Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • PCD

    Melody má nejlepší hlas. *15*
  • Mel 4EVER

    JJ Mel má skvělej, dokonalej hlas! Melody byla, je a bude nejlepší! četli jste nekd oten komentar, co rekla Nicole? prý že by klidne zpívala sama, že stejne ji vsechny delaji krovi..pritom kazda Doll má svuj vlastni song a Melody má prostě nejlepší hlas!!!Nicole je moc namyšlená a hlavne podceňuje ostatní! Kdyby šlo o tanec v tom je nejlepší Kimberly..a pokud jde o hlas? každopádně Mel!!
  • Mel a Kim

    Nicole ma hlas zive jak chlap *9* *15* *15* *15*
  • ertete

    hrabe ti děvko hysterická?! *9* *15* nech se léčitn a svoje PD si strč do prdele takový sračky *15* metal poslouchá víš lidí než tyhle chujoviny *9*
    • Re: ertete

      jo přesně metal je nejlepšííí *15*
  • OK

    Tynq: No tak tu prosím nepomlouvej PCD, který zpívají hud.styl Pop a jeden song maji i Rock, s Hip-Hopem nemaji nic společného... Já popravdě poslouchám Hip-Hop, ale český a slovenský jako fakt nemusim, Ten je ubohý!!!a ještě k tomu nesnášim Gipsy.cz, fakt uchylna skupina!=(
    • Re: OK

      mno tak kdyz tak prosiš *15* ...me je to jedno vis co...ale ja sem udelala to samy protoze do my oblibeny skupiny taky psaly ze pop a PCD,Jonas brothers jsou nej a takovy picoviny... *5*
  • úbytek

    ubývá PCD hlasů *9*
    • Re: úbytek

      to je dobře!!! *15*
  • Pussycat

    lidička stahujte jai ho prosím na http://mp3s.nadruhou.net/65431-puss ycat-dolls-jai-ho-exclusive-6349 a taky můžete i hate this part prosím na http://mp3s.nadruhou.net/60817-puss ycat-dolls-i-hate-this-part-9dc6 děkuju vám moc *14*
  • DMSHIT

    Tahle diskuze je o Pussycat Dolls a ne o nejakych ****** Depešácích!!!!!! Žádný nadávky a vulgárnosti prosím, tak když PCD neposloucháš, proč sem lezeš? závidíš? hmm?? *16* *8*
    • Re: DMSHIT

      A co bych měla závidět lehkým holkám??...:-*
      • Re: Re: DMSHIT

        Všechno, aby ses měla na co ptát!!! Jaký lehký holky? No jo vlastně, ty mluvíš sama o osobě, lesbo!! *15* *16* *8* No aby ses ještě nepřidala, viď, hmm..??? Zalez si k tvýmu hud.stylu, nevim ani co posloucháš *13* *16* Ale určitě zase nějaký pí*****y!!Takže bud tak laskavá a nepřidávej se k ostatním a nerikej PCD, že jsou lehký holky, protože takhle urážíš sama sebe *15* No jo, jedna kráva, tím myslim tebe, zná pussycat dolls z jednoho obrázku, a myslíš si, co jsi viď??Velká barbína, která je celá pihatá a hnusná a jeste k tomu PCD závidí!!Jejich popularitu!
    • Re: DMSHIT

      a co by jim jako mel/a zavidet...nevis???
  • pusííínečky:)

    Jsou super!!!!!!!!!!!! Nejskvělejší skupina na světě!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
    • Re: pusííínečky:)

      neřekla bych
      • Re: Re: pusííínečky:)

        Tyvole, co tady pořád prudíš??? Mi ti taky nepomlouváme ten tvůj metál, tak si těch našich příspěvků nevšímej ne???? Fakt tě nechápu *16* Ale zdá se mi divný, že sem pořád lezeš, aniž by si PCD poslouchala, to mi nejde do hlavy. Já taky neposlouchám Metallicu, SlipKnoT nebo Iron Maiden atd.. a taky jim tam nelezu, at si píšou k tý svý skupině pochvaly a nevšímám si toho, no holt ty jsi tak sobecká/ý, že tu budeš odporovat pochvalám na PCD!!! *8* Měl/a by sis uvědomit, že ten tvůj metál neni jedinej na svete, takže tu nemusíě prudit, socko!!!! a nemusíš tak odporovat pochvalám a dobrým komentářům na PCD!!!
        • Re: Re: Re: pusííínečky:)

          víš ale mě to baví>xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší