Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paramore

    Jsou fakt ale fakt hodne dobri.A jsem zvedavy jestli nekdy prijedou zahrat i knam do cr.To by byla fakt parada *3*
  • blah

    mno sou guut fakt ze jo no *4*
  • Jsou fakt dobří

    Paramore jsou fakt super i když na Avril stejně furt nemají ale jsou upe dobří nej skupina :-)
  • paramore

    paramore jsou nejlepší skupina taky doufám že někdy přijedou do prahy *3*
  • PaRaMoRe

    Paramore je nejlepší kapela doufám že se někdy objeví v ČR ,a hlavně ať jim to vydrží ,(Letś the flames begin - doufám že bude klip)
    • Re: PaRaMoRe

      miluju tuhe kapelu...doufám že fakt přijedou a doufám že né do prahy to bych musela přes celou čr....ale pro ně bych udělala vše...nejlepší kapela na světě...nemají chybu...wow. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Paramore

    *3*Paramore je nejlipší skupiny!!!*3* Je originální a je jiná než ostatní skupiny, které jsou podle mě nudné. I jejich klipy jsou dobré. Snad bodou pořád tak dobří a brzo nahrají další nové písně.
  • Stránka

    http://www.paramore.ic.cz
  • Česká stránka

    Jukněte se na - www.paramore.ic.cz
  • Paramore

    Teprve nedávno jsem v rádiu slyšela písničku Crushcrushcrush a musím říct, že se mi hodně zalíbila. Není sice taková silná, jako třeba Misery Bussines, ale má taky hodně do sebe. Paramore jsou dobrá kapela, doufám, že se budou držet!! *1*
  • paramore

    Ahoj máš pěkný klipy,jak si je zaregistrovala na stránky?Napiš dík Rosta *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit