Přejít na výpis diskuzí

Part Six

HUDEBNÍ SKUPINA 9.4.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem na ně přišla?

    Víte jak? Přez Šťastnou 13 *4* já jí nesnáším, ale na obálce je Nina Dobrev a Paul Wesley, tak jsem si jí vyjímečně koupila.. no a tam byli.. rozhovor.. jako nejsou špatní, ale prostě us5 jsou oni.. budou to rozepře, kdo je lepší, a kdo koho kopíruje, ale každej je jinej, s jinou hudbou tak se věnujme tomu svýmu, né? Jinak moje nej od nich je Drive so far, děsně krásnej song *14* *3* *1*
  • twl!

    jako viděli jste tu fialovou fotku toho.. Jessiea Barthela? úplně jsem se lekla, je jako Chris!! Bože.. já nevím, ale přijde mi, že ps trošku us5 ♥ kopírujou.. ://
    můj názor..
    tady je to foto:
    http://foto.osobnosti.cz/jes sie-barthel-74585
    *7* *7* *7*
  • Part six

    Jako nevim co deláte,dyt tyhle dve skupiny sou uplne jiný..v part six máte 3 blondáky a proste nevim co resite xD Ja si myslim ze co do part six prisli jeremy a chris je to krásný složení,a rozhodne nejsou hnusný teda xD
  • Božínku !P

    Noo, Abych pravdu řekla - Us5 - jsou jabka a tohle sou hrušky - nemíchejte je k sobě - obojí spou v něčem dobří, ale v PS je víc "nehezkých " spíš líp zpívají !) Ale v US5 - jde hlavně o vzhled a tanec ... těžko říct, co je lepší !)
  • jsou jedineční

    je to nejhesčí skupina,kterou znám! *14* *3*
  • PART SIX

    ahojky mno tak je jasnyý že to neni jako us5 ale mam je mocinky rádá ztejně jako us5 ale štve mě že ani do časaku nedaj žadnej plakat atd je to šatny no a co vy na ne líbí se vam taky moc???????????????? *4* *3*
  • PARODANTI

    Co to má bejt?!?!?!?!? Takovyhle parodovani?!?!?!?! Na Us5 v zadnym pripade nemaj!!!!!!!!!! A Chris je mnoooooooooooooooooooooohem hezci a sladci nez tenhle opicak Blejessie !! CHRIS 4EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :o*:o*
    • Re: PARODANTI

      US5 jsou hnusnýý .. sorry ale jsou jak buzíci .. !!!
    • bastian theurich

      hlly sa va salu boys bastian theurich 18
      I Love you a toi mon deau bastian theurich un girl de 18 jessie I Love you
      jessie292007@hotmil.com
    • Re: PARODANTI

      Hele nesrovnavej je už s us5.chris od tama odesel mela jsem je taky rada ale chris mne sklamal.part six nejsou špatni.a mimochodem Basti ma s chrisem hodne společnyho. *13*
  • part six

    vite o tom ze part six budou na jetixu ale este nemi upresnen cas
  • Ach né

    Ahojky Holky víte že už v této skupině není Matt a ani Tim *13* *9* *9* *9* *9* to je tak strašné za ně jsou nějací kokoti *9* *9* *9*
  • I love Jessie versus Part six

    Jo ale víte o tom že Jessie není jenom Jessie Barthel on má 2 jmená je to takhle Marc Jessie Barthel jo a jinka L.A se jmenuje Lemar Ali (L.A) a Marc se jmenuje Marc.J a basti není jenom bastián theurich ale je Bastian Manfred Theurich ........... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit