Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ziall
    Koukám, že jste se tady hateři něják vyrojili. Fajn, už známe váš názor, tak už můžete zalízt a hatovat někoho jinýho :)
  • Zdravím všechny odpůrce One Direction. Prosím, už sem nepište, že 1D neumí zpívat, že jsou hnusní atd..., directiíonerky si myslí něco jiného.
    Ano, jsem directionerka, mě se One Direction strašně líbí, jsou prostě nádherní (podle všech directioners), mají skvělou image! Já dokážu posoudit, že 1D nezpívají nejlépe (no, spousta lidí by to zazpívali lépe), ale prosím, nekažte nám tu radost milovat One Direction :/
  • ja jsem directionka
  • Jejsou gayove sou normalni a je to boži skupina
  • <3 <3 <3 zbožňuju je! Jsou best! Miluju je! Obdivuju je! Poslouchám je! V mobilu mám všechny písničky a i kdyby se mnou chtěl Harry udělat ,,něco nekalýho" já bych se rozhodně nebránila...Miluju je!!! <3
  • Proc sem vůbec lezete když píšete tako kraviny..... 1D jsou nahodou dobří!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tys řekla debili? ty si sama debilka když máš ráda 5sos *1*
  • no proste vsichni jsou k sezrani k nakousnuti miluju je vsechny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *3*
  • Nejlepší skupina na světě!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já je nějak moc neposlouchám, ale nějaký písničky mám ráda...třeba One way or another-ta je best...jsou sympatičtí, nikomu je neberu ani nikomu nevyvracím když je nemaj rádi...akorát je mi divný, že zpívaj už od roku 2010, já je ještě před rokem a něco vůbec neznala...nejlepší je asi Zayn

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit