Přejít na výpis diskuzí

Tatu

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja soshla s uma

    jo já je ráda nemám ale mám je ve fan clubu protože se mi lbíí ten vidoeklip "Ja soshla s uma" připomíná mi to Enmu Ai *14* *1* jiank prd o této skupině vím *4*
    • Re: Ja soshla s uma

      Vůbec nechápu souvislost t.A.T.u. a Enmy Ai..??
  • Tatušky

    Tatu jsou mocky supa skupina!! zbožnuju je *14*
    • Re: Tatušky

      Tatu jsou proste super.zbožnuju je.Prostě jsou to moje srdíčka!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Tatušky

        Tatušky jsou super holčiny které to umí pořádně rozjed. *14* *14* *14* *14* *14*
  • tatušinky

    Jejich písničky nejsou špatný ale ty starší jsou přeci jenom lepší! A je škoda že už se o nich tolik nemluví... *9* *9*
    • Re: tatušinky

      to je fakt..mělo by se onich mluvit víc...páč jsou strašně moc fajn!!! *14* *14* *3*
      • Re: Re: tatušinky

        Holky jsou super, Lena je absolutně nádherná. A kdo si myslí, že se o nich moc nemluví, tak bude asi brzo překvapen - viděli jste jejich nový klip (White robe/Belij plascik)? Provokativni skoro jako uncensored verze Friend or foe - poprava Yulie v přímém přenosu, symbolicky natáčené v USA, které popravy tolerují a využívají (schválně si všiměte telefonu na konci - snad milost, ale pozdě - jako pro spoustu dalších nespravedlivě odsouzených v USA)- a to je zatím jenom TV verze, ta necenzurovaná teprve přijde. *5*
  • Tatuuu

    Asi blbá otázka, klidně mě vyfakujte ale zajímá mě to *15* Někde jsem četla, že jejich lesbický vztah byl jen marketingový tah? Jak to je? *7*
  • Sou to hovna

    http://www.youtube.com/watch?v=CLJl mDUIK3g tohle je muzika jedině tak se dá tahle muzika použít
    • Re: Sou to hovna

      To nezpívaj ony a navíc je to upravený......
      • Re: Re: Sou to hovna

        Si dobrá kravka to neni upravený to je čistej grind core
  • Tatušky...

    Jednoduše a výstižně.....
    t.A.T.u. JSOU NEJLEPŠÍ!!!!!!! *1* Moc je zbožnuju...mám o nich i blog...
    • Re: Tatušky...

      Tatušky jsou prostě nej!
      Ty jejich pisnicky,i ty jejich klipy hlavně ty ruský ty anglický to už tak není ono,ale stejně je porad posloucham.
      ....JA SOSHLA S UMA *15*
      • Re: Re: Tatušky...

        Píše se to Ya soshla s uma, ale to je fuk *3*
  • pultys
    http://www2.tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/1744640_exkluzivny-rozhovor....
    Bratislava,Zvolen,Košice,Ostrava - TaTu chystá koncerty pro letošní rok 2014.
  • tatulinky

    *14* *14* *14* t.A.T.u *14* *14* *14*
  • Best group

    já jich totálně žeru! *14* .Sou nejlepčí na světeeeeeeeeeeeeee! Lena+Julia=T.A.T.U.=nejlepší skupina na světě *3* *3* .A s TH dite někam! *15*
  • Milujem vás t.A.t.U. ! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit