Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj mam vas moc rada *14*
  • Super skupina,supe písničky... úplně nej.
  • One Direction co dodat mladi nadani borci *3* *3* *3*
  • S těma kecama že One Direction jsou hrozný jste už trapný, jenom závidíte. Náhodou One Direction je nejlepší skupina na světě. *14*
  • No to snad ani není pravda!!
    Právě jsem vybrala ze schránky časopisy, když jsem tam uviděla Diechmann, jsou tam 1D a mají tam několik druhů bot, které jsou samozřejmě s 1D :* a jsou prostě boží!! Ale je v tom velký problém!! :o ty boty jsou ve velikosti průměrně 31-38! - Bože, pro koho ty boty dělají, pro miminka?! Zajímalo by mě, které 8mi leté děcko s velikostí nohy 31 miluje One Direction, jako nějaká 15ti letá, která má velikost nohy třeba 41 ?!
    • tak tos fakt napsala skvele ja mam tu fotku co je na te prvni strane nalepenou na zdi ,ale mam smulu ,protoze do diechmannu ted nepojedu achhh to je hrozne nejvic se mi libi ty zabky ty sou boziiiiii *3* *4* *4* *3* *3* *4*
    • Jé tak to já bych ty botečky 1D mohla mít aji když mě je přez 15,16,17 let to by se moje noha do nich vešla ale je to blbé pro ty Directionerky které mají nožičky o trochu větší.
  • Jenn1
    Jsou dobrý *3*
  • miliju je obzvlášt Louise je nádhernej - no vlasně se mi líbí všichni jsou boží a krásně zpívají

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *3* *14* *1* *1* *15* *2* *4* *4* *7* *8* *8* *14*
  • I love one direction *14* *1* *2* *15*
  • mam vas strasne rada hlavne Herryho *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší kluci,ke 3 rokům.Miluju vás!Best song ever je opravdu nejlepší už jak bylo udáváno podle názvu.MILUJU VÁS a nezajímají mě narážky na ně. *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší