Přejít na výpis diskuzí

System Of A Down

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SOADi=))

    Nej=)
  • koncert

    Tak co lidi jakej byl koncert?! Předpokládám že suupr :) *1* *3*
  • Re: wow

    system of a down jsou dobry ale mnohem lepší je treba sepultura nebo korn a taky lll nino
  • Koncert

    Ahoj, já určitě na dnešní koncert dorazím!! To si nenechám ujít!! *1*
  • PRODAM LEVNE DVA LISTKY NA SERJE TANKIANA

    Bohuzel nemuzu zitra na koncert a tak prodavam tyto dva lístky za 700 Kč oba dva... Koncert se koná v čez areně v ostravě v 20h (5.6.2008) ... Jsem z hradce králové a pokud si pro ně přijedete nebo stavíte, je to jedno. *3* Volejte na 728471812
  • bude to záhul

    Kdopak de 5.6 na koncert Serje v Ostravě? *5* *14*
  • soad 4ever

    tak ti me uplne dostali.. *1* neni to typ te skupiny,ktera po par mesicich omrzi..a i kdyz ted nic spolecne nevydavaji(coz je skoda),tak si myslim, ze se neomrzi ani tak.. *4*
  • Re: Re: Re: nerozpadli se

    Bohužel se asi už k sobě nikdy nevrátí. Co vím a vidím tady v LA tak má každý svoji skupinu. Pozorně si přečtěte co se píše na jejich oficiálních stránkách a jak to vypadá na SOB a se Serjem. Daron má perfektní perfomaci ve své vlastní skupině a vede si perfektně. Byla jsem na jeho 2 koncertech tady ve státech a byla to bomba. Těším se na jeho album release. *5*
  • Re: Re: nerozpadli se

    Co já vím,tak si řekli,že přestávka potrvá asi 5 let ... *16* ...No škoda no ted si budu muset přehrávat pořád dokola stará alba *1*
  • wow

    NEJLEPSI HUDBA CO ZNAMM....VYBORNY ODREAGOVANI..
  • Re: Re: Re: Něco ke skupině

    Každý z nich má svoji vlastní band. Daron & John maj SOB, Serj frčí do Europe se svojí sólo kariérou a Shavo má myslím urSession. *5*
  • Re: Re: pokračování příště

    Nebyly a už "asi" taky nebudou. Aspoň ne pod názven SOAD. Mají každý svoji práci. Daron cooperate with John on SOB, Shavo má svoji vlastní a Serj bude teďka v Europe. Bohužel do ČR zatím nezavítá, ale v PL, DE a AT jo. *5*
  • Re: Re: zanr

    *13* Hrajou Alternative Music. Pod tímto titulkem byli awarded on MTV. *5*
  • Re: nerozpadli se

    Ta přestávka se ale může pěkně protáhnout. Daron plánuje vydat alespoň 2 sólová alba. *9*
  • nerozpadli se

    ale oni se nerozpadli jenom si dali prestavku
  • Re: Re: Něco ke skupině

    no tak co mezi nima je odepiš na mail mě by to fakt zajímalo *16*
  • Re: wauu

    stim souhlasím nikdo na ně nemá jejich metal je pro moje uši něco super čau
  • Re: Bests

    jasný... SNAD!!!
  • Bests

    Hej upe libova kapelkaaa....Mazecz...Jko škoda že si dali tzv. pauzu..(no rozpadli se) snad to jeste zachrani... *9*
  • Re: Re: Re: SOAD

    snad jo *4* byla bych jich škoda!! *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit