Přejít na výpis diskuzí

Sum41

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové album SUM 41 na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://cshudba.cz/interpreti/239-Sum_41/2924-13_Voices
  • Re: Sum 41 :P

    Nedělej rozumy, tipe... Od toho tady ta diskuze je, abychom se hádali, nadávali si, vyhrožovali si a psali: „Sum jsou nej!“
  • Re: Nový člen

    Kluci z kapely nechtějí aby to byl oficiální člen kapely, a nemá se objevovat na oficiálních fotkách, videoklipech atd... Tom pouze vypomáhá kapele :-)
  • Koncerty

    Nejlepší je na koncertech, když chce Deryck, aby mu lidi nadávali: Shut the fuck up Deryck, Fuck You Deryck!
    To je best! Taky nadávají fanouškům do motherfuckers atd. a stejně je mají pořád fanoušci rádi!
  • Re: Sum41

    Nej jsou I'm Not The One, Over My Head, Fat Lip a Some say
  • Návyk

    Tyhle maníci mi změnily život! Poslouchám jejich singly už 3 roky a nemůžu přestat!! Je to nejlepší kapela na světě!! *3*
  • Nový člen

    A ještě jedna malá poznámka. Možná by bylo dobrý přidat do členů kapely tady na osobnostech Toma Thackera, ktery se stal už davno 4 oficialním členem kapely ;)Kdyby to šlo, tak bych to udělala sama, bohužel nejde *7*
  • Re: koncert

    Naprosto s tebou souhlasim.Koncert byl totální luxus. Stát v první řadě bylo dost o hubu, ale megamoc to stálo za to. Taky se mi splnil sen a už se těšim až sem znova přijedou :) *14*
  • Re: Re: Re: Re: koncert

    supr to pojedu *14*
  • koncert

    koncert byl úúúúúúúúúúúúúúúžasn eeeeeeeeejjj příští rok jedu znova jestli tu budou a upe první řada no luxuuusss *14* *14* *14* *14* *14* *14* splnil se mi sen
  • Re: Sum41

    No reason, Over my head(better of dead) a still waiting:)
  • Re: Bordel a sajrajt

    By mě celkem zajimalo co posloucháš za muziku. Řikáš, že tahle muzika je neposlouchatelna..ztoho tak usuzuju že posloucháš nějaky trapný disco!!! jako promi ale to je neposlouchatelny!!! Tahle muzika aspon o něčem je!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Re: koncert

    Holka to ti teda nezavidim, pač to bylo nepřekonatelně užasny. Jinak až vydaj to novy album, tak k němu udělaj turné. Mluví se o tom, že příští rok by mohli přijet:)
  • Re: sum41

    promin holka ja je taky miluju ale jestli je znáš tak víš že koncert v čechách jestě neměli teď teprve v záři tu jsou poprvé......leda že bys byla někde v americe
  • Re: Re: koncert

    holka je vyprodáno už od května. měli vystoupit 1.června ale bubeník si zlomil ruku tak se to přesunulo na 7. a 8.září. eda že by někdo prodal lístky ale pochybuju taková užasná skupina navíc jsou tu poprví a myslim že si to nikdo nechce nechat ujít
    ale já mam lístky nadosach od známýho ale nechtěj mě pustit rodiče :(((((((((( se půjdu zabít
    nevíte jestli tu budou i přístí rok?
  • Re: koncert

    nevite nekdo kolik budou stat ??
  • Re: bozii!

    Hrajou u nás v září. 7. a 8. v Praze v Roxy klubu. ;)
  • :) Nejlepší!!

    Sum41, je výborná skupina, poslouchala jsem vždy jen disko, a když sem slyšela jejich song, nelíbil se mi..pak jsem ale uslyšela song Pieces a hotově sem se zabouchla..Díky nim jsem poznala i svět punkrocku:) Miluju jejich songy stejně jako jejich texty, stejně jako jejich vzhled..jsem ráda že existuje skupina u který se dají poslouchat všechny songy, a dá se na ně i dívat:) Respekt z nich:)
  • koncert

    tak co lidi, už mate listky na kocert???? *14*
  • ....

    Sum 41 sou jednou z mých největších závislostí hned po simple planu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit