Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pussycat dolls

    Hele XXX a Diju mají pravdu Pussycatky jsou super a nikdo je nepomlouvejte a kdo je pomlouvá je ubohej.Vzkazuju těm kdo je pomlouvá:Chtěl bych vás vidět stát na podiu a abyste se ukazali kdo je lepší a pak si teprv pomlouvejte. *4* *16* *8*
    • Re: Pussycat dolls

      jojojojojo máš pravdu, taky sem byla na tom koncertě a mooooc se mi to líbilo. To je jasny, když je to moje nej skupina.
  • Jai ho

    na www.lewis99.webovastranka.cz si můžete stáhnout verzi Jai ho od PCD z Oscarového snímku Milionář z chatrče;)
  • Držte pysky!

    Hele hele, radši drž pysk a vypadni odsud. To taky nedokážu pochopit, proč sem vlastně vůbec lezete, když PCD ani neposloucháte?? Jo a před jejich plakátem se klidně udělám, myslim, že je to 1000000X lepší než před tem tvejma fousatejna debilama *16* který maji schnilý čůráky!!! Ale my všichni dobře víme, že ty zmrde se taky děláš před PCD plakátem! Za pravdu se každem stydí, já vim!! Pussycat Dolls byli, jsou a budou nejlepší! Bezkonkurenčně! Já sice proti metálu jako nic nemám, vše OK, ale když sem vy antiPCD zmrdi píšete, to už me fakt deptá! Už sem nelezte, jinak pokud sem budete lézt dál, je videt že PCD posloucháte. Cožpak já metál neposlouchám a taky na jejich diskuze nelezu! Ale fakt, za pravdu se každej stydí! A vy velký metalisti, to si řikáte vy FANS?? že lezete na Pussycat Dolls diskuzi?? zalez ty 12ti letej puberťáčku, tak co už se ti rozsvítilo??
    Beru to takhle,
    KDO POSLOUCHÁ PCD CHODÍ SEM NA DISKUZI
    KDO POSLOUCHÁ METÁL CHODÍ NA METALOVOU DISKUZI. Chápeš? Tímto způsobem posloucháš PCD!
    • Re: Držte pysky!

      nech se léčit..je vidět že psychicky nezvládáš *15*
    • Re: Držte pysky!

      Diju,máš naprostou pravdu,když někdo poslouchá metal,tak proč chodí na diskusi o Pussycat Dolls? A at' už nenadávají na PCD,jasně,svůj názor na ně napsat mohou,ale je trapný psát to pořád dokola,jaký jsou děvky atd. Nás stejně neodradí ty jejich kecy,my-jejich fanoušci přece víme,proč jim fandíme!!!!!!!!!!! *16* A svůj názor na ně nezměníme jen kvůli tomu,že je na jejich diskusi pořád chodí blbečci,co je pomlouvaj!
      • Re: Re: Držte pysky!

        presne tak!!! *3*
    • Re: Držte pysky!

      Jojo přesně tak,a hlavně nechapu ,kdo furt vymýšlí ty kraviny že jsou děvky...náhodou já vypadat jak ony a oblíkat se jak ony...co bych za to dala *15* Prostě jsou super,a mě moc mrzí(po těch záznamech na který jsem koukala)že jsem nemohla být v Praze...tak příště *14*
    • Re: Držte pysky!

      *15* *15* Ne, mně není 12, ale 15 a metal moc neposlouchám, tak nevím, kde jsi to vzala! Někdy si poslechnu právě PCD! Píšu to sem již po druhé, že jsem se vyjádřila jen k jejich vzhledu a to, že je neposlouchám a vůbec se mi nelíbí, nebo je dokonce nesnáším, nebyla žádná řeč! *5*
    • Re: Držte pysky!

      Dekuju, aspon v tom nejsem sama!!! Jsou to uplny idioti!!! *3*
  • PCD

    Budete někdo koukat v sobotu na Eso.Jsem zvědavá jestli PCD budou v Esu.Docela mně mrzí že v čechách je moc nevyspovídali.Na SLOVENSKU stíhali rozhovory i za tak kratkej čas.Jo a mám dotaz když mám fotky je tady možnost přispět těma fotkama na tu stránku.
    • Re: PCD

      Jo,já jsem se koukala na Eso a byla reportáž o Pussycatkát v jukeboxu,ale taky je tam moc nevyzpovídali. A taky tam byla jejich písnička I Hate This Part na 6.místě,ale ten rozhovor byl hrozně krátký. *9*
    • Re: PCD

      Ja se urcite divat budu *15* , a s tema fotkama si myslim, ze jo, ale jeste jsem to nezkousela tak nevim *7*
  • XXX

    Tyvole, já už to fakt nechápu!!! Nedokážu pochopit to, že sem lezou nějaký zmrdi a nadávají tu PCD do štětek apod..Tak proč sem teda lezete? My vám taky nepíšeme vulgární komentáře a nadávky na tu vaší muziku. Někdo poslouchá metal, někdo punk nebo taky někdo PCD! Myslim si, že když už tu budete, tak sem piště alespoň pozitivní komentáře a ne ty vaše hovadinky. Ale musim souhlasit s komentářem NIK jak psala, že tim psanim hanlivých komentářů nic nerozhodnete, jsou jen a jen komentáře a že se sem ani neodvážíte napsat to, co posloucháte *16* Ale je taky docela zajímavý to, že když tak PCD nesnášíte, proč sem vlastně lezete vy inteligenti? Jsem ráda, že se tu našlo pár inteligentních lidí, tim myslim Niku, v.judy, pedro a karlose1. Tyhle lidi prostě oceňuju a děkuju jim za ty pozitivní komentáře!!!
    • Re: XXX

      No, tak prostě takové lidi jsou a je jich dost, tak se s tím smiřte!!! *15* *15* *15* A laskavě neurážejte ty, kteří píšou, že PCD vypadají jako štětky, protože mají pravdu! Některé dokonce pracovaly v bordelu a nebyly dvakrát slušné, prostě děvky! To o nich moc teda nevíte a to si říkáte fans!! Kurva nenavážejte se do nás vy 13 vymleté pubiny!!! A utíkejte se udělat nad jejich plakát, vy lesby a nezapomeňtě si pustit jejich song! Kolikrát to je, jak kdyby v těch písničkách měly nahranej orgasmus! TRAPAS!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: XXX

        Hele oni ho alsoň zažily!! Zkus SEX možná potom nebudeš tak FRUSTROVANÝ(Á) a nebudeš DOLEJZAT tam kde tě nechtěj!!! Ale kde tě vůbec chtěj??? *9*
    • Re: XXX

      Dekuju XXX!!! Nektery lidi se proste najdou, kteri jsou takhle hlopoucky a musi poorad mit nejaky namitky a psat je sem, to fakt nechapu *9*
    • Re: XXX

      Je děkuji *3* Já to taky nechápu ale nezměníme to.Prostě vždy se najdou blbečkové.Jo a musím pochválit stránky super fakt.
  • reklama

    tak si taky udělám reklamu na svou stránku:www.jangczpjeng.blog.cz-m
    • Re: reklama

      můžete se k té stránce dostat přez diskusi na:www.mndecka.websnadno.cz
      • Re: Re: reklama

        mám tam i hitparádu,můžete si zahlasovat
    • Re: reklama

      a pořád mi tam nejde aktivace *9*
    • Re: reklama

      nezobrazilo celé?Adresa končí u toho cz,pokračování:ůžete hlasovat v anketách či diskutovat
  • Oblecky

    Leno taky je mi to lito, ale priste, pokud nejaky bude tak si to ujit nenecham, jasny kazde z nas se libi neco jinyho *3*
  • Youtube z Prahy

    TPCD v Praze live http://www.youtube.com/watch?v=Lf4Z LCyXOQM&feature=related fakt dobrý videa jako moje nejsou ale jsou dobrý. Jo ale ten začátek na těch motorkách je dost trapný *15* *15* Docela mě mrzí že jsem tam nebyla alspoň kvůly té atmosféře *4*
    • Re: Youtube z Prahy

      Ježiš to není z Prahy ale z Londýna! Sorry nějak se mi to připletlo k Praze *15* *15*
  • RESPECT

    Jsou to štětky, nebo tak alespoň vypadají. Hlavně mi nepište, že jim závidím, nebo další podobné pičoviny, jo? Protože kdybych jim náhodou záviděla a přála bych si být jako ony, tak chodím skoro nahá, stejně jako ony. Moc to přehání, to už není sexy, ale trapas! Páá pussy, mějte se! *9* *15*
    • Re: RESPECT

      Bože další hloupoučká.To že to sem napíšeš tak tím nic nezměníš.Nicole bude i dal nadherná ženská a vzor pro honě lidí.Zajímalo by mně Jakou udbu posloucháš Ty a co máš za idol ale to sem určitě nenapíšeš na to máš málo odvahy.
      • Re: Re: RESPECT

        Nemám dost odvahy, jo?? *15* *15* *15* Eminem, Rihanna, Kat DeLuna, Kontrafakt, Enrique Iglesias... A někdy právě PCD..já jsem nenapsala, že je neposlouchám, já jsem se jen vyjádřila k jejich vzhledu. Chováte se fakt úžasně, že hned každému nadáváte. Co kdyby to sem napsala třeba vaše kámoška?? Taky jí hned začnete nadávat? Peace! Zdar!
      • Re: Re: RESPECT

        Dobře si ji setřela!!! *1*
    • Re: RESPECT

      Ona to je vlastně jenom image, Nicol někde psala že je stydlivá ale kdo ví? Jestli je stydlívá tak by měla alspoň nosit podprsenku *15* Štětky to asi nejsou ale fakt to přehánějí!
      • Re: Re: RESPECT

        jo vlastne mas mozna pravdu o te podprsence *15* , ale vis co, to je na ni!!! presto to obleceni co maji, co bych za to dala abych ho mohla mit!!! oblikaji se podle me super!!
        • Re: Re: Re: RESPECT

          To prso je blbost každý kdo byl na konzertu ví že pod těma šatama má podprsenku a je to taky střih šatu že to není možné aby jí vypadlo tak jak je na té fotce. *16*
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            Tak tohle uz ja nevim, mozna mas pravdu!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            Tak tohle uz ja nevim, mozna ma pravdu!!! *3*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jěště něco v.judi byla jsi na jejich koncertě? Je tak pro zajímavost.....
          • Re: Re: Re: Re: RESPECT

            bohuzel ne, protoze mne nasi nepustili, ale co jsem se divala na youtobe tak super, vidis a me se prave nejvic libi to obleceni na nicole!!! a ty jsi byla???
            • Re: Re: Re: Re: Re: RESPECT

              Taky ne a teď mě to trochu štve *9* Myslím že nejlepší oblečky má Kimberly a Melody *3* *3*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jako některé hadříky jsou parádní ale některé *9* Někdy je to dost trapné.... Těm ostatním to sluší ale Nicol vypadá někdy moc hrubě. Prostě jak kdy...
      • Re: Re: RESPECT

        a kde si prosim te cetla, ze nenosi podprsenky??? *1*
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Viděla jsi už jak ji v Amsterdamu vyskočilo prso když se předklonila? Asi ne *15* *15* http://tn.nova.cz/red/celebrity/zpevacce-z-pussycat-dolls-vypadlo-pri-koncerte-prso.html
    • Re: RESPECT

      Víš, jde vidět, že seš moc hloupá, oblíkají se krásně a ne jak štětky, víš když na to mají, tak proč ne, málokoho zajíma jak jsou oblečený, ale spíš to, že umí nádherně zpívat a tancovat!!! Když se ti nelíbí, jak se oblíkají, tak se na ně nedívej, nebo se nemůžeš dívat na to jak vypadáš ty, tak to asi bude!!!
      Tak to řeknu jedno, měla by si ze sebou něco dělat *1* *1* *1* , papinky *3*
      • Re: Re: RESPECT

        Hele, podívejte se, jo? Já jsem sem jen napsala svůj názor! A rozhodně nic se sebou dělat nehodlám, protože jsem se sebou velmi spokojená! Asi jste si nevšimli titulky RESPECT, nebo všimli a asi nevíte, co v překladu znamená! Řekla jsem svůj názor, tak v klidu. Peace! Pokud dál nechápete, tak klidně...dejte mi všichni 5, no, když vám to pomůže! *15* A je pravda, že se oblékají jako štětky, výstřední oblečení je OK, ale tohle je trapas!
        • Re: Re: Re: RESPECT

          Jsi debil!!! *1*
  • pussycat dolls

    no nevim ale na plakátech jich je jenom pět!ale ve skutečnosti jich je šest nebo ne? *8*
    • Re: pussycat dolls

      Nicole, Melody, Jessica, Kimberly a Ashley........Carmit uz odesla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit