Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ohhhhhhhhhhhh maj boziii profilku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *14*
  • stejne je one direction nejlepsi skupina na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miluju je !!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14* *4* *14* *4*
  • Musíme přesvědčit one direction že tady maj hodně fanoušku honem do toho až jsem přijedou *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Blbáááá pavlínka!!!!!!!!!!!!
  • Četla jsem že one direction uvažují o koncertu v praze že prý chcou rozšířit turné ale neví jestli tady maj dastatečně fanoušků *8* *8* *8*
  • One direction maj další song night changes a je boží je trošku srandovní *14*
  • Prosím directionerky neodcházejte k 5sos prosím protože když jednou directionerka tak navždy protože jsem četla že pulka directionerek odešla k 5sos *16*
    • no jo to mas pravdu ale ja trochu presla k 5sos protoze se mi libi jejich hudba ale budu porad directionerka a to NAVŽDY!!!!!! *1*
    • ne ja od nich neodejdu 5sos jsou proti 1d nuly muj nazor !!!!!!!!
  • proc na tech fotkach neni zayn ???????????????????????????? *8* *8* *8*
  • Kdo tady poslouchá one direction když jedete do školy já určitě. Už zase ta škola *9* *9*
    • i ve skole
  • Panebože proč se musíte furt hádat prostě kdo nemá rád 1D tak at jsem neleze sem možou je directionerky a to jsou všeci kdo je tady brání proti kdo jim nadává nebo kdo o nich píšou hezké věci. *3*
    • Pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit