Přejít na výpis diskuzí

Panik

HUDEBNÍ SKUPINA 1.2.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Schluss

    A máme po sradě. Jan, Juri, Frank a Linke odcházej...
  • kluci v praze

    to snad né.....já se ne ně strašně moc těším a oni nepřijednou....mě se chce brečet
  • ????

    Kdyby někdo věděl kdy majou byt v roce 2009 v čr tak my pls pidnete na meil ju diiky moc :-*
    • Re: ????

      Jestli to chceš vědět co nejdřív a 100%, tak se dívej na www.panik-musik.de - jejich oficiální stránky a nebo českej sqělej blog o nich - www.panik-musik.blog.cz ... Maj tam aji překlady různejch zpráv a tak podobně... Pak ještě promakanější najdeš na nevadatan.cz ;)
  • hnus

    je to super skupina... a těm jejich manažerům bych nakopala... za to, že museli spát na podlaze, nedostali pořádný pokoj a ani peníze...fakt hrůza
  • Killerpilze nejsou prpadáááááááák

    nevím kdo může říct takovou kravinu jako že Killerpilze jsou propadák.... *13*
    • Re: Killerpilze nejsou prpadáááááááák

      mno tak já je moc nemusím ale určitě neříkám že sou propadák *1* *5* *3*
      • Re: Re: Killerpilze nejsou prpadáááááááák

        jo si totiž kkrráávvaa
  • ?????????

    Ježiš co tady řešíte Killerpilze?????
  • ?????????

    Ježiš co tady řešíte Killerpilze?????
    • Souhlas

      Jj presnej souhlas...pls mluvte tady jenom o nich...treba nacnu tema co rikate na to ze budou asi v CR??? *15*
      • Re: Souhlas

        Mluvíš o tom Hradci Královém to Rock for peopole nebo jak se to jmenuje?????
  • toe pro tu ANTIPANIK jo

    ježiš nwm co ti je ještě řekni že bys je tady nechtěla vidět??? *9* *9*
  • Love

    ja Panik proste milujem su super ale mohli by spravit koncert konecne aj na slovensku *14*
  • Milujuuu

    Ahoooj hej prosim prosim kdybyste nekdo meli stranku kde se daji objednat nejaky obleceni nevad tan nebo uz PANIK tak mi to pls napiste na meil dekujuu mooc *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit