Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spojuje nás Paramore

    Ahoj fanoušci Decode chodim do 5 třídy a tak se taky celá naše třída rozděluje protože jdeme na gimnazia,tak je z toho každej přešlej a tak si od Paramore poslechneme písničko Decode a vybrečíme se a je nám o trochu líp taky na to budeme tancovat ploužák na škole v přírodě a já vždycky když slyšim písničky od Paramore tak se mi chce bud brečet,tancovat si nebo jen klepat do stolu melodii jsou prostě boží a nanše třída tuhle skupinu miluje a moc jí fandí *1* a drží ji palce protože my víme co to je sehraná skupina(třída v anšem případě)
    • Re: Spojuje nás Paramore

      To si fakt musis vymejslet.....v dnesni dobe jsou deti uplne nevychovane a tim se take vysvetluje to proc na hristi vydím vzdy jen male uzvane mrnata.takze podle me si to jen a jen jen vymyslis,cela vyse trida je jen hromada nevychovancu ktery se nemaj radi a ty si to vymyslis a navic neni mozne aby cela trida posluchala stejnou EMACKOU hudbu.Tdytu skupinu nesnasim stejne jako nevychovane deti kterych je na zemi vic nez dost!!!!!HNUSNA EMACKA SKUPIN AVAS NESPOJUJE!!!a navic nejste trochu mladi na plouzaky????Lída K.(50let) *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Re: Re: Spojuje nás Paramore

        Ty bábo jedna přestárlá!!!!!!!!!!Jdi do píči ,jo?Neser sem na tohle forum takový blbý kraviny!!!Paramore jsou best
      • Re: Re: Spojuje nás Paramore

        Jses trapná co to jako má bejt?Ty Lído neurář¨žej tu Aničku prosim tě jestli ti je 50 tak bys něco měla vědět a ne se vybíjet na dětech ty.... *8*
      • Re: Re: Spojuje nás Paramore

        Promiňte,nemusíte tu urážet,toto je fórum pro fanoušky a ne pro odpůrce.PARAMORE ROCKS!!! *3* *3* *3* *3* *3*
  • song

    No ja je uplne zboznuju od ty chvile co sem na ne nahodou narazila na youtube a uz sou to asid va roky. No podle me je nejlepsi Born For This. Uz aby byli v CR jedno kde jela bych klidne i do naky prdele jen abych je videlaxD. Paramore 4ever
    • Re: song

      Born For This je prostě nejlepší, tak co tady řešíte??!?
      Je nejlepsi ale jen o 0.1%, protoze oni me stejne pokazdy dostanou kazdou svojim pisnickou! Ale Born for this (nejlepsí na zivo)! Ten rytmus je naprosto dokonalej...jinak taky miluju Decode! Protoze ten text co Hayley slozila je fakt, jako kdyby ho slozila sama Bella ze Stmívání! Mrkněte na překlad ;-)
      • Re: Re: song

        Nesouhlasím,všechny jsou very much good nebo ne? *1* *1* (nemá to být narážka proti tobě)
        • Re: Re: Re: song

          No jasny, ze vsecky jsou naprosto AMAZING ! *14*
          • Re: Re: Re: Re: song

            Jj,naprosto správně řečeno *1* *1* *1*
    • Re: song

      já taky tak nějak,ale líbí se mi spíš misery business a stop this song-ty sou totiž upa good silný....Ale všechny songy od nich sou úžaaaaaa,kéž by tady měli koncert *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Obal

    ahoj nemáte někdo obal na CD Final Riot a Live UK byl bych vám moc vděčný dík moc
    • Re: Obal

      Hey fakt nechapu Hayley, jak muze zpivat TAKHLE nazivo! Mam na dvd koncert z Chicaga a Hayley je tam naprosto uzasna! Doporucuju...jen me mrzi, ze tam není Decode :-)
  • jj

    Paramore sou bezwa.....Taky sem je začal poslouchat..nej song se mě od nich líbí We Are Broken *15* *15* *15*
    • Re: jj

      jo jo je to moc pěkná písnička taky se mi moc líbi
  • Nejlepší píseň

    http://www.youtube.com/watch?v=RBug 4gSAcZI
  • Paramore mi proudí v krvi.....

    Poslouchám Paramore od tý doby co jsem videl v ESU videoklip Misery Bussiness. Pravdou je ze jsem je chvíli prestal poslouchat, ale kdyz jsem slysel That's what you get tak jsem se do týhle skupiny zbláznil, jdu domu ze skoly, nezajímá mě nejaky Counter Strike, ale jdu na youtube a dam si: Paramore-The Final Riot. A uzivam si krasného hlasu, kterou má energetická Haley Wiliams a když se pridají kluci(Jeremy, Josh,Zac) tak je to boží. U tý hudby nesedím v klidu, bud si tu bouchám do stolu nebo si hazim hlavou :D jako Jeremy. Jediný co si ted preji je aby prijeli do Česka:). Tak se drž milovaná parto! Paramore je Nejlepsi.....
  • Last.fm

    Ja miluju Paramore je to nejlepsi skupina teto doby a nejlepsi by bylo aby prijeli zakoncertovat do CR to by bylo neco:-)I love Paramore *14* Jo a pro ty co pouzivaji Last.fm tak tady mam Group http://www.last.fm/group/Paramore+C zech+Base Tak se pripojte..... *3* WE ARE PARAMORE *3*
  • For všechny buzny

    Ehm..Když si to tady tak čtu mám z některých výřepy nebudu jmenovat ty lidi, oni ví.Jen by mě zajímalo co vy jste za svůj život dokázali, asi jste si nevšimli, že je to dost talentovaná skupina *3* Si myslíte, že dokážete co vašima komentářema?
    Souhlasim s Rebelkou94:)Naprosto ve všem!
    A jakož to Paramore jsou spíše rokec ale našla by se tam i známka punku takže lidi punks not dead!
    • Re: For všechny buzny

      Taky doufáš že budou koncertovat v Praze???Já stráášně moc *14* ...Jestli chceš hoď si mě do přátel
      • Re: Re: For všechny buzny

        taky doufám že budou v Praze ale nejlépe v Ostravě mam to blíž *1* *1*
        • Re: Re: Re: For všechny buzny

          haha,ale stejně by tolik kilometrů za to stálo....bylo by to hustý kdyby byly v Praze *1* *1* *1*
    • Re: For všechny buzny

      díky ti,tady je takovejch lidí jako my potřeba *1* *1* *1* ....Navíc oni jim nesahaj ani po kotníky,takže ať si prdel políbí
  • dfds

    zpevacka je moc pekna! *14*
  • Paramore do ČR!!

    My chceme Paramore do Čech!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit