Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TV

    V pondělí budou celý den na Ocku TV hrát písničky od Pussycat Dolls, tak se koukejte!!
  • RE. Dianka

    myslíš jako i mě?... tak tady píšou, že se rozapdaj se jim snažim napsat jen co vím... a já vím moc dobře, že se nerozpadly.. ;) pcdmusic.com znám ;-) stejně jako beautifulmovements.com
    a další ;)
    A jestli to myslíš i na mě tak to není můj problém ;)
  • dovolená s PussycatDolls

    našel jsem na netu tuhle bombu: pokud je vám 18 či více, máte šanci jet na dovolenou s Pussycat dolls.. Úlet!

    http://www.hrajpoker.cz/a ktuality.php?podsekce=33&id=85
  • Pussycat dolls

    Vy Magoři! Vy kreténi...! Za prvé ta rezavá škaredá a stará Carmit už konečne táhla do prdele! teda na charitu... a v novym klipu není! Ale je tam Jessica! A komu se Pussycat nelibijou tk at sem prostě nepíše! vale beztak jim zavidíte slávu.... magoři! Pussycat dolls - I love you! Viď Lucinko! *3* *3* *3*
    • Re: Pussycat dolls

      Pičo nebo čuraku jako to vám všem příjde normální takhle se tu sesměšnovat? *7* Ti co si myslíte že vaše milované pussynky sou bez chybičky tak to jte na velkým omylu(tupci) *15* Jinak nevim co na nich máte teda! *9* *9* (a jo teda kdo si myslí že závidíme tak se mýlíte(nemáme co) *8* *8* *8* *8*
    • Re: Pussycat dolls

      Carmit náhodou právě krásná ženská ,není nádherná ,ale je svá a tím je vyjímečná
  • pusicat dolls

    pusicat dols sou supr a ja vas miluju *3* *3* *3* *14* *14*
  • the pussycat dolls

    Ahoj,the pussycat dolls budou v praze 21.unora 2009,prijdte tam,ja tam budu taky.Kdyztak mi napiste do fanclubu,me jmeno:milano.alyssa. *4*
  • Nicol Scheerzinger LOVE!

    Nicole Scherzinger je nejlepší ze skupiny a potok Jessica. Zbožňuju The Pussycat Dolls!!!!!!Miluju je, jsou to zlatíčka, nejnejnej skupina na světě!!! Faaak super, prosím lidi, registrujte se do jejich fanclubu, tady na hudebniskupiny.cz prosííííííííííííííí
  • --

    lidi to nemáte větší problémy než řešit jak se oblíkaj PCD
  • PCD

    Jsou super, že? *3*
  • jsou nejjjjjjjjjjj

    HELE LIDI, NENECHTE SE ODRADIT TIM TUPCEM, JE TO HLUPÁK!!!!NO METALÁK =)
    PUSSYCAT DOLLS FOREVER!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit