Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Koncert v Praze

    zatím nejbližší koncert je 21. února na plese ČVUT a pak 16. března v Rocka Café *3*
  • Koncert v Praze

    Nevíte někdo jestli a kdy bude mít NightWork koncert v Praze?
  • ....

    Opravdu skvělá skupina. Skvělé písničky i klipy...Vím o jejich existenci teprve necelej den, ale už jsem se do nich zamilovala.:) Posluchám je teď pořád dokolečka.:):)
  • OMG

    *15* Jsou doobrý, nejelpší je ta písnička já jsem GAY *4* *4* !!!!!!!!!!! Prostě jsou dobrýý !!!
  • Buzny zaprášený

    Tak takový Teplouše bych nakopal do PRDELE!!!!!!!!A ještě natočí tak trapnej klip s hnusným textem!!!!!!!!!!!
    Fuck You!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • pohodička

    Teda kdyby mi někdo před týdnem tvrdil, že se na stará kolena nadchnu pro kapelu mláďátek - významně bych mu poklepala na čelo. A pak jsem si náhodou pustila klip a už v tom lítám. Tak pohodovou muziku a texty už jsem dlouho neslyšela, je to fakt dooost dobrý!!! Nejlepší lék na zimní deprese. *1*
  • Miluju..

    Nejlepší a nejkrásnější je stejně Honzíček..Fakt ho žeru na plný čáře.. *14* celá jejich skupina mě okamžitě dostala.. *14*
  • Nevíte?

    Nevíte někdo prosím jestli nemají Nightwork někdy vystoupení v okolí Kladna???Děkuju za Vaši odpověd´... *4*
    Stejně je tohle nej skupina jaká může být...A nevíte někdo jestli tam ještě je Lusy Zubková??? *1*
  • koncert

    Netušíte někdo, kde a kdy je další koncert?Díky J.
  • NightWork

    Fakt fajnová skupina. Nejen Vojta, i Jakub a Honza jsou fakt supr kluci. Prostě NightWork je celej super. *1*
  • parádička

    Já je viděla a slyšela jen párkrát, ale fakt super.. *4* ..a komu se to nelíbi, ať poslouchá dechnu, ta mu učaruje... *15* ...jinak teda bohuzel musim konstatovat, že mě mrzí, že jsem vdaná... *14* *14* *14*
  • Re: Re: GAYS?!

    Snad si každej může poslouchat co chce, tady nikoho nezajímá, že tobě se nelíbí *1*
  • Re: GAYS?!

    Smím se tě jen zeptat, co tě vede k takovýmhle závěrům? Nehledě na to, že momentálně ten, kdo tu je vulgární nejsou NightWork (nevím o jediném jejich textu, který by takový byl), ale ty. *5*
  • GAYS?!

    No prostě píčusové, zpívaji vulgárně a jeste k tomu tam jsou samí teploušové! Lidi, zamyslete se , co to posloucháte!!!!!!!Až se vám rozsvítí, doufám, že s tema srackama prestanete!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Super skupina

    Čau lidi,Nightwork jsou upe pecka skupina.Miluju je a nej je Vojta upe krásnej přehananej herec i zěvák miluju ho. *14*
  • Upe super

    Upe super skupina..
  • :*

    Nejlepší skupina ... Maximálně mě dostaly .. a to sem si je poslechla jednou *15*
  • supeeer

    Nightwork je ta nejlepší česká skupina co jsem kdy slyšela *4* a doufám že se hned nerozpadnou *9* to by byla totiž hrozná škoda takže jim přeju všechno nejlepšííííííííííííííí *3*
  • vojta!

    nej je vojta *14* vojta!!!!!!!!! *4*
  • Koncert

    3.12.2008 mají NightWork svůj koncert v Retro Music Hall, tak kdo je má rád, tak ať přijde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit