Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www.ujdeto.cz

    dal jsem Elevator du ujdeta,tak hlasujte *3*
  • pcd-pussycat dolls

    ale asia je místo carmit tak co říkáš
  • pcd-pussycat dolls

    chtěla bych se zeptat kdy bude snima vyztupovat asia nitollano nová členka je to moc důležité čekám odpověd
    • Re: pcd-pussycat dolls

      Cože? hele nejsi trochu pozadu?? Asia Nitollano s nima měla jen jeden koncert a potom odešla!! Nová členka to neni, ted vede svoji solo dráhu, neco jako Carmit!!!!!!! Pořádně čti holka!
      • Re: Re: pcd-pussycat dolls

        ale nějak ty její osobní stránky nechcou začít fungovat *9*
        • Re: Re: Re: pcd-pussycat dolls

          ale už se to trochu rozjelo
  • Položme si otázku...

    Na Očku hraje jiná I Hate This Part než v Esu na nově. Proč nevysílaj jen jednu verzi? Ta na nově je nějaká zremixovaná či co. Odpovězte někdo, docela mně to zajímá.
    • Re: Položme si otázku...

      Proč nevysílaj jen jednu verzi? Tak tuhle otázku nepokládej sem, ale napiš si na očko nebo na Novu. A myslim si, že je to snad jedno, i kdyby vysílali 100 verzí, tak tobě to může bejt u prdele. September - cry for you taky hrajou 2 verze. !!!
  • PCD

    Ahoj lidičky.Mam novou správičku.Budou mít novej klip k nějakému novému filmu.http://www.youtube.com/watch? v=44kAiKraG88 Koukněte se na to.Dělají nové věci tak že nehrozí že by nejak končili.Hlavně ted když jsou hoooodně na vrcholu.Už se těším na ten klípek Nicol tam vypadá super jak vždy.
    • Re: PCD

      Jj, bude to klip k novému songu Jai Ho k filmu Milionář z chatrče. Už se na něj moc těšim *14* Akorát mě štve, že ho natáčeli v Rakousku a ne v česku, ale tak co se dá dělat xD *3*
  • --

    lidi to nemáte větší problémy než řešit jak se oblíkaj PCD
  • hádky

    Oni si to nenechavaj libit je dost možný, že Carmit odesla kvuli tomu. A ted momentalne jsou v hadce Nicole a Jessica a Melody uz uvazovala ze taky odejde. *9*
  • Zpev

    O tom to neni ze umi nejlip zpivat kazda ma narok mit svuj kus a ten zpivat a hezky zpivat umi i Melody jeji hlas se objevuje v nekterych pisnickach a doda to te pisnicce hned jiny nadech nez kdyz zpiva skoro sama Nicole
  • dotaz

    čau lidi, chci se zeptat na nejspíš blbou otázku slyším Pussycat Dolls zpívat, to jo, ale to je tak vše, co o nich vím. teď jsem viděla klip a opět mi vrtala hlavou jedna otázka, tak se na ni konečně zeptám - proč v téhle kapela je vidět (z 90%) jen ta černovláska???? to je její kapela a ty zbylé holky tam jsou jenom jako křoví??? Jinak nechápu, proč by si nechali líbit, že je na špici jen ta jedna černovláska...tak mi to prosím vysvětlete, díky
    • Re: dotaz

      Je hlavní, protoze umi nejlip zpivat, ale ty ostatni taky zpivaji, ale ona ma nej hlas, proto zpiva jako hlavni!!! *3*
      • Re: Re: dotaz

        no ale vždyť ona je v každém klipu z 90%, to se divím, že to ty ostatní neštve... *3*
  • Jakej byl koncert ???

    Hoj lidi.........tak jakej byl koncert ??? Dík,páá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit