Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super blog!

    Super blogísek, se podívejte sami!!
    www.pussycat-dollsky.blog.c z
  • Jako ujdou;)

    Jako ne že bych z nich zrovinka šilela nebo omdlevala, ale jako jinak jsou dobry. Rada si je poslechnu a to je asik tak vše... *3* *4* *1*
  • super koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    to jo koncert byl SUUUPPPPEEERRR!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *15* *15* *3* KDO NEBYL NEEEEVVVÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • XoXoXoXoXoXoXo

    Hlasujte na www.t-music.cz v sekci novinky pro Pussycat Dolls!!!! Díky *14*
    • Re: XoXoXoXoXoXoXo

      píšou,že už to nejde,až v pátek *9*
  • ×

    The Pussycat Dolls jsou upe nejlepší skupina podle me..!jsou uzasny... *14* *1* ♥
  • Pcd

    moc jsem na tehle diskuzi nepochopila.co tu delaji metalisti,nic proti nim ale kdyz nemaji radi Pcd,tak proc sem lezou a ajk je vubec znaj,myslim ze v danem zanru jsou pussycat dobre,delaji pop a jejich pop mi prijde propracovany,ne nejaky levny europop,jsou skvele tanecnice,a i kdyz plno zlych jazyku bude furt tvrdit ze neumi zpivat,tak sou proste hluchy,Nicole a Melody zpivaji slusne,zbytek jsou tanecnice,tak nevim proc by musela cela skupina umet zpivat,pokud ja vim byli pussycat puvodne jen tanecni skupinou,a nechapu jak tu nekdo muze srovnavat Nightwish s Pussycat,delaji uplne odlisny zanr hudby,obe skupiny jsou dobre ale ve svem zanru,jen pcd jsou hodne komercni,coz ale pop byva,ale komercni prece nemusi hned znamenat spatny ne?
  • x/

    Nenávidím Nicole...Myslí si,že je ze skupiny nejlepší,přitom ostatní holky zpívají mnohem lépe než ona *16* Taky píseň Jai ho! má napsáno -> A.R. Rahman feat. Pussycat Dolls feat. Nicole S... Tohle mi přijde docela trapne,nemyslíte??
    • Re: x/

      Co to tady meleš asi nejsi normální že jo *16* Nicole má nejlepší hlas ze skupiny tak asi proto je hlavní zpěvačka.
      • Re: Re: x/

        Já jsem naprosto normalni a nemusis me urážet. Tohle je diskuze a tady se diskutuje...Zkus si poslechnout,jak zpívá Nicole live a uvidiš,že se to nedá poslouchat...
        • Re: Re: Re: x/

          Za prvé já tě neurážím *13* a za druhé byla jsem na koncertě a slyšela Nicole na živo,má ůžasnej hlas,a pokud se ti nelíbí tak sem nelez *13*
        • Re: Re: Re: x/

          Zase meles blbosti, ja na jejim koncerte byla a zpiva nadherne, tak nevim co meles *1*
    • Re: x/

      V tom nazvu mas mozna pravdu, ale jinak s tim, ze Nicole neni nejlepsi, tak to je blbost, na ni z hlasem nema ani jedna, trochu se ji priblizuje melody, ale fakt jen trochu...
      • Re: Re: x/

        přesně
  • plsíík Buttons

    plsíík dejte sem foto z Buttons *4* *7* *9* *16* *8* *3* *9* *9*
  • Prostě super!

    Pussycat dols jsou opravdu vynikající a pořád se mi libí a rád je poslouchám.
  • I love them

    pussycat dolls su najlepsia skupina na svete..:) kuknite sa na moj blog.. www.thepcd.blog.cz *14*
    alebo na www.nasa-pcd-skupina.blog.cz
    tam maju baby zalozenu svoju vlastnu skupinupussycat dolls..aj foto..:)) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit