!
    http://www.t-music.cz /hudba/t-music-chart/ - novinka č.3 Globální oteplování (hlasuje se do 16. února 1x denně)

    http://abrimpy.cz/top-vi deo-cz/ - klip Globální oteplování (hlasuje se 3x za den)

    Jeslti máte kluky rádi a chcete aby o nich bylo víc vidět a slyšet, tak si najděte chvilku a hlasujte každý den! Díky
  • Re: Re: Re: Koncert v Praze

    oprava, je to 18. NightWork, ale 16. Vojtova druhá kapela T.O.P. Dream Company *4*
  • Re: Re: Koncert v Praze

    Není v Rock Café 18.3. ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit