Přejít na výpis diskuzí

Rammstein

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lepsi rammstein nez polouchat nejake retardovane kapeli s radii alebo uchylacky hip hop pre buzni
  • MartinDyntar

   Řekl bych že písen "Sonne" právě od Rammstein je překrásná písen, ale je dobré si rozšířit (své) obzory nejen o Rammstein a Metaliku... hlavně baladu "Unforgiven" od Metaliky mám srdečně upřímně rád, vlastně mám rád téměř každou její pomalejší a procítěnější písen, prostě rockové balady, s Die Toten Hosen to je u mě podobný nebo stejný. Ale neurážejme ty co poslouchají hip-hop jenom proto že se nám ta hudba nelíbý, já mám také kritické připomínky k tomuto hudebnímu trendu, a bohužel ho nedokážu nijak ocenit, to je pravdou. Myslím že mé kritické připomínky na adresu hip-hopu tu bohatě všem stačili, nerad bych se dopouštěl proto dalších...

  • MartinDyntar

   Za své příspěvky a komentáře se tu všem omlouvám... jinak scooter jsou fajn, hlavně "No Fate" je skvělá, hodně z nás na té hudbě vyrustalo a na to se nezapomíná, i když už scooter nijak osobně neposlouchám, jejich hudba má slušný drajv a správný feeling, ale na mě tam je moc samplu. Stejně jako u Rammstein, neměl jsem jejich fandy co urážet, sám jsem je několik let poslouchal. Pak jsem absurdní a karikaturou na sebe sama. To si uvědomuji, jen mě to došlo pozdě. 

   A ohledně hip-hopu příliš nechápu o čem ta hudba vlastně je? Být ověšený zlatými řetízky a mávat u toho hloupě rukama... nevím, nechápu. To a takové machrování že já jsem tu KING mě skutečně nebaví a neosloví. To už mám více pochopení pro hudbu Rammstein než právě pro hip-hop. Bohužel, je to tak. Já jsem rocker stejně jako ty co rádi poslouchají Rammstein nebo metalliku, a nechápu už vubec tenhle životní trend mladých nadšených rappem a hip-hopem...to jde uplně mimo mě. Bohužel.

   • MartinDyntar

    rocková hudba je široký pojem, a člověk se nechce nijak snáze vymezovat a škatulkovat, proto je zapotřebí tolerance k těm co poslouchají právě Rammstein nebo třeba Metaliku, nezapomínejme na to, mě to je sympatický. Budme tolerantní, kdo poslouchá Rammstein nebo metaliku ještě neznamená že je bude poslouchat po zbytek svého života a i kdyby proč ne?, jako rocker jsem velmi tolerantní, a sám mám přesah od německého punk rocku a hard rocku Die Toten Hosen do ruského folk punk rocku a do folk rocku Korol i Shut, BI2, Veremiy a dalších..., takže je to se mnou velmi složité. Ale tolerovat hudbu které nerozumím jakou je pro mě třeba hip-hop je myslím velmi obtížné, ale snažím se o to, i když mě to není sympatické. Tak se věci mají.

 • kapela je lepší i nejlepší z Scooter S Kutr a Rammstein Ramštain je nuda uřvaná zato Scooter S kutr je lepší
 • ,,Krásně si to užívám....jo fakt moc krásně v tomto foru WWW.GAY.RAMMMSTEIN.DE
 • Stejně Till Lindeman je gay,jen to o sobě ještě neví!! Ono mu to včas dojde a slišel jsem že ty co RAMMSTEIN poslouchají jsou z nich brzo buzny!!!
 • ,,A to posloucháš Rammstein Fakt Jo!!? Ty musíš být fakt génius co umět se podepsat mým jménem a příjmením a napodobit mou stilistiku psaní!!? Ty jsi hova.o,skoro by ti to vyšlo,jo téměř by ti to prošlo hladce co kdybych jsem už nic nepsal!!! Nejmenuješ se jen tak náhodou MICHAL ŠILAR???
 • ,,Tak tohle jsem vubec nepsal já!!! Bravo, gratuluji ti ty anonymní Idio.e jak snadné je se tu podepsat mým jménem a příjmením a napodobit mou stilistiku psaní. Psát mým jménem a příjmením anonymně muže jen zbabělec a kret.n,skutečně mag.r co nemá v hlavě vubec nic ,svého'!!! Stejně zpěvák Rammstein je z.rd a parcha.t!!!
 • .........................................................................Nějak mě to ve chvili kdy jsem si chtěl podřezat žili všechno ted došlo! Na muj vlastni souhlas,s mím vlastním souhlasem jsem se s dr. raději domluvyl na krátkodobé hospitalizaci ve FN v HK pro depresivní sklony (pro případné sebevražedné sklony),omlouvám se,sam jsem rammstein dříve poslochal,jsem vul,směšný,najivní a ke všemu absurdní,prominte mě to! Už se to opakovat nikdy nebude,něco se ve mě zlomilo,ale nechci tady o tom ve foru mluvyt nebo to jakkoliv rozebýrat,tolerantním lidem děkuji za pochopení.Mám z toho všeho slzy v očích....nevím si rady se svým životem. Chci umřít. S tím podřezávánáním si žil jsem to udělal špatně, kdybych si je podřezal lépe už bych tady být nemusel. Asi by se všem ulevilo co?
 • Nějak mě to ve chvili kdy jsem si chtěl podřezat žili všechno ted došlo! Na muj vlastni souhlas,s mím vlastním souhlasem jsem se s dr. raději domluvyl na krátkodobé hospitalizaci ve FN v HK pro depresivní sklony (pro případné sebevražedné sklony),omlouvám se,sam jsem rammstein dříve poslochal,jsem vul,směšný,najivní a ke všemu absurdní,prominte mě to! Už se to opakovat nikdy nebude,něco se ve mě zlomilo,ale nechci tady o tom ve foru mluvyt nebo to jakkoliv rozebýrat,tolerantním lidem děkuji za pochopení.Mám z toho všeho slzy v očích....
 • Muj soused František Mazák ze Solnice je pěkné zálesácké mimino. Františku čau, a Anička je zdatná honipipka. A Já...co já...ehmmm... no já jsem ten nejbláznivější český bohužel svépravný schizofrenik. Jáko nesvépravný bych to měl se životem možná i jednodušší nemyslíte? :-(
 • To jsem přehnal, dost se za to omlouvám, já jen že muj vztah k Rammstein je dnes po tolika mích několika letech jejich poslechu sporný a rozporuplný jak kapela Rammstein je u posluchaču sama. Texty jejich písní jsou morbidní, hnusné a zvrácené, prostě dost vypovýdají o sado-masochismu....otázkou je jestli skutečně dost, anebo jen na oko aby se neřeklo. To je dobrá otázka,a měli by si ji položit i druhý lidi. Till Lindeman jistě podává na koncertním podiu užasné výkony, ale jde to upřímně od srdce?!!!! Kdo to dokáže posoudit... sarkasticky řečeno kdo jiný než přece schizofrenik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit