Přejít na výpis diskuzí

Panik

HUDEBNÍ SKUPINA 1.2.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu

    Panik nejsou špatná skupina ae neuvjeřitelně mi nas*alo to , co tady píšete oo Killerpilze ..! Proč ste tak zlý ?
    Každej z nich hraje něco jinýho a jestli je nemáte rádi tak o nich přístě vůbec nemluvte .! *8* *9* Děkuju
  • *5* *5* *15* *15* *1* *1*
  • ??

    hej, zdá se to jen mě nebo tak nějak upadají?? vůbec o nich nejde slyšet.. *9*
    • Re: ??

      To víš, jsou zavřený ve studiu, nemaj čas na nic jinýho, než na dolaďování CDčka.... chtělo by to nějakou aféru *1* *9*
      • Re: Re: ??

        no.. ale to CD taky už slibujou pěkně dlouho... s tou nějakou aférou souhlasím. Dyť já pomale ani nvm, že žijou!
        • Re: Re: Re: ??

          No jo, provokatéři to CDčko slibují už bůhvíjak dlouho a ono nic :D Nás chtěj fakt naštvat, ne? xD
          • Re: Re: Re: Re: ??

            ale nejsou jediný kdo takhle provokuje, třeba Cinema Bizarre už několikrát odložili cd.. původně mělo být v květnu a teď až v srpnu.. *10*
  • klipy

    ty jejich 2 nejnovější klipy sou fakt super.. ale ten chlap jak žere na začátku klipu Lass mich fallen je nechutnej xD
  • Rozpad?

    JE TO PRAVDA,ŽE SE ROZPADLA KAPELA PANIK?? *9*
    • Re: Rozpad?

      Není to pravda, Panik se nerozpadají, ale Juri, Jan, Franky a Linke odchází takže zůstává jen David s Timem.
      • Re: Re: Rozpad?

        rozpad nebo odchod 4 členů ze 6.. te jedno jak se to nazve.. každopádně Davidovi a Timovi přeju hodně štěstí
        • Re: Re: Re: Rozpad?

          jj to já taky! *3* třeba se dají ještě někdy do hromady... i když v to nevěřím
  • proč??

    Neví někdo proč odcházej??? *7*
    • Re: proč??

      Ví...
  • jj,rozpadli se...

    noo...prej se hodne hadali tak...rekla bych,ze uz se dohromady nedaj,ae kdo vi...musime doufat...kazdopadne je to skoda,je to jedna z nejlepsich kapel,ktery znam...
    • Re: jj,rozpadli se...

      Ne, nehádali. Když o tom nic nevíš, radši mlč.
  • jj

    taky myslim,ze to vide nastejno...proste uz to nejsou nevada tan...ae davidovi s timem to taky preju,ae ty ostatni proste budou chybet...a je to skoda...byly skvely...zrala sem je upne nejvic...
  • Skupina na FB

    všimla jsem si, že je nás tu celkem hodně a ve skupině CZ & SK Panik Fans na facebooku o hodně míň :D takže jestli máte facebook, tak se klidně přidejte.. můžete tam přidávat cokoliv a diskutovat o čemkoliv :D
    http://www.facebook.com/group.p hp?gid=367814955470
    • Re: Skupina na FB

      aha.. takže odkaz nefunguje.. :D takže stačí když zadáte do vyhledávání: CZ & SK Panik Fans.. tak byste nás měli najít :D sorry za spam.. já jen ráda rozšiřuju fancluby :D
  • ahoj

    Čaute lidi, pls, nějak jsem dlouho se nedostala k věcem okolo panik, jejich CD Panik o tom samozřejmě vím, ale nevíte něco o turné.??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit