Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CENZURA

    ČAU LIDI,Řikam,že FLATTUS JSOU NAJLEPŠí.ooooooouuch
    *1* *1*
  • CENZURA

    Čau lidi,Night work jsou dobrý,ale na FLATTUS nemaj. *3*
  • naše popová scéna. .

    V naší popové scéně vítězí po xxTé 70.letý slavík, od kterého jsme 20 let neslyšeli novou píseň . . No a buzny, křičící, že jsou buzny a nenabízejí nic víc, logicky zapadají do tohoto CZ dekadentního bahna . . . .
    • Re: naše popová scéna. .

      V dnešní době jde všechno vzhůru, tedy i styly hudby..S prominutím ale Káju Gotta už dnes mládež určitě neposlouchá. Komu ne Nightwork nelíbí ať je neposlouchá, mají právo na to vymýšlet písničky jaké chtějí a jaký styl se jim líbí.. Nikdo nikomu nic nebere, někomu se líbí Hip-Hop, někomu Metal, Rok, Dance a někomu zas tohle tak newim o co vám tu jde.. *7* *7* *9*
    • Re: naše popová scéna. .

      Naprosto souhlasím!!!
      Je naprosto neuvěřitelné, co je tato přihřátá skupina schopna vyprodukovat...
      Nejhorší je, že kromě vlastní výroby sraček, przněj i skladby ostatních autorů!!!
      To už pomalu zavání žalobou...
      *13* *13* *13*
      • Re: Re: naše popová scéna. .

        jak je napsaný v článku o skupině, vznikla jako záminka k záškoláctví a podle mě je to jedná velká recese, prostě si dělaj prdel ze všeho a dost úspěšně, musíte to brát s nadhledem a humorem
  • Sračka

    Omylem jsem je dnes zahlédl v Noci s Andělem, no větší sračku jsem neslyšel.
    A ty jejich župánky, no buzíci jak vyšitý.
    Ale to je jejich problém... *4*
    • Re: Sračka

      tak sem nemusíš psát debile
    • Re: Sračka

      trochu teda v tom případě nechápu proč to sem píšeš, když je to jejich věc *7*
  • Oni, no prostě nej! *14* *14* *14*
    I LOVE NIGHTWIORK!! Tepláky :) *14* *14* *14*
  • Oni, no prostě nej! *14* *14* *14*
    I LOVE NIGHTWIORK!! Tepláky :)* *14* *14* *14*
  • Jsou super!!!!

    Hej co z nich děláte?!? Oni nejsou žádný buzíci, to možná někdo z vás *4* . Náhodou jsou *5* *3* super *3* *5* . Nej kapela co znam *4* *4* *3* *1* *3*
  • nejlepšííí

    Oni jsou prostě nejlepšíí. *14* *14* *14*
    Miluju jejich písničky jsou bozíííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • respekt

    Dost povedení kousci na YouTube je klípek a tady je link: http://www.youtube.com/watch?v=aFya zIQsg7c&mode=related&search
    Jen jsem čekal, že tu budou i jejich webovky...
  • nic

    Co je pořád kritizujete,sami byste nebyly lepší!!!!!!!!!!!Je to pořád o 100procent lepší než Eva a Vašek!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit