Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RESPECT

    Jsou to štětky, nebo tak alespoň vypadají. Hlavně mi nepište, že jim závidím, nebo další podobné pičoviny, jo? Protože kdybych jim náhodou záviděla a přála bych si být jako ony, tak chodím skoro nahá, stejně jako ony. Moc to přehání, to už není sexy, ale trapas! Páá pussy, mějte se! *9* *15*
    • Re: RESPECT

      Bože další hloupoučká.To že to sem napíšeš tak tím nic nezměníš.Nicole bude i dal nadherná ženská a vzor pro honě lidí.Zajímalo by mně Jakou udbu posloucháš Ty a co máš za idol ale to sem určitě nenapíšeš na to máš málo odvahy.
      • Re: Re: RESPECT

        Nemám dost odvahy, jo?? *15* *15* *15* Eminem, Rihanna, Kat DeLuna, Kontrafakt, Enrique Iglesias... A někdy právě PCD..já jsem nenapsala, že je neposlouchám, já jsem se jen vyjádřila k jejich vzhledu. Chováte se fakt úžasně, že hned každému nadáváte. Co kdyby to sem napsala třeba vaše kámoška?? Taky jí hned začnete nadávat? Peace! Zdar!
      • Re: Re: RESPECT

        Dobře si ji setřela!!! *1*
    • Re: RESPECT

      Ona to je vlastně jenom image, Nicol někde psala že je stydlivá ale kdo ví? Jestli je stydlívá tak by měla alspoň nosit podprsenku *15* Štětky to asi nejsou ale fakt to přehánějí!
      • Re: Re: RESPECT

        jo vlastne mas mozna pravdu o te podprsence *15* , ale vis co, to je na ni!!! presto to obleceni co maji, co bych za to dala abych ho mohla mit!!! oblikaji se podle me super!!
        • Re: Re: Re: RESPECT

          To prso je blbost každý kdo byl na konzertu ví že pod těma šatama má podprsenku a je to taky střih šatu že to není možné aby jí vypadlo tak jak je na té fotce. *16*
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            Tak tohle uz ja nevim, mozna mas pravdu!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            Tak tohle uz ja nevim, mozna ma pravdu!!! *3*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jěště něco v.judi byla jsi na jejich koncertě? Je tak pro zajímavost.....
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            bohuzel ne, protoze mne nasi nepustili, ale co jsem se divala na youtobe tak super, vidis a me se prave nejvic libi to obleceni na nicole!!! a ty jsi byla???
            • Re: Re: Re: Re: Re: RESPECT

              Taky ne a teď mě to trochu štve *9* Myslím že nejlepší oblečky má Kimberly a Melody *3* *3*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jako některé hadříky jsou parádní ale některé *9* Někdy je to dost trapné.... Těm ostatním to sluší ale Nicol vypadá někdy moc hrubě. Prostě jak kdy...
      • Re: Re: RESPECT

        a kde si prosim te cetla, ze nenosi podprsenky??? *1*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Viděla jsi už jak ji v Amsterdamu vyskočilo prso když se předklonila? Asi ne *15* *15* http://tn.nova.cz/red/celebrity/zpevacce-z-pussycat-dolls-vypadlo-pri-koncerte-prso.html
    • Re: RESPECT

      Víš, jde vidět, že seš moc hloupá, oblíkají se krásně a ne jak štětky, víš když na to mají, tak proč ne, málokoho zajíma jak jsou oblečený, ale spíš to, že umí nádherně zpívat a tancovat!!! Když se ti nelíbí, jak se oblíkají, tak se na ně nedívej, nebo se nemůžeš dívat na to jak vypadáš ty, tak to asi bude!!!
      Tak to řeknu jedno, měla by si ze sebou něco dělat *1* *1* *1* , papinky *3*
      • Re: Re: RESPECT

        Hele, podívejte se, jo? Já jsem sem jen napsala svůj názor! A rozhodně nic se sebou dělat nehodlám, protože jsem se sebou velmi spokojená! Asi jste si nevšimli titulky RESPECT, nebo všimli a asi nevíte, co v překladu znamená! Řekla jsem svůj názor, tak v klidu. Peace! Pokud dál nechápete, tak klidně...dejte mi všichni 5, no, když vám to pomůže! *15* A je pravda, že se oblékají jako štětky, výstřední oblečení je OK, ale tohle je trapas!
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jsi debil!!! *1*
  • pcd

    Zdravim,tak já si myslím, že zase tak skvělý jak z nich děláte nejsou!Sice uměj dobře tancovat ale ten zpěv??!!No hrůza,byla sem na jejich koncíku a bohužel mám hudební sluch,takže sem dost trpěla!!Jsou to spíš tanečnice než zpěvačky,na poslech na cd dobrý ale naživo,už bych na ně znova nešla fakt ne,docela mě to zklamalo..Tak čeeest
    • Re: pcd

      no to máš zase pravdu že na živo nic moc. Ale to je jedno stejně sou pro mě nej! *3*
  • Nicole is the best!

    Pussycat Dolls jsou skvělý!!!!Včera večer jsem viděla jejich písničku I hate This Part a dneska ráno When I Grow Up, a fakt super. Zpívají moc super, ale nejraději z této skupiny mám Nicole, protože miluju její písničky a celkově její hlas atd... *14* *14* *14* I LOVE PUSSYCAT DOLLS & NICOLE SCHERZINGER *14*
  • PCD in Prague

    hééééééééééééééééé j Pussycat Dolls v Praze je to naprosto nej skupina a na ten koncert jedu staršně moc se těšíím áááá jupíí strešně jsem řvala když jsme ten dárek vyděla uáááá doufám že budou pořádat autogramiádu=)
  • :)

    Nejlepsí skupina x)) jejich songy jsou best *14* a nadherně tančí *14* Jak to tady pročítam,tak je pravda,že by Nicole mohla dát prostor i ostatním,ale stejne jsou nej *14*
  • Re: v.judy

    Jo omlouvám se *3* bylo to na tebe xD... no něco pravdy na tom asi bude... třeba jestli sis všimla když zpíva a tak tak jí úplně vyjedou žíly na krku možná by mohla trošku ubrat a zvládla by víc :-)
    • Re: Re: v.judy

      *1* *1*
    • Re: Re: v.judy

      Tak s těma žílama na krku si mě dostal *1* *1* *1*
  • ...

    Ahojte taky se chci zeptat nejedete nekdo z brna, nechci jet sama a asi bych tam stejne nedojela *1* , kdyztak prosim piste na maill... diky *4*
  • TRAPÁCI

    Já vás nechápu debilové!!! PUSSYCAT DOLLS se nerozpadli! Vy ste fakt kokoti, každý den čtu novinky od jednotlivých členek + k tomu si píšu s Kimberly na dipdive, tak co pořád kecáte voloviny?! To že slyšíte nákou píčovinu v BRAVU hned se toho nechytejte děti!
    VĚRNÍ FANOUŠCI NECHŤ NAVŠTÍVÍ WWW.PCDMUSIC.COM
    A PŘEČTOU SI TO OSOBNĚ (POKUD UMÍ ANGLICKY)
    • Re: TRAPÁCI

      já když něco čtu v nějakým časopisu tak si to ověřim jestli je to pravda,a na stránky pcdmusic.com chodim každej den píšu si s Nicole na facebooku.......
  • CO???

    mazák:Jaký kundy ty kretené vyjebanej.
    *16*
    INFORMACE PRO VŠECHNY FANOUŠKY PUSSYCAT DOLLS,ZVU VÁS NA KONKURZ NAŠÍ KAPELY,KTERÁ DĚLÁ STYL PUSSYCAT DOLLS,HLEDÁME TŘI NOVÉ ČLENKY,VÍCE NA http://nej-music.blog.cz PŘEDEM DÍKY VŠEM CO MAJÍ ZÁJEM. *3* *3*
    • Re: CO???

      Škoda-už v jedný takový jsem, ale možná bych veděla o někom.. jedna zrzka (19) a blondýna (17)..
  • ....

    PCD jsou ta nej,nej skupina!Konečně nějakej girlband kterýmu se podařilo prosadit a vydržet na výsluní! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší