Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozpad?

    Můj názor na celou věc ohledně toho,že se PCD rozpadají je takovy,že me to vubec nepřekvapuje...To co čtu a vidim, jak holky nadavaj na Nicol, že se porad cpe do popředí apod. Na turne DD se Melody přimo opřela do Nicol...smala jsem se :D no to je jedno, ja tuhle skupinu mam rada,ale taky me stve chovani Nicol...:/
  • Podpořte Pussycat Dolls

    podpořte Pussycat Dolls v 2. kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • plakaty

    Ahoj, jen bych se chtela zeptat jestli nemate nekdo na prodej plakaty Pussycat dolls nebo Nicole Scherzinger??? Jestli jo tak mi napiste na email....diky *3*
  • Položme si otázku...

    Na Očku hraje jiná I Hate This Part než v Esu na nově. Proč nevysílaj jen jednu verzi? *7* Ta na nově je nějaká zremixovaná či co.
  • hmm...

    mno já nwm...písničky mají velku hezký...ale příjde mi že jediný co jím jde nejlíp je natřásání a kroucenní..... *1* nevidělala sme jedinej videoklip kde by se pořád nekroutili..!!! *9* *9*
  • ??

    hele, co se vlastně stalo s Asiou???
    • Re: ??

      by mě taky zajímalo *7*
  • Jai ho

    na www.lewis99.webovastranka.cz si můžete stáhnout verzi Jai ho od PCD z Oscarového snímku Milionář z chatrče;)
  • PCD

    Ahoj lidičky.Mam novou správičku.Budou mít novej klip k nějakému novému filmu.http://www.youtube.com/watch? v=44kAiKraG88 Koukněte se na to.Dělají nové věci tak že nehrozí že by nejak končili.Hlavně ted když jsou hoooodně na vrcholu.Už se těším na ten klípek Nicol tam vypadá super jak vždy.
    • Re: PCD

      Jj, bude to klip k novému songu Jai Ho k filmu Milionář z chatrče. Už se na něj moc těšim *14* Akorát mě štve, že ho natáčeli v Rakousku a ne v česku, ale tak co se dá dělat xD *3*
  • Položme si otázku...

    Na Očku hraje jiná I Hate This Part než v Esu na nově. Proč nevysílaj jen jednu verzi? Ta na nově je nějaká zremixovaná či co. Odpovězte někdo, docela mně to zajímá.
    • Re: Položme si otázku...

      Proč nevysílaj jen jednu verzi? Tak tuhle otázku nepokládej sem, ale napiš si na očko nebo na Novu. A myslim si, že je to snad jedno, i kdyby vysílali 100 verzí, tak tobě to může bejt u prdele. September - cry for you taky hrajou 2 verze. !!!
  • skupiny the pussycat dolls jsou dvě

    Ta Asia hraje v jiné skupině která se taky jmenuje the pussycat dolls.ty skupiny jsou totiž dvě v jedné jsou tři zpěvačky a ve druhé tam je ta nicole,melody,aslee,jessica,kimberl y.... *3* *13* *5* *4* *3* *4*
    • pcd-pussycat dolls

      ne jedna skupina kde je nicole,melody,kimberly,jessica,ashl ey je skupina pussycat dolls a kde je asia se ta skupina jmenuje next dolls.
      • Re: pcd-pussycat dolls

        to asi psali,že hledají další členku PC Dolls,tak psali,že je next dolls,o té Asii,tak sis to asi popletla
      • Re: pcd-pussycat dolls

        Ale byla v Pussycat dolls, ale po roce odesla *3*
    • Re: skupiny the pussycat dolls jsou dvě

      Tak o tom tezce pochybuji *15* je jenom jedna skupina Pussycat Dolls a Asia v ni byla, ale jenom rok a pak odesla *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší