Přejít na výpis diskuzí

Panik

HUDEBNÍ SKUPINA 1.2.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nová písnička

    Nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale Timo s Davidem vydali 24.prosince novou písničku s názvem Der Wegwaise, která je zdarma alegálně ke stažení zde: http://www.atsecondglance.de/
  • ahoj

    Čaute lidi, pls, nějak jsem dlouho se nedostala k věcem okolo panik, jejich CD Panik o tom samozřejmě vím, ale nevíte něco o turné.??? *7*
  • Re: proč??

    Ví...
  • Re: jj,rozpadli se...

    Ne, nehádali. Když o tom nic nevíš, radši mlč.
  • Re: Skupina na FB

    aha.. takže odkaz nefunguje.. :D takže stačí když zadáte do vyhledávání: CZ & SK Panik Fans.. tak byste nás měli najít :D sorry za spam.. já jen ráda rozšiřuju fancluby :D
  • Skupina na FB

    všimla jsem si, že je nás tu celkem hodně a ve skupině CZ & SK Panik Fans na facebooku o hodně míň :D takže jestli máte facebook, tak se klidně přidejte.. můžete tam přidávat cokoliv a diskutovat o čemkoliv :D
    http://www.facebook.com/group.p hp?gid=367814955470
  • jj

    taky myslim,ze to vide nastejno...proste uz to nejsou nevada tan...ae davidovi s timem to taky preju,ae ty ostatni proste budou chybet...a je to skoda...byly skvely...zrala sem je upne nejvic...
  • jj,rozpadli se...

    noo...prej se hodne hadali tak...rekla bych,ze uz se dohromady nedaj,ae kdo vi...musime doufat...kazdopadne je to skoda,je to jedna z nejlepsich kapel,ktery znam...
  • proč??

    Neví někdo proč odcházej??? *7*
  • Re: Re: Re: Rozpad?

    jj to já taky! *3* třeba se dají ještě někdy do hromady... i když v to nevěřím
  • Re: Re: Rozpad?

    rozpad nebo odchod 4 členů ze 6.. te jedno jak se to nazve.. každopádně Davidovi a Timovi přeju hodně štěstí
  • Re: Rozpad?

    Není to pravda, Panik se nerozpadají, ale Juri, Jan, Franky a Linke odchází takže zůstává jen David s Timem.
  • Rozpad?

    JE TO PRAVDA,ŽE SE ROZPADLA KAPELA PANIK?? *9*
  • Schluss

    A máme po sradě. Jan, Juri, Frank a Linke odcházej...
  • heeej

    udělejte někdo (pokud víte jak) aby se dalo na téj hlavní stránce tady kliknout aj na Davida.. *9*
  • klipy

    ty jejich 2 nejnovější klipy sou fakt super.. ale ten chlap jak žere na začátku klipu Lass mich fallen je nechutnej xD
  • hnus

    je to super skupina... a těm jejich manažerům bych nakopala... za to, že museli spát na podlaze, nedostali pořádný pokoj a ani peníze...fakt hrůza
  • Re: ta podoba

    ale tak kapku jo, když sem se na to koukala tak sem o tom taky přemýšlela:-)
  • Re: Sou nej!!

    Myslíš ty z alba Niemand Hort Dich ?? :D:D JOoo ty taky miluju :D:D
  • Sou nej!!

    Ty jo já je zbožňuju..boží písně a sou k sežrání!!!Hey....MJUje *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit