Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paramore v praze

    hoj lidi nekde sem slyšela že maj bejt paramore v praze 12.12.09 je to pravda nebo zas nekdo kecal ?diky za odpoved
    *4*
    • Re: paramore v praze

      to jsou jen kecy 12.12 jsou paramore v Dublinu v Irsku
  • heeeeeeeeeej oživte diskusi

    lidi no tak,pojďte kafrat,trochu života do toho umírání *1* *1* *1* *1* *1*
  • POmozte mi

    ahojky....stáhla sem si to album na co odkazovala Nikoulka126...ae boužel tam nejsou songy jako stp this song,atd.......mohl by mi prosím někdo poslat písničky které nejsou na albech Riot nebo All we know??předem děkuji
    jj a email : nikola.srnka@seznam.cz
    • Re: POmozte mi

      ok,který teda chceš z těch který nejsou na albech??Zkusím se někde podívat,jen mi řekni který potřebuješ,pomůžu ti
      • Re: Re: POmozte mi

        no já newim...já sem je právě neslysela nikdy:-D tak ani newim který nejsou na albech...jen wim o tom Decoy
        • Re: Re: Re: POmozte mi

          ok,tak ti pošlu i ty co si neslyšela,aspoň je uslyšíš:-D
          • Re: Re: Re: Re: POmozte mi

            jo, já mám také neomezenou schránku
            • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

              ok,zítra ti je pošlu
          • Re: Re: Re: Re: POmozte mi

            No to bys byla hrozně mocc hodná!! fakt děkuju moc :-*
            • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

              tak jsem se na to vykašlala a aktivovala jsem si tu neomezenou schránku,takže ti je pošlu všecny najednou,ale nejdřív mi řekni jestli tvoje schránka je taky neomezená jestli ne tak si ji zkus aktivovat tím u toho jak máš dole velikost schránky tak tam by to mělo bejt podrobný pokyny tam jsou jak na to klikneš
            • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

              ale budu ti je posílat po kusech (asi 4 písničky v 1 emailu) protože nemám tu 2000mb schránku a ani nevím jestli ty jo,takže až ti to příjde tak mi dej radši vědět odpovědí jestli ti to opravdu došlo:-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

              jo a můj e-mail je kate46@seznam.cz tak až ti to příjde tak budeš vědět od koho to je ok?
  • Zkust to

    četla sem tady,žhe máte rádi hity jako Decoy atd. kterénejsou na žádném albu.....tak zkuste stáhnout toto - http://ulozto.cz/1614963/paramore-c omplete-discography-.rar
    totálně celá diskografie...teda bez toho nejnovějšího alba( prominte nepamatuju si meno) tak na to určitě jukněte a papa
    • Re: Zkust to

      smažte mezery
      • Ahojky!!!

        ahoj lidi, nevite jestli bude Paramore nekdy v ceske republice???
        • Re: Ahojky!!!

          letos byli na RfP
  • pech

    Sakra, když si představím, že 1. září zatímco my budeme sedět ve školních lavicíh, tak Paramore se budou v sousedním Německu připravovat na koncert :-/..to naštve
    • Re: pech

      to jo,je to na hovno...zrovna takové blbé datum
  • Výslovnost

    Ahoj, chtěla bych se jen zeptat...nemohli byste mi sem někdo napsat, jak se ten jejich název správně vyslovuje? Mám je ráda, takže bych to chtěla říkat správně. Hlavně mě za to neodsuzujte, prosím. Vidím totiž, že jsou tu vážně velcí fanoušci...
    • Re: Výslovnost

      mnoo já bych tě za to neodsuzovala..každej něco neví *3*
    • Re: Výslovnost

      Už to vím, tak nic...
  • Paramore

    Skupinu Paramore přímo zbožňuju,na nic si nehrají a mají svůj styl který se mi moc líbí.Prostě jsou originální a třeba mě mrzí ,že se tato skupina neumisťuje v Top 10:(Jinak je miluju(moc,mocinky) *4*
    • Re: Paramore

      to mě taky,je to blbý
  • paramore...

    četla sem si ty spodní příspěvky a taky mě štvge že ty písničky nejsou na žádném cd...miluju decoy...naprosto úžasná..hello hello, decode též skvělá...
    víš co bych chtěla vědět kyrstin?kdes na nich byla...?jo dyžtak tvé velice oblíbené amnou nenáviděné slovo...*MUCK*...OHHHH BOŽE *9* *9* *9*
    • Re: paramore...

      můžeš tady přestat s tím kolotočem urážek???No a i kdyby si kyrstin vymýšlela tak co?Nříkej že tys nikdy nelhala..Jsi jak malá,místo abysi se tu bavila o naší neej skupině musíš tady nadávat do lhářů a krav..jsi trapná,kdyby si nenadávala,řekla bych že jsi v pohodě ale takhle je to děs
  • Taylor York

    Všichni! Členové Paramore pro Vás mají zvláštní oznámení: Uvědomujeme si, že už je to dlouho. Dnes je ten den. Čtyři z nás (Hayley, Zac, Josh a Jeremy) vám s radostí oznamují, že Taylor York, kytarista je po více než dvou letech oficiálním členem kapely! Taylor tu byl už od začátku Paramore. Možná už než jsme začali. Dokonce pomáhal napsat některé oblíbené písně jako Conspiracy a taky That’s What You Get z Riot! Takže bez dalších povyků, nejnovější a finálová sestava Pramore je:Benjamin Taylor York!
    • Re: Taylor York

      No už taky bylo na čase.. *3* *3*
      • Re: Re: Taylor York

        užsem sem chtěl přidat dotaz.zhe jsem na youtube.com nasla nejake pisnicky ktere neejsou na zadnem z jejich zatim vydanych desek.....jak by se to cd melo jmenovat??kdy by melo vyjit??
        předem moc díky
        • Re: Re: Re: Taylor York

          No jak se bude jmenovat nevím ale ma vyjít tuším 9.září... *3* *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Taylor York

            Nový cédo je pod názvem Brand new eyes...vim to přesněxD
          • Re: Re: Re: Re: Taylor York

            Jo no dvě nové písničky Ignorace a Where the lines overlap to jsou s toho novýho CD...Dost našlapané...Ne??? *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Taylor York

              Dokonalý,to je přesnější *1*
  • CD

    Zdarec lidičky tak co těšíte se na nové CD.Bude to pecka *3* Už Ignorance a WTLO jsou nadupané jako svině *1*Tak se nemůžu dočkat zbytku.... *3* *3*
    • Re: CD

      jjj,taky jsem je slyšela a docela hukot že lidi???? *3* *3*
      • Re: Re: CD

        Jo to jo *1* taky už se nemužu dočkat a nejspíš si ho i koupim! což je u mě docela pokrok, já všechny CD stahuju, ale když de o Paramore...... *1*
        • Re: Re: Re: CD

          Jo já taky všechno stahuju ale Paramore znám jak jsem ještě neměl počítač tak mám všechno originál a to nové si taky určitě koupím origo:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit