Přejít na výpis diskuzí

Panik

HUDEBNÍ SKUPINA 1.2.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert mnichov

    Vyhrál sem lístky na koncert.. bezva ale asi nepojedu chjo....zákon schválnosti je zlej - sKUPINA PANIK 30.KVĚTNA - CESTA PRAHA - MNICHOV - PRAHA 1100KČ(MOŽNÁ SLEVA) PIŠTE
  • toe pro tu ANTIPANIK jo

    ježiš nwm co ti je ještě řekni že bys je tady nechtěla vidět??? *9* *9*
  • Re: Re: Killerpilze nejsou prpadáááááááák

    jo si totiž kkrráávvaa
  • Re: Re: Re: Re: Re: kluci v praze

    jj si totiž hloupá najivní fanynka takže by ses měla dát utratit.....čus
  • Roxy

    Jsou OK rada je posloucham! *3* *1* *5*
  • kluci v praze

    to snad né.....já se ne ně strašně moc těším a oni nepřijednou....mě se chce brečet
  • Re: kluci v praze

    mno.. mohli by bejt v Pardubicích jako.. mno řekla bych, že je jistý že v Čr nebudou do konce prázdnin.. tak at mě hošánci jako moc neštvou a koukaj sem naklusat... *14* *14*
  • Re: kluci v praze

    twe.. no já taky.. já sem se teda mámy jako neptala ae jestli by mě nepustila tak pojedu bez dovolení mě je to fuk.. hele a nevíte kdy by sem měli třeba přijed??
  • Re: Re: Re: Re: kluci v praze

    hej děcka kdyby ste neco věděli o tom že by měli byt c čr tak mi pisněte ju moje icq je 374938631 ju dystak si aj o nich pisnem jo dikes papapa *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluju vááás Panik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: kluci v praze

    hm...tak to je škoda...a dost velká...=(
  • Re: Re: kluci v praze

    Jo to taky no...Prostě bych je chtěla vidět no..a je už to celkem jedno kde...=)
  • Re: Re: kluci v praze

    Jj myslela sem to.... Mno ale zatim to není potvrzený a sand to vypadá že tu ani nebudou..... *7* Ptž seznam je už skoro celej potvrzenej a P!K nikde... zkoušelo se psát na mejl organizátorům ale ty odpověděli že s ěma jednání nevedou... *13* *5*
  • Re: kluci v praze

    Mno to by bylo super a moc.......ale tak nemusí byt zrovna v praze ale hlavne aby tady zase byli....
  • kluci v praze

    Ahojík...taky byste je chtěli vidět znova v Praze? já mám totiž slíbený že na ně můžu a nemůžu se dočkat až přijedou...jestli teda přijedou no...=) *1*
  • Re: Souhlas

    Mluvíš o tom Hradci Královém to Rock for peopole nebo jak se to jmenuje?????
  • Souhlas

    Jj presnej souhlas...pls mluvte tady jenom o nich...treba nacnu tema co rikate na to ze budou asi v CR??? *15*
  • ?????????

    Ježiš co tady řešíte Killerpilze?????
  • ?????????

    Ježiš co tady řešíte Killerpilze?????
  • Re: Killerpilze nejsou prpadáááááááák

    mno tak já je moc nemusím ale určitě neříkám že sou propadák *1* *5* *3*
  • Killerpilze nejsou prpadáááááááák

    nevím kdo může říct takovou kravinu jako že Killerpilze jsou propadák.... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit