Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MTv for fans

    Hele koukaly jste na MTv, Paramore tam převzali cenu za nejlepší alternative s písni The only exeption - jsou fakt dobří, co-ne to je slabé slovo,cenu jim předala Eva Longoria Parker a pak si Hayley zaspívala s r'n'b zpěvákem B.o.B. píseň Airplanes - boží, já je moc zbožňuju a přál bych si, aby si v Česku taky našli čas na koncert, ale to asi všichni, co? *14* *14* *14* *14* *14*
  • věřim jim

    parompre sou nejlepši takova hudba co hraji oni to jen tak někdo neumi sem tu ale pišu tu tu proto aby měli vic a víc fandu *3*
  • AŤ ŽIJE ROCK!!!

    U say Justin Bieber, I say Sick Puppies
    U say Ashley Tisdale, I say Breaking Benjamin
    U say Paris Hilton, I say Evanescence
    U say Miley Cyrus, I say Paramore
    U say Pussycat dolls, I say Three Days Grace
    U say Lil Wayne, I say Linkin Park
    U say Jonas Brother, I say Green Day
    U say Enrique Iglesias, I say Simple plan
    U say Justin Timberlake, I say Seether

    92% teenagerů poslouchá pop a hip-hop. Pokud patříš mezi těch 8 %, kteří ještě stále poslouchají opravdovou muziku, rozšiř tento vzkaz dále. AŤ ŽIJE ROCK!!!
    • Re: AŤ ŽIJE ROCK!!!

      ještě My Chemical Romance xD
      JInak PAramore sou skvělí a na to že se knim Hayley přidala když jí bylo 13 ty první písničky zpívá úžasně *4*
  • Paramore

    http://www.t-music.cz/hudba/t-music -chart/?chartselect=8 - hlasujte pro Paramore *14* *14*
  • Berlin

    Hojky všem fanouškům, praví fandové nevynechali příležitost si je naživo poslechnout, když byli tak blízko, 4.12. jsme na nich byli v Berlíně a mlžu vám říct, že to byl hodně luxusní zážitek :)
    • Re: Berlin

      Nápodobně *1* Bylo to luxusní
      • Re: Re: Berlin

        jj *1*
    • Re: Berlin

      ach jo,ty se máš *9* ,já jsem sice chtěla jet jenomže jsem nemohla..Ae myslím,že zážitek to byl určitě pořádnej *1*
  • PLSKY

    ahooojik prosím hlásnete pro mě SONS? ...jsem tam jako Deedou s písni Decode od Paramore :
    http://puclinqa.blog.cz/0911/1-kolo-sons-hlasuj

    díííky moc =o*
  • Sou nej!

    Paramore sem začala poslouchat díky Twilight a od tý doby je naprosto zbožnuju!!!Sou fakt origoš a ještě sem nenašla písničku která by se mi nelíbila *14*
    • Re: Sou nej!

      já to poslouchám taky díky twilight *14* *14*
    • Re: Sou nej!

      jojo presne ja taky *4* *1*
    • Re: Sou nej!

      Tak to jsme na tom úplně stejně!!!
  • smradi

    jou zmrdi ja je nesnasim
    • Re: smradi

      Jsou supr!!!
      • Re: Re: smradi

        tak to každopádně ne? *1*
    • Re: smradi

      a to tady jako děláš co?tohle je fórum pro fanoušky a ne pro debily,nepoznáš dobrou hudbu ani kdyby tě praštila přímo do obličeje ty ubožáku
  • Zase Brand New Eyes

    Všechny písničky z jejich alba si můžete stáhnout zde : http://teledyski.info/ .Jsou tam úplně všechny písničky z alba Brand New Eyes !
  • Brand New Eyes a Riot!

    Tak jsem editovala diskografii a přidala tam album Brand New Eyes a taky jsem upravila Riot!(přidala jsem přední obal a napsala texty k písničkám) .To, co nensáším je to, když někdo něco udělá necelý!!!Už je toale naštígro v poho.Mimochodem, co říkáte na jejich písničku Ignorance?Mě se strašně líbí poslouchám ji v jednom kuse!!
    • Re: Brand New Eyes a Riot!

      Mě se ta písnička taky líbí *14*
    • Re: Brand New Eyes a Riot!

      hewe tedka jsem viděla ten jejich novej videoklip na písničku brick by boring brick a jakože fakt nářez...Muzika skvělá a všem to tam moc sluší *1*
      • Re: Re: Brand New Eyes a Riot!

        Ten klip je suprovej!Sice to není jedna z mých zrovna oblíbených ale je dcl pěkná. x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit