Přejít na výpis diskuzí

Sum41

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic proti

    podle mě jsou udní, a jejich písičkách se skoro nic nemění, žádné změny *9*
  • Sum41

    Čauu lidi..jaka je Vaše nejoblibenejsi song od Sum41?
  • Re: sum41

    Sou hodne dobri, ale ze je to cistej punk..............urcite ne, ale sou goooooood.


    -:-O
    *16* *16*
  • sum41

    ahojky takže sum41 jsou nejleoši punkova skupina sou to moje zlata moc je mm rada posloucham je už naky patek tak vim jaky sou libi se mi jejich styl hudby oblikani atd sou to moji kluci a mam je moc rada nikdy nezapomenu na jejich koncert *1* *8* *5* *3* *14*
  • :o)

    sum41 jsou upe boží hlavně song pieces ... :o* *14* *14*
  • Nechci papouškovat ale...

    Sum41 jsou fakt v poho hlavně Cone do toho jsem úplnej blázen!!!!!!!!!!!!!! *3* *14*
  • sum 41

    ja ich milujem maju daktore nezmyselne texty ale su super *14* su proste sum 41 *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • Sum 41

    No tk nechci se po vás opakovat ale Sum 41 je prostě skvělá kapela..trochu mě mrzí že odešel Dave,prtž to byl hodně dobrej člověk a metalovej kytarista :)..a právě kvůli tomu šel. Jejich nový cd Underclass Hero je fakt super albíčko..sou tam spíš víc pomalejší kusy, ale ty sou hlavně v textech(v hudbě samoz. taky :))..ty rychlejší je ale "dohoněj"...Deryck,Cone,Stevo,(Dav e) sou hodně prdlí lidi..dělaj kraviny jk a kde se dá..ale to je dělá tk dobrý a vtipný..jejich klipy,videa,rozhovory,"story"*1*:D. .sou nenahraditelný..sem se trochu rozkecala ale řekla sem co sem chtěla...jo a přeju jim a t jim to všecho vychází a at se stavěj v Praze*5*
  • Re: sum41

    JO SUPER!!a taky videoklipy jsou good *4* *3* *14* *14*
  • sum 41

    je to ta nejlepší skupina na světě miluju je maj ty nej pisničky a sou prostě super...!!!! *14*
  • sum41

    Podle mě dost dobrá skupina....Maj fajn pisničky...!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit