Přejít na výpis diskuzí

System Of A Down

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: SOAD

    jj doufejme že je to napadne :) *1*
  • Re: SOAD

    ahoj užasni jsou slaby slovo *1* *1* jn je škoda že se rozpadli, musime doufat že se daji zase dohromady *3* *4*
  • SOAD

    sou to ta nejlepší skupina na světě škoda že se rozpadli :( ale byli užasní.. *14*
  • :)

    ahoji prosim vás mohli byste mi poslat nějaky fotky S.O.A.D?? klidně taky nejaky pošlu.. *3* *4* *4* *4* diky moc...
  • jsou nejlepši:)

    je jedno jakej styl hrajou, ael je to ta nejlepši skupina na světě!!! *14* *14* uplně z nich nedávám.. *1* *1* *14* *3* *3* *15* *15*
  • styl

    oficiálně nehrajou žádnej styl hrajou takzvanej crossover, tedy rychlé přeskakování mezi různými styly (jazz, hardcore,…)
  • wauu

    jo vim co hraji za styll punk rock + metal a je to to nejj co muze byt
  • Re: pokračování příště

    v CR zatim Soad nebyly?!nebo jo?
  • Re: Něco ke skupině

    Oni se ale nerozešli... www.soad.kx.cz *13*
  • Re: ...

    přesně tak, je to moje nejoblíbenější skupina vůbec.
  • Re: zanr

    já si myslim tak na 90% že hrajou hard rock.. ale neim to jistě.:)
    *3* *4*
  • zanr

    Nevite jaky hraji oficialne styl? *7* *7*
  • Ku Praze uhání vlak

    Držel mapu a jak to bylo dál?To bych také ráda věděla.Tvářil se jako by mu ulítly včely.Říkal,že mám jet s nima?Je to malování vzdušnejch zámků....
  • jedeme dál

    Jeden z nich ráno přemýšlel,jak se dostat co nejdřív ze Znojma.Jana z Vranova
  • pokračování příště

    Co vám budu vykládat.Byla jsem na nich ve Znojmě na stadioně.Je to už dlouho...stáli tam jak bozi.Poněvadž jsem pila pivo,nevím,co bych k tomu všemu dodala.Někam měli namířeno.Kam,to nevim.A vůbec.Cau
  • něco ke skupině?

    Ahoj lidi.Je to blby.Už tu málem lezu hlady...
  • Něco ke skupině

    Jelikož vím že se System of a Down rozešli,tak se chci zeptat,jestli se rozešli, protože se členové skupiny v něčem neshodli,nebo protože se rozhodli jen natočit nějaké to solové album?
  • dotaz

    Ahoj lidičky mám za ukol zjistit kdy skupina System Of A Down má u nás v Praze koncert měly by mít prej koncert ted někdy nevíte náhodou kdy a kolikátého a kolik takovej koncert od nich stojí děkuju za pomoc Věra *3*
  • Re: ...

    prestne...
  • system...

    *1* ahoj vsetci tato skupina je total total super sa mi velmi paci ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit