Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    no tak je pravda , ze tam Melody zpiva... ale malo!... a v singlech jen v WTAT njn... zpiva dobre, ale co Melody?... xD ta snad ne? ... jak dokaze vyzpivat vysoko, coz Nicole ne ! :D
    • Re: ...

      *13* Melody je dobrá,ale na Nicole nemá už o tom nebudu diskutovat *15*
      • Re: Re: ...

        Přesně, Melody umí zpívat a umí dobře zpívat, ale nikdy by nedokázala odzpívat celej koncert, na to ona prostě nemá, kdežto Nicole jo...
  • Škoda

    Ty jejich písničky vypadaj jako kdyby Nicole byla samostatná zpěvačka a ty ostatní byly jenom nějaký vokalistky v pozadí. *9*
    • Re: Škoda

      ono to tak i je :).. bohuzel no.. Nicole by neprezila kdyby byl slyset i hlas jiny dollsky nez Melody... a na toz vsech :D... a ted tady ocekavam miliony komentaru, ze Nicole je nejlepsi a tak.. nojono.. neni nejlepsi.. nikdo neni nejlepsi " ;-)
      • Re: Re: Škoda

        Přesně...a když už jsme u toho, tak Nicole je z holek nejlepší, protože má nejlepší hlas, ty ale budeš určitě tvrdit opak že... *1*
      • Re: Re: Škoda

        presne *1* aj mel tam dost spieva takze neni o com rec *4*
      • Re: Re: Škoda

        *1* kdyby jsi si poslechl album DD tak by jsi slyšel i ostatní holky
  • t-music

    Hlasujte na t-music pro PCD Hush Hush... *3*
    • Re: t-music

      hlasuju každej den *1*
      • Re: Re: t-music

        taky, taky *15*
  • PSD

    PSD jsou skvělý. Když se tak dívám na tu hádko o Nicol, tak musím uznat, že obě dvě strany mají v něčem pravdu. Nicol zpívat umí a dobře, ale zase je pravda, že je všude jenom ona. Měla by nechat zpívat i ostatní a pak by byly PSD ještě lepší! PS: Pokud jsem se někde překlepla, nebo mám pravopisnou chybu, tak se předem strašně moc omlouvám! (protože vidím, že se tu na pravopis nějak dbá)
    • Re: PSD

      Máš sice pravdu že Nicole je všude,ale zpívá nejvíc proto že má víc zkušeností,samy holky to přiznaly,říká to i Melody.
      • Re: Re: PSD

        ale Nicole přišla nejpozději!
        • Re: Re: Re: PSD

          Presne tak, ona kdyz prisla do PCD, tak uz mela zkusenosti se svou predchozi skupinou *3*
          • Re: Re: Re: Re: PSD

            Jak se jmenovala její předchozí skupina?
            • Re: Re: Re: Re: Re: PSD

              Eden's Crush
        • Re: Re: Re: PSD

          jo Nicole přišla nejpozději,ale má nejvíc zkušeností!to není o tom kdo příjde dřív a kdo pozdě!
          • Re: Re: Re: Re: PSD

            Neměla ae PCD opouštět, když jako sólistka šla do háje!! Stejně jsou zase spolu!
      • Re: Re: PSD

        to mas pravdu *3*
  • Slumdog Millionaire

    Jai Ho! Nej song!!! Znám celej text! Už jsem si ho i nazpívala(Taková amatérská nahrávka, jinak mám svoje složený texty)!!!!! You are my destiny Jai hooooo! Catch me, catch me, catch, come on caqtch me. I want you now. I know, you can save me, you can save me, I need you now. I´am yours forever, yes forever, I will follow. Anywhere in anyway. Never gonna let go.... To miluju!!!!!
  • jsou skvělé

    jsou nejky
  • konečně

    už jim jde diskude,konečně *3*
    • Re: konečně

      diskuse
  • Lolo

    Lidi,z Nicol je mi na blití...I přes to,že PCD jsou moje oblíbená zkupina musim řict,že je fakt trapná...Vyvyšuje se nad ostatní holky a vůbec jim nedá prostor...Jai ho -> pussycat dolls teat. Nicol S. -> nejvic trapas tohle...Tak je snad členkou pcd tk jk muže byt feature?? Melody ji to na jednom koncerte natřela,když řekla -> díky,že me tady povzbuzujete,i když nejsem feature!! Jednou už Nicol odešla od PCD a solo kariera ji vubec nevysla...ted se chysta znovu??!! To ji nedochází,že bez PCD je nula??!! Nechci tady vyvolat ždny rozruch,ale tohle je diskuze a je to jen můj názor a každy má svobodu projevu...Takže peace ®
    • Re: Lolo

      Ty jseš fakt na palici,kde to bereš ty rozumy *1* *16* *5*
    • Re: Lolo

      Tak kdyz uz tady rikas svuj nazor, tak mluv pouze za sebe...musis psat, ze je jenom pro tebe trapna...protoze vetsina lidi si to tady nemysli (ja taky ne) *13* a k tomu psani, mela by si se podivat na pravopis a potom teprve napsat, co si myslis *5*
      • Re: Re: Lolo

        Ano,opravuji se,je to pouze můj názor a za svým názorem si stojím...Chtela bych vidět váš,jestli pořád píšete straaašne pravopisně...ano mam tam z misto s aby se nekdo nepoto...
    • Re: Lolo

      ty čupko nejdřív se nauč psát a pak pomlouvat *5* *8* *16* *10*
      • Re: Re: Lolo

        Bazíruješ tady na každém slovíčku?? A jiný pádný argument nemáš? A navíc já nepomlouvam...Kdybych mela možnost,klidně bych ji to řekla do očí...®
  • Pussycat

    lidička stahujte jai ho prosím na http://mp3s.nadruhou.net/65431-puss ycat-dolls-jai-ho-exclusive-6349 a taky můžete i hate this part prosím na http://mp3s.nadruhou.net/60817-puss ycat-dolls-i-hate-this-part-9dc6 děkuju vám moc *14*
  • Jai Ho!

    Jai ho! je super song, miluju ho!!!!
    • Re: Jai Ho!

      jojo souhlasím jai ho je plostě nej nej *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Jai Ho!

        jai ho je dejlepší song *4*
    • Re: Jai Ho!

      jj...taky *3*
      • Re: Re: Jai Ho!

        moje nejoblíbenější hned po IHTP *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší