Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicole je můj miláček!!!

    Nicole je fakt boží je fakt super a závidim kazdymu kdo ji uz nekdy videl zive!Ja ji proste miluju a celý PCD taky!Jsou to zlatíčka!!! *14* *4* mam je proste mocinky ráááádaaaa!
  • Jsou nej a hlavně Nicole!

    Jsou to opravdu trendy,in a cool holky!Mam je moc rada a nejsympatyctejsi je mi Nicole Scherzinger.Už jsem je viděla jak by ste si jen predstavovali......A hlavně tu Nicole.Viděla jsem jí:jak brečí,ve filmech,jako zpěvačku,doma s maminkou,na jejich narozkách,ve škole,na tréninku,s kámoškou,no prostě....ze všech stran!!!;o)Tak kdyby ste se na něco ohledně ní chtěli zeptat tak ja vam na vsechno odpovim!tak zatim papa jste super web mam vas rada...... *14*
  • pcd

    moje lasky.......jsou nejky nej a nejen díky vzhledu ale i tanci a zpěvu sou nej nej nej *14* *4*
  • hovno

    *13* nééééééééééééééééé éééééééééééjhorší skupina na světě *1* leze mi z hlavy *16* jak je to strašný
    • Re: hovno

      Ale mit je v posteli a pichat do nich by bylo supr!!jsou upe sexy upe mi stoji jak vidim jak tanci,plazi se a jsou skoro nahe
    • Re: hovno

      Tak sem nelez!!!!!!
  • Prostě super!

    Pussycat dols jsou opravdu vynikající a pořád se mi libí a rád je poslouchám.
  • Úžasný

    Jsou bezvadný!!!Až vydaj nový CD koupím si ho(samozřejmě, že si taky koupím CD Nicole)!!! *14* *14* *14* *3* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Úžasný

      taky si myslím!jsou suprový hlavně ashley na prvním místě a na druhým jessica *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsou super!!!

    Jsou prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☺ :-))
  • :o)

    Pussycat dolls jsou fakt super já mám nejradší Nicolu a Melody Thornton ty jsou nejlepší já je prostě miluju *14* *14* a chtěla bych se snimi setkat *14* *4* *14* to by bylo moje největší přání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • JA Z NICH OMDLIM

    tak to snad ani neni mozny ja sliselaprvni pisen a mislela jsem ze se zblaznim ty jsou tak bombasticky ze to ani nani mozny od nas ze tridy je posloucha kazdej. sou to bezva holciny ktery na to maj a a budou na tom jeste lip sou nejlepsi *14* *14* *8* *5* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: JA Z NICH OMDLIM

      Jé,ty mi úplně čteš myšlenky!Jsou to fakt supééér holčiny a já je mám moc ráááda hlavně Nicole.....ta je nej a moc bych se nekdy chtela dostat na jejich koncert!přímo je miluju!!!Jsou děsně fajn a cool a in a prostě nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeejj! *14* *14* *3*
  • Pussy Cat Dolls

    Ahojkýýýýý *3* !
    Musím tedy říct, že Pussy Cat Dolls jsou fakt úžasný *14* ! První písnička, kterou jsem od nich slyšela byla písnička Beep *4* . Pak Buttons a šlo to dál ... *14* . Nejradši mám Nicole a Carmit *4* . Jsou fakt super *5* !!! Sandy *3*
    • Re: Pussy Cat Dolls

      ajoj nicol ako sa mas *4* ja celkom pohode naj kamoska tancovala na vasu skladbu donca *3* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit