Přejít na výpis diskuzí

Rammstein

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lepsi rammstein nez polouchat nejake retardovane kapeli s radii alebo uchylacky hip hop pre buzni
 • kapela je lepší i nejlepší z Scooter S Kutr a Rammstein Ramštain je nuda uřvaná zato Scooter S kutr je lepší
 • ,,Krásně si to užívám....jo fakt moc krásně v tomto foru WWW.GAY.RAMMMSTEIN.DE
 • Stejně Till Lindeman je gay,jen to o sobě ještě neví!! Ono mu to včas dojde a slišel jsem že ty co RAMMSTEIN poslouchají jsou z nich brzo buzny!!!
 • ,,A to posloucháš Rammstein Fakt Jo!!? Ty musíš být fakt génius co umět se podepsat mým jménem a příjmením a napodobit mou stilistiku psaní!!? Ty jsi hova.o,skoro by ti to vyšlo,jo téměř by ti to prošlo hladce co kdybych jsem už nic nepsal!!! Nejmenuješ se jen tak náhodou MICHAL ŠILAR???
 • ,,Tak tohle jsem vubec nepsal já!!! Bravo, gratuluji ti ty anonymní Idio.e jak snadné je se tu podepsat mým jménem a příjmením a napodobit mou stilistiku psaní. Psát mým jménem a příjmením anonymně muže jen zbabělec a kret.n,skutečně mag.r co nemá v hlavě vubec nic ,svého'!!! Stejně zpěvák Rammstein je z.rd a parcha.t!!!
 • .........................................................................Nějak mě to ve chvili kdy jsem si chtěl podřezat žili všechno ted došlo! Na muj vlastni souhlas,s mím vlastním souhlasem jsem se s dr. raději domluvyl na krátkodobé hospitalizaci ve FN v HK pro depresivní sklony (pro případné sebevražedné sklony),omlouvám se,sam jsem rammstein dříve poslochal,jsem vul,směšný,najivní a ke všemu absurdní,prominte mě to! Už se to opakovat nikdy nebude,něco se ve mě zlomilo,ale nechci tady o tom ve foru mluvyt nebo to jakkoliv rozebýrat,tolerantním lidem děkuji za pochopení.Mám z toho všeho slzy v očích....nevím si rady se svým životem. Chci umřít. S tím podřezávánáním si žil jsem to udělal špatně, kdybych si je podřezal lépe už bych tady být nemusel. Asi by se všem ulevilo co?
 • Nějak mě to ve chvili kdy jsem si chtěl podřezat žili všechno ted došlo! Na muj vlastni souhlas,s mím vlastním souhlasem jsem se s dr. raději domluvyl na krátkodobé hospitalizaci ve FN v HK pro depresivní sklony (pro případné sebevražedné sklony),omlouvám se,sam jsem rammstein dříve poslochal,jsem vul,směšný,najivní a ke všemu absurdní,prominte mě to! Už se to opakovat nikdy nebude,něco se ve mě zlomilo,ale nechci tady o tom ve foru mluvyt nebo to jakkoliv rozebýrat,tolerantním lidem děkuji za pochopení.Mám z toho všeho slzy v očích....
 • Muj soused František Mazák ze Solnice je pěkné zálesácké mimino. Františku čau, a Anička je zdatná honipipka. A Já...co já...ehmmm... no já jsem ten nejbláznivější český bohužel svépravný schizofrenik. Jáko nesvépravný bych to měl se životem možná i jednodušší nemyslíte? :-(
 • To jsem přehnal, dost se za to omlouvám, já jen že muj vztah k Rammstein je dnes po tolika mích několika letech jejich poslechu sporný a rozporuplný jak kapela Rammstein je u posluchaču sama. Texty jejich písní jsou morbidní, hnusné a zvrácené, prostě dost vypovýdají o sado-masochismu....otázkou je jestli skutečně dost, anebo jen na oko aby se neřeklo. To je dobrá otázka,a měli by si ji položit i druhý lidi. Till Lindeman jistě podává na koncertním podiu užasné výkony, ale jde to upřímně od srdce?!!!! Kdo to dokáže posoudit... sarkasticky řečeno kdo jiný než přece schizofrenik.
 • Ufff!!! Dá to skutečně práci. To by jste nevěřili, zkuste si sami sepsat ve foru DTH 517 příspěvku a pak mě dejte vědět.
 • Vys.. se na Tilla. Je to pyroman, upálil mě psa!
 • Jen žertuju. Nemužu za to, jsem nesveprávný šílený schizofrenik...sháním si děcka sponzora a zbrojní pas. Zastřelím vám Lindemana a budete děcka bez oblíbených RAMMSTEIN. Ps. nechám se upíct a sežrat! Oh Lindeman je skutečně poeta, nechám se upíct a sežrat...upíct a sežrat...pak si to mužeš s Lindemanem společně zazpívat! Cha! Lindeman mě ho kouřil bezzubý a plácel mě při tom přes zadek! Cha! Měl jsem z toho trauma, Lindeman mě upálil psa.
 • S tím si hlavu vůbec nelam, to nic! Zeptej se na osvětim Tilla! A pak mě mužeš poslat do p.del. na 604 891 787! Vezmu to jako kompliment, čau měj se hezky pod drn s Lindemanem.
 • RAMMSTEINKO jsi češka? V Osvětimy jsi určitě na exkurzi byla a Osvětim jsi přežila vid? Trochu kritiky k RAMMSTEIN!!!
 • děti metalisti cha....ty žereš Ich will, já bych žral raději tvé cinknutí na 604 891 787!! A máš to ty mrcho.
 • Mé osobní hodnocení alb Rammstein: "Herzeleid" (90%), "Sehnsucht" (60%), "Mutter" (100%), "Reise,Reise" (70%), "Rosenrot" (100%), "Liebe ist fur Alle Da" (50%) upřímně DIE TOTEN HOSEN po několikaletém poslechu Rammstein dnes pro mě stojí osobně za víc než co kdy stihnou nahrát Rammstein! Jsem šílený schizofrenik, a už si nemyslím, ale jsem dnes přesvědčený o tom že o rozpadu osobnosti u lidí a o sado-masochismu dnes vím toho víc něž nějaký Till Lindeman, nepředpojatost... nezaujatost je dnes vůči tomu tolik duležitá, posudte sami mé příspěvky ve foru DIE TOTEN HOSEN, najdete tam stručný přehled a stručnou recenzi alb DIE TOTEN HOSEN, zaujme, osloví, přesvědčí. Bez jakkékoliv násilné manipulace druhých lidí. Nedělám předběžné závěry, píšu tam o svém vlastním osobním přesvědčení, diskrétně, duvěrně a otevřeně. Každý to muže posoudit a zhodnotit jedině sám, bez odvolávání se na druhé lidi a bez vymlouvání se na druhé lidi. Tomu se bráním, snad proto tolik egoismu nikde jinde ve foru nenajdete-muj egoismus vystačil na uctihodných 517 nediskusních příspěvku! Jistě, měl jsem psát raději do wordu. Texty písní Rammstein neznám a nestojí mě za pozornost, texty písní chápu srdcem, jedině srdcem. Skutečně si myslíte že jsou Rammstein agresyvní, tak si poslechněte nejdříve KOROL I SHUT a když to porovnáte s RAMMSTEIN....zjistíte že RAMMSTEIN jsou sračka, nejsou zas tak agresyvní jak se zdá. Je vydět že o sado-masochismu víte hov..,posloucháte to děcka jen a jen pro zábavu že?
 • PaulaDMLoverka
  žeru *14* *14* *14* např.: Ich will *3*
 • RammsteinkaForever
  Die Beste Band Fur Immer<3 Jsem češka ale miluju Rammsteiny..:D Pokračujte dál.:) *14*
 • Tý vado, v diskusním foru Die Toten Hosen má osobní KATARZE jak svin.!!! To nepotřebuje komentář, jen proto najít ty vhodná slova mě dělá problémy!...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit