Přejít na výpis diskuzí

Tatu

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TATU-RUSKO

    Hele mnelibi spivat jako predtim rusdky byly upe dsssssssuper a jejich predst taky ale ted to stoji za HOVNO vám bovim
    • Re: TATU-RUSKO

      taky si myslím,že rusky zpívaly dobře a v té angličtině to stojí za výkal
    • Re: TATU-RUSKO

      KOKOTE VYJEBANÝ *5* *16*
  • TATU-RUSKO

    *16* *5* *10* HOVADA HNUSNY mnela sem vás rada
    • Re: TATU

      Ty ubožáku! *16* Tatušky nejsou žádné hovada *13* a jsou príma holky,narozdíl od tebe,Hansi!Si trapný(trapná),je mi jedno jak mě oznámkujete,je mi to fuk,ale Tatušky prostě urážet nebudete!! *13*
      • Re: Re: TATU

        Přesně tak....taky mě naštvaly,ae nenadávala jsem jim....a navíc jsem se k nim zase vrátila....!!!!Takže nikdo o nich nic akovýho říkat nebude,jinak je to u mě úplnej DEBIL a UBOŽÁK!!!!!!!!!!! takže vy co to i nich říkáte,tak radši zalezte do hrobu....jim závadíte....A JÁ JE ZASE STRAŠNĚ MOOOOOOOC MILUJU!!!! JSOU TO PROSTĚ LÁSKY MOJE..... ♥♥♥♥♥
      • Re: Re: TATU

        Naprosto souhlasím *3*
        Tatušky tež moc mám rád *14* *4* *4*
  • Tatušky!!!

    t.A.T.u.šky jsou suprový a kdo si myslí, že jsou blbý ať neleze na diskuzi, která je pro their fans!
  • tatu

    Mám je mooooooc ráda jejich asi nej písnička je NAS NE DOGONYAT *14* *14* *5* *1* *3* *4* *3*
  • DVD + CD Biely Plashyk - hyperion plate

    Rád bych upozornil- včera se rozjel předprodej nového singlu, prvních 1000 kopií bude podepsáno vlastnoručně Lenou a Yulií. Cena 11 USD, bohužel kurýr docela drahý (30USD, za 2 alba skoro 40), ruská pošta (10/18 USD) je tak na 4 týdny. Ale za tyhle holky a Lenin medový hlas to stojí. *14*
  • Broskvičky

    Tak jsem viděl ten nový necenzurovaný videoklip a musím říct moc pěkný broskvičky *14*
  • nové CD

    Takžejá již mám jejich nové (třetí) CD a nic moc. Nejlepší je "Bílý pláštík", ostatní dost slabé. jejich starší písničky jsou určitě lepší.
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • t.A.T.u. SVK

    aj ja mam o tatuskach blog *4*
    Ak chcete tak sa mrknite http://tatusvk.blog.cz/
    • Re: t.A.T.u. SVK

      ahoj mas icq?
      *1*
      • Re: Re: t.A.T.u. SVK

        no jasne... *1*
        mozes ho najst na tom blogu medzi kontaktami, nechce sa mi ho tu pisat *1*

        PS: a naco vlastne? *1*
  • to jsou věci,

    tak už jsou 1.
    • Re: to jsou věci,

      Oni ešte spievajú *7* nezanikli náhodou *9* kedy vydali posledné CD? *9*
      • Re: Re: to jsou věci,

        ne,zpívají pořád
        • Re: Re: Re: to jsou věci,

          ale každá sama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit