Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    to jo koncert byl SUUUPPPPEEERRR!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *15* *15* *3* KDO NEBYL NEEEEVVVÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • PCD

    Já se přidávám k těm co prohlšujou že bez toho aby to někdo slyšel nemůže kritizovat!!! A přiznávám že když jsem zjitila že bude jejich koncert v Praze tak jsem si řekla že tam nejdu že stejně zpívají hrozně naživo....ale po pár dnech mě to přešlo hlavně když jsem uslyšela koncertní verzi IHTP to sem byla uplně překvapená.....a na koncertě sem čuměla
    • Re: PCD

      aha-IHTP-bude asi I hate this Part
    • Re: PCD

      jak jsou úúžasnýýý!! Od té doby patří mězi moje nej skupiny....teda je pravda že je to hlavně o Nicole ale tak když to tak vezmete PCD bez Nicole nejsou PCD stejně jako Nicol bez to bez PCD taky moc nevyšlo jinak by se k PCD nevrátila....Nicole je skvělááááá ale nejvíc zbožňuju Ashley *1*
      • Re: Re: PCD

        jo a ještě dodatek.....i když to někteří slyšely na živo stejně nedokázaly napsat že PCD to prostě umí....například naši mylí novináři kteří byly přítomni na koncertě.....hlavně ženské ty byly vůči nim tak zaujaté že zkritizovaly co mohly.....kreténi!!!!
        Ale to už snad raději neřešit ptž to nemá cenu *1*
        • Re: Re: Re: PCD

          Ono je velice moderní říkat, že novináři nepíšou o tom co jak kde bylo ve skutečnosti ale kdyby sis uvědomila že ti novináři mají za sebou více koncertů a můžou tedy srovnávat tak bys možná došla k závěru že ten koncert třeba nebyl tak dobrý jak se jevil tobě nemyslíš? *5*
          • Re: Re: Re: Re: PCD

            Jenze tady nejde o to porovnavat ty koncerty, ale hodnotit je, jakej ten koncert byl, jak tanec tak zpev, ale ne je srovnavat s jinym koncertem...jenomze nasi novinari jsou proste idioti a musi kritizovat, ikdyz neni co...
  • :)

    Nejlepsí skupina x)) jejich songy jsou best *14* a nadherně tančí *14* Jak to tady pročítam,tak je pravda,že by Nicole mohla dát prostor i ostatním,ale stejne jsou nej *14*
  • nicole???????????? je 1

    souhlasím s judy a verkou že je nicole nejlepší. a to že si to někdo pustí na netu a neslyší to na živo jak kdo zpívá tak nemůže KRITYZOVAT!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *16* JO A HOLKY ODEŠLA CARMIT *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15*
    • Re: nicole???????????? je 1

      Dekuji, presne, mas pravdu, oni si mysli, ze kdyz si to pusti na netu, tak je jim to jasny...nevim proc sem chodi, kdyz umi jenom kritizovat *16*
      • Re: Re: nicole???????????? je 1

        Naprosto s váma souhlasím holky,dělají ze sebe kdoví co a přitom ví prd *1*
  • Carmit neodešla !!!!

    ALE ONI KECAJ !!! CARMIT NEODEŠLA ODEŠLA JESSICA !!! *13* *8*
    • Re: Carmit neodešla !!!!

      spíč opačně holka!!kdes k tomu přišla?!? *9* *1*
      • Re: Re: Carmit neodešla !!!!

        Odešla Carmit,Jess si jen obarvila vlasy na červeno
    • Re: Carmit neodešla !!!!

      Ne nekececaj odesla Carmit, ses vedle *1*
  • x/

    Nenávidím Nicole...Myslí si,že je ze skupiny nejlepší,přitom ostatní holky zpívají mnohem lépe než ona *16* Taky píseň Jai ho! má napsáno -> A.R. Rahman feat. Pussycat Dolls feat. Nicole S... Tohle mi přijde docela trapne,nemyslíte??
    • Re: x/

      Co to tady meleš asi nejsi normální že jo *16* Nicole má nejlepší hlas ze skupiny tak asi proto je hlavní zpěvačka.
      • Re: Re: x/

        Já jsem naprosto normalni a nemusis me urážet. Tohle je diskuze a tady se diskutuje...Zkus si poslechnout,jak zpívá Nicole live a uvidiš,že se to nedá poslouchat...
        • Re: Re: Re: x/

          Za prvé já tě neurážím *13* a za druhé byla jsem na koncertě a slyšela Nicole na živo,má ůžasnej hlas,a pokud se ti nelíbí tak sem nelez *13*
        • Re: Re: Re: x/

          Zase meles blbosti, ja na jejim koncerte byla a zpiva nadherne, tak nevim co meles *1*
    • Re: x/

      V tom nazvu mas mozna pravdu, ale jinak s tim, ze Nicole neni nejlepsi, tak to je blbost, na ni z hlasem nema ani jedna, trochu se ji priblizuje melody, ale fakt jen trochu...
      • Re: Re: x/

        přesně
  • že prý

    Nicol opouští skupinu a dává se na samostatnou dráhu-www.zurnal24.si-to píšou
    • Re: že prý

      jo ona totiš odešla (celkem dlouho to je) a pak se vrátila. jste to asi zaspali *1*
      • Re: Re: že prý

        nn, nezaspali, oni si mysli, ze ted nicole odejde, ale neni to pravda *3*
    • Re: že prý

      No tak lzou, to neni pravda, Nicole rekla do radia, ze kdyby chtela odejit se skupiny, tak ze tady nesedi...takze to je nesmysl, zatim nehodla odejit *3*
      • Re: Re: že prý

        tak si ti Slovinci asi vymýšlí,nebo jsem to špatně přeložil
        • Re: Re: Re: že prý

          Ne to si prelozil dobre, protoze on to nekdo rekl a zacalo se o tom mluvit, ale Nicole to vyvratila, ze to neni pravda. *3*
          • Re: Re: Re: Re: že prý

            aha,tak je to,tedy
  • Totální sračky

    Stačí když to musim slyšet dvacetkrát denně v práci a zvedá se mi kufr proboho to sou krávy na n
    • Re: Totální sračky

      ty jseš kráva *16* *16*
      • Re: Re: Totální sračky

        Asi tak, ty ses krava *10*
  • ...

    AhOj lidi jseem největětší faninka PCD ...Jela sem kuli nim až na koncert do Ameriky *3* ...A bylA SEM I V Čechách..ae i když sem největší faninka JESSICI tak stejně je nejasnější že nej hlas má prostě NICOLE a nejlíp tancuje KIMBERLY!!! *3* ..Samo že i MELODY skvěle zpívá ae umíte si představit že by vyřvávlala sviim hlasem písničku I HATE THIS PART? já teda ne prostě NICOLE je upa super na hlavní zpěvačku a zase neumí tak dobře tancovat ako ostatní!!!MELODY a NICOLE sou dvě best zpěvačky a JESSICA,KIM,ASHLEY tři best tanečnice!!! *5* ..Tak zdarec
    • Re: ...

      Prosimtě co to tady meleš?Asi nejsi normální *13* Kdyby jsi byla jejich největší fanynka tak jedeš na každej koncert.
    • Re: ...

      Co to tady meleš prosimtě? Největší fanynka PCD? dala jsi jim fakt velký dárky? setkala ses s nima v zákulisí? obejmula jsi je? Mark Spendtre má co řikat, ten je největší, ale to je jedno..Jo myslíš, že ti to někdo uvěří, že za nima letíš do USA? Tak mi teda řekni, do jakého státu? Pokud tady chceš psát, že jsi největší fanynka PCD tak přijeď sem ke mně, Praha 5, ulice smejkalova a řekneš mi celou biografii všech členek PCD, ukážeš mi tvoje oblečení PCD, tvoje podpisy od nich a fotky či videa!!!Vzpamatuj se prosimtě!
      • Re: Re: ...

        Jo a kdyžtak se nauč psát zlato, hmmmm..?
        největětší - největší
        faninka-fanynka
        sem-j sem
        chyby přesto neřeším, ale prostě štve mě to, že sem píšeš, že jsi jejich největší fanynka. V tom případě já jsem taky největší fanynka dívčí skupiny Pussycat Dolls a chlapecké Jonas Brothers! A přez net se s tebou fakt hádat nebudu, protože všechno info si tu muzes najit.
    • Re: ...

      Tvy hodnoceni je presny, stojim za tim, co si tady napsla *3*
  • Mel a Kim

    Nicole ma hlas zive jak chlap *9* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší