Přejít na výpis diskuzí

T-Boyz

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou dobri

    Ja myslim, ze jsou dakt dobri. Co si myslite vy? *4*
    • Re: Jsou dobri

      v tom máš pravdu že jsou nejlepší máš tel.č. na ně pleas dík *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Jsou dobri

      sou prostě nej *14*
  • T-Boys

    tak to máte pravdu jsou v pohodě.konkrétně Petr Vojnar je bezvadnej kluk a jsem moc vděčnej,že ho osobně znám a jeden čas jsme byli i kamarádi.Držím Ti palce Petˇas...
    • Re: T-Boys

      http://www.youtube.com/watch?v=DkLJ VJ3iMU0&eurl=http://goodangels.blog .cz/0803/t-boyz-odchazis a tady v klipu zase ucinkuju jaaa, tak se nevytahuj ze snas Petra *1*
  • t-boyz

    jsou uplne bozi ja je zboznuju prosimvas kdybyste nekdo mely blog o t-boyz tak mi prosim napiste na e-mailu luvanova@seznam.cz *14* *14* *14* *14*
  • Jsou super

    Touto cestou hledám kontakt na Icemana a Fandu.Prosím pomozte.Díky *14*
    • Re: Jsou super

      kdo je iceman
    • Re: Jsou super

      Ja bych zkusil fanda@t-boyz.cz *3* Ice uz tenhle e-mail nepouziva, ale myslim, ze kontakt na nej rozhodne neni problem sehnat treba pres seznam. Zacal se venovat profi vodnim skutrum..
      F.
  • .....

    ..AhOjkQ..heledte lidi můžu mít Otázku..T-boyz ešt existujOu..??? prOSÍÍM NAPIŠTĚ MI NA EMAIL...DĚKUJÍÍ MoC VÍÍM blbáá Otázka xD *9* *3*
    • Re: .....

      jo t-boyz existují *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • T-Boyz

    Jsou skvělý :)) *15*
  • jsou supr

    Jsou prostě supr nejvíc s emi líbí beruška *14* lidi nemáte na ně kontakt ??? *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • stejný fake jako lunetic

    t-boyz sou stejné sračky jako lunetic *1*
    • Re: stejný fake jako lunetic

      to není pravda Lunetica t-boyz jsou prostě stejný!
    • Re: stejný fake jako lunetic

      jsi debílek *16*
      • Re: Re: stejný fake jako lunetic

        spíš velkej debil!!!lunetic byla good kapela a tato taky...nechápu jak je nemůžete mít rádi...já jsem žrala a žeru dodnes z luneticu Martina...jo kdyby jste vy kluci byli co k čemu tak založíte taky takovou good kapelu a holky se k vám pohrnou!!!jo to byste nesměli být lenochové!!!!(v případě že nějaký kluk je fanda luneticu a T-boyz tak se vám omlouvám toto bylo pro ty anti fanoušky) *16* *16* *16* *16* *3*
  • hmm

    ahoj T-boyz jsou taky supr...ale až po luneticu(aspoň u mě no) Lunetic a pak je T-Boyz jinak lidi please nevíte jak se jmenujou kluci příjmením??? *4*
    • Re: hmm

      Petr Vojnar
      Vašek Źáček- ICE-MAN
      Robert Ripa
      Fanda ?
      • Re: Re: hmm

        fanda marhoul
    • Re: hmm

      nemáš jejich cd fakt bych je chtěla jsou senzační
      *14* *14*
      • Re: Re: hmm

        Mám snad jem MC a hlavně fotky, bylajsem jejich fotografka
        • Re: Re: Re: hmm

          Nějakou fotečku bych chtěla:-) *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: hmm

            Zadny problem,jen si musim privest negativy, mam je u rodicu v Praze. Mam portretovky, z vystoupeni,.......
            • Re: Re: Re: Re: Re: hmm

              to by bylo super. *3*
  • jsou skvělý a hlavně beruška

    jj sou upe skvělý a nejvíc jejich písnička beruška.......... :-* *14* *3* *14*
    • Re: jsou skvělý a hlavně beruška

      ta je skvělá,obzvláště v podání R.Genzera v TELE-TELE *14*
      • Re: Re: jsou skvělý a hlavně beruška

        nemají tu nikde skupinu -style *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit