Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pusicat doll

    moc se mi libis jak spivas ale proc ty pisnicki tvoje nejdou stahnout ..to mi vadi nejvic ale si dobra spevacka!!! *15* *15* *15* *15*
  • S_C_D

    jste uzasny pcdje vasemzkratka???
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jsou dobrý

    jsou moc dobrý, takže nevim proč jim tu nadávaj?!?!?!? *7* jsou fakt hustý
  • sway

    nazdarek.no je to bomba no.nema nekdo videoklip nebo aspon nahravku sway?nemuzu to sehnat.poslete mi to prosim na mail.diky *3*
  • sou uzasny

    pussy cat jsou uplne bombovy *15* sou super a buttons je super pisnicka *3*
  • jq

    zbožnuju vas *14* *4* *3* *16* *15* *5*
  • dotaz

    Jak se jmenuje nejnovější album Dollsek? *9*
    • Re: dotaz

      To první bylo PCD a to druhý bude buď Double the Trouble nebo When I Grow Up-stejně jako nová píseň..
      • Pussycat dolls

        PCD jsou super je to nej skupina...Písničky maj dobrý třeba Dont cha,Beep a Buttons taky je dobrá Wait a Minute....umí dobře tancovat *3* *3* *1*
  • ....

    PCD jsou ta nej,nej skupina!Konečně nějakej girlband kterýmu se podařilo prosadit a vydržet na výsluní! *14*
  • I love them

    pussycat dolls su najlepsia skupina na svete..:) kuknite sa na moj blog.. www.thepcd.blog.cz *14*
    alebo na www.nasa-pcd-skupina.blog.cz
    tam maju baby zalozenu svoju vlastnu skupinupussycat dolls..aj foto..:)) *3*
  • pcd

    Jsou super!! Akorát mě štve, že Nicol zpívá pořád sama a ostatní tam jsou jen jako doprovodné tanečnice!!! To není fééér!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit